İstanbul Kurye

İstanbul Kurye

İstanbul Kurye Sağlam Ve Kaliteli Servisimiz 7/24 Fiilen Devam Ediyor

İstanbul Kurye olarak sizden isteğimiz lütfen bize bir paketiniz veya bir yere bir şey yollayacağınız zamanlarda iş olarak bize mutlaka aşağıdaki telefonlarımızdan ulaşınız. Ve detayları tam olarak bize bildirin. Telefonlarımız mesai saatleri içerisinde açıktır. Mesai saatleri dışında lütfen gece  servisimizdeki nöbetçi çalışan işçi ve tüm elemanlarımızın telefonlarını arayınız. Gece telefon numaramız iletişim kısmından bakabilirsiniz. 0555 086 44 10 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Her zaman en öndeyiz.

İstanbul bizim çalışma alanı için biraz daha hareketli yerlerdir

İstanbul tüm ilçesinde tüm bölgelerine hizmet vermekte olan firmamız özellikle bu bölgede daha çok etkili olmak için çalışmalarını sürdürmkte. İstanbul’un en gözde semtlerinde ve en uzak semtlerinde ve köylerinde hizmet son derece hızlı kurye olarak devam etmektedir. Sarıyer ilçesi en fazla yoğun olduğumuz bölgedir. İstanbul Kurye olarak yaptığımız hizmetler kısaca şöyle özetleyebiliriz. Bu bölgelerde işiniz olduğu