En İyi 100 Motorlu Kurye Firması

100 Motorlu Kurye Firması

Tanınan ve bilinen en iyi 100 motorlu kurye firması – En iyi 100 moto kurye firması

En iyi 100 motorlu kurye firması ile bu işi yapmak ise her kişinin harcı değil er kişinin harcı olarak canını hiçe sayarak çalışanlardır. Mesela insanlar sabah işe gidiyorlar hele Avrupa yakasında oturanlar Anadolu yakasında yada oturuyorsa iyi değil. 

Yada  tam tersi olarak Anadolu yakasında oturanlar da Avrupa yakasında oturuyorsa durum vahimdir. Avrupa yakası için Avrupa yakası kurye ve Anadolu yakası için Anadolu yakası kurye firmaları da mevcuttur.

Hangi zamanlarda kurye lazım olur? En iyi 100 motorlu kurye

İşte bu insanlar evlerinde veya iş yerlerinde anahtar, evrak ve özel eşya veya ilaç gibi bir şeyler unutuyorlar. İşte zaten yorgun olan ve trafikte bu zamanı bulamayanlar hemen mecbur bu motorlu kurye firmalarını arıyorlar.

En İyi 100 Motorlu Kurye Bazen olağan şeyler yaşanır

Bazen insanlar uçakla seyahat etmek için hava alanlarına giderler. Pasaportlarını unutanlar gene bu firmaları arıyor hemen. Acil kurye çağırarak işlerini hallediyorlar. Böylece tüm sorunlar ortadan kalkmış oluyor.

Kurye nedir? Ne iş yapar? – En İyi 100 Motorlu Kurye 

İşin önemli tarafı ise önceden sadece şirketlerin hatta büyük kurumsal firmaların kullandıkları bu sistemi artık daha küçük şirketler hatta kişisel olarak ta insanlar kullanmaya başlamıştır. Bunun nedeni İstanbul içinden bir adresten başka bir adrese gitmek saatler almaktadır.

Demirden süvariler

Zaten bu insanların çoğunun gün içinde başka firmalarda çalıştığından dolayı o işlerini kendileri görecek zamanları da olmamaktadır. Bu yüzden kurye şirketlerini tercih etmektedirler.Bu açıdan bu demirden süvarilere çok iş düşüyor.

En iyi 100 motorlu kurye ile Kuryeler hangi durumda önemlidir?

Özellikle çok acil durumlar vuku bulduğunda aranan tek elemanlar motorize kurye elemanları olarak bu işi yapan firmalardır. Yada aklınıza ne gelirse bu işi halletmek bu sistem üzerinden saatlik kurye, günlük kurye hizmeti ile insanlara yardımcı olan bu insanları tebrik ediyoruz.

Çünkü bu trafikte araç sürmek büyük ustalık istemektedir. Şöyle bir düşünüldüğü zaman İstanbul içinde bir çok sektörde bu kurye elemanları artık dahildir.

Kurye hizmeti almak isteyen bir firma nelere dikkat etmelidir?

1- Fiyat konusunda uygun ve ekonomik olmasına dikkat etmelisiniz

Bir çok firma içinde fiyatlar yakın olabilir. Bu sektörde aşağı yukarı kurye fiyatları değişken olmaz. Firmaların motor kurye fiyatları ortalama aynıdır. Fakat bazı firmaların çok yüksek olması dikkat çekicidir.

Kaçınılması gerekenler – En İyi 100 Motorlu Kurye 

Yada bazı firmaların çok düşük olması gene düşünülmesi gereken konulardır. Bu tür firmalardan kaçınılması lazımdır. Çünkü bu firmalar daha çok bu işte barınamayan firmalardır.

2- Performans olarak teslimat zamanlarına dikkat etmelisiniz

Bu piyasada dikkat edeceğiniz en önemli konulardan biri de evrak alım ve teslimat zamanlarıdır. Çalışacağınız firmanın teslim olacak paketin alış süresi çok önemlidir. Teslim süresi de çok önemlidir.

Geç kalmadan çalışmak – En İyi 100 Motorlu Kurye 

Özellikle işi verdiğiniz zamandan yarım saat ile bir saat içinde uzaklığına göre o işi alan firmalar ile çalışın. Bir saatten fazla işi teslim alan ve çok geç teslim eden firmalardan kaçının. İşte böyle firmalardan uzak durun derim.

3 – Müşteri ilişkileri ve davranışlarına bakmalısınız

Bu sektör içinde moto kuryeler fazla kibar bir kurye çalışanı çok bulamazsınız. Bunun nedeni ise yüzde doksanın üstündeki müşterilerin bu insanlara çok kaba ve aşağılık olarak görmesidir.

İnsanlar kuryeleri hor görüyor En İyi 100 Motorlu Kurye 

Yani onları ikinci sınıf bir vatandaş olarak görmesinden dolayı yıllardır böyle olmuşlardır. Fakat genede size gelen bu ekip elemanlarının çok kaba ve kötü davranan değilde hiç olmaz ise daha düzgün olmasına dikkat ediniz.

4- Yalan konuşulması yada konuşulmaması

Son olarak ta dikkat edeceğiniz en önemli konu ise yalan konusudur. Sizin aradığınızda kayıt alan çağrı merkezi vardır. Sizden o işi almak için teslimat zamanını erken vereceğini sizlere söyleyip de çoğunlukla o zamandan çok daha geç teslim ederler.

Paketi ve ücreti aldıktan sonra üstünde dolaştırır. Nasıl olsa parayı ve işi almıştır. Siz ararsınız ne zaman gelecek diye artık yalanlara başlarlar. Yok kaza oldu, yok motor bozuldu diye diye size bir çok yalan uydurur. 

En iyi 100 Motorlu Kurye, En Kaliteli Motorlu Kurye Firmaları

Sıralama olarak fazla önem göstermesek te gene biline ve meşhur firmaları ilk sıralara koymayı yeğledik. Çünkü etik olarak bu önemliydi. Fakat daha sonraki sıralamada kesinlikle bir önem arz etmiyor. Çünkü tamamen doğal olarak sıralama yapılmıştır.

1- Moto Kurye Nakliye Ve Dağıtım Ltd Şti – motokurye.com.tr

2- İstanbul Moto Kurye – istanbulmotokurye.com

3- Motorlu Kurye Servisi – motorlukurye.com.tr

5- Alo Motorlu Kurye – alomotorlukurye.com

6- Tem Kurye – temkurye.com

7- Süvari Kurye – suvarikurye.com

8- Sys Kurye Express – kuryeexpress.com

9- Expres Kurye Hizmeti – expreskurye.com.tr

10- Kuryetel – kuryetel.com

11- Alo Kurye – alokurye.com

12- İstanbul Express Kurye – istanbulexpresskurye.org

13- Aras Kurye – araskurye.com.tr

14- Pera Kurye – kuryepera.com

15- Gold Kurye – goldkurye.com.tr

16- Bizim Kurye – bizimkurye.com.tr

17- Acil Kurye – www.acilkurye.net

18- Lider Kurye – liderkurye.com.tr

19- Doğan Kurye – dogankurye.com.tr

20- Alo Moto Kurye – alomotokurye.com

21- Ansa Kurye Servisi – ansakurye.com

22- Moto Kurye Servisi – motokurye.org

23- Alo İlaç Kurye – aloilackurye.com

24- İzmit Kurye –  www.izmitkurye.net

25- Rekor Kurye – rekorkurye.com.tr

26- Şehiriçi Kurye – sehiricikurye.com

27- Ares Kurye – areskurye.com

28- Motorlu Kurye – motorkurye.org

29- Alp Kurye – alpkurye.com

30- Süper Kurye – superkurye.com

31- Fsm Kurye – fsmkurye.com

32- Moto Kuryeci – www.motokuryeci.com

33- Aksiyon Kurye – aksiyonekspreskurye.com

34- Tempo Kurye – tempokurye.com

35- Metro Kurye – metrokurye.com

36- İstanbul Kurye – istanbulkurye.com.tr

37- Karizma Kurye – karizmakurye.com

38- İstanbul Acil Moto Kurye – istanbulacilmotokurye.com

39- İmk Kury – istanbulmotokurye.com.tr

40- İstanbul Hızlı Kurye – istanbulhizlikurye.net

41- Bursa Kurye – bursakurye.net

42- Vip Kurye – vipmotokurye.com

43- Seri Kurye – serikurye.net

44- Bursa Moto Kurye – bursamotokurye.com

45- İzmit Kurye Hizmeti – izmitkurye.org

46- Sec Kurye – seckurye.com

47- Abay Kurye – abaykurye.com

48- Time Kurye – timekurye.com

49- Postacı Kurye – postacikurye.com.tr

50- Fiber Kurye – fiberkurye.com

51- Feniks Kurye – fenikskurye.com.tr

52- Akgün Kurye – kuryeakgun.com

53- İstanbul Kurye Servisi – istanbulkuryeservisi.com

54- Asil Kurye – asilkurye.com

55- Smart Kurye – smartkurye.com

56- A Plus Kurye – apluskurye.com

57- Anadolu Yakası Kurye – anadoluyakasikurye.com

58- Zip Kurye – zip.com.tr

59- İdeal Kurye – idealkurye.com

60- Trafik Kurye – traffickurye.com

61- Prestij Kurye – prestijkurye.com

62- An Kurye – ankurye.com

63- Çağrı Kurye – cagrikurye.com

64- Safari Kurye – safarikurye.com

65- Mek Kurye – mekkurye.com

66- BSC Kurye – bsckurye.com.tr

67- Taransnet Kurye – transnetkurye.com

68- Bursa Hızlı Kurye – bursahizlikurye.com

69- Fides Kurye – fideskurye.com

70- C&C Kurye – cckurye.com

71- Tatlı Kurye – tatlikurye.com

72- Ege Nur Kurye – egenurkurye.com

73- Arat Kurye – aratkurye.com

74- Moto Kurye Merkezi – motokuryemerkezi.com

75- Kuryem – kuryem.com

76- Motorlu Kurye Merkezi – motorlukuryemerkezi.com

77- TMR Kurye – tmrmotokurye.com

78- Jet Kurye – jetmotokurye.com

79- Acil Express Kurye – acilexpresskurye.com

80- Ms Moto Kurye – msmotokurye.com

81- Kuryele Kurye – kuryele.com

82- Ateş Kurye – ateskurye.com

83- Kurye Merkezi – kuryemerkezi.net

84- Kurye Mex – kuryemex.com

85- Moto Kurye Servisi – motorkurye.com

86- Can Express Kurye – canexpresskurye.com

87- Elit Kurye – elitkurye.com.tr

88- Tele Kurye – telekurye.com.tr

89- İlaç Kurye – ilackurye.org

90- Çelebi Kurye – celebikurye.com

91- Moto Kurye Servis – motokurye.net

92- Kurye Mail – kuryemail.com

93- Avrasya Kurye – avrasyamotokurye.com

94- Ucuz Kurye – ucuzkurye.net

95- Kurye – kurye.com

96- Merkez Kurye – merkezkurye.com

97- İstanbul Acil Kurye – istanbulacilkurye.com

98- Motorlu Kurye Hizmeti – motorlukurye.net

99- Kurye Man – kuryeman.com

100- Uysallar Kurye – uysallarkurye.com

 

Son söz olarak – En iyi 100 motorlu kurye

Değerli arkadaşlar yaptığım çalışmada bulunan sıralamanın belli bir hükmü yoktur. Sadece bilinen firmalar olarak yazmaya çalıştım. Burada olmayan firma eğer listede yok ise bize mail atarak bilgilendirebilir. Bizler ondan sonra listeye ekleyebiliriz. Özellikle ilk beş şehir içinde bulunan firmaları göz önünde bulundurduk.

Özellikle İstanbul başta olmak üzere, İzmit, Bursa, Ankara ve İzmir içinde hizmet veren firmalara da yer vermeye çalıştık. Tekrardan yazıyorum burada olmayan firmalar lütfen bizi bilgilendirsin. Bizde ekleme yapalım. En iyi 100 motorlu kurye yazımızı İnşallah beğenirsiniz.

Listeyi tamamlamak – En iyi 100 motorlu kurye

Böylece uzun bir çalışmanın sonunda bu listeyi bitirmiş bulunmaktayım. Böyle bir çalışma daha önce hiç yapılmadığı için elimden geldiği kadarıyla düzgün bir şekilde listelemeye çalıştım. Fakat bu liste içinde bulunan bazı firmalar sonradan kapanabilir yada internet siteleri değişebilir veya kapanmış olabilir.

Böyle bir durumda sizlerin de yardımı ile bize ulaşırsanız listede güncelleme yapılacaktır. Biz de bunun için gerekli incelemeleri yapacağımızdan da emin olabilirsiniz. Bu açıdan hiç bir kuşkunuz olmasın. En iyi 100 motorlu kurye bu listemizde hiç bir kar amacı güdülmemiştir.

Hangi konularda yazmak gerekir? – En İyi 100 Motorlu Kurye 

Ben daha çok kurye piyasası içinde uzun yazılar yazmayı seviyorum. İnsanları bilgilendirmek hoşuma gidiyor. Daha öncede böyle bir yazı yazmıştım. Eğer merak edenleriniz varsa daha önce yazdığım en iyi 25 motorlu kurye firması adlı makalemi okuyabilirler. En iyi 100 motorlu kurye makalemi bitti.

 

Motorlu Kurye – Ahmet Bal

ahmetbal1977@gmail.com

0555 278 23 30

2 Comments
    Avatar

    Moto Kurye

    Motorlu Kurye, https://www.motokurye.org

    Avatar

    gebze kurye

    Hem yazdığınız bu makale hemde siteniz çok kaliteli. Sizleri tebrik ediyor, hayırlı işler diliyorum. Kalite her işin başında geliyor. Bizde sizin gibi olmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE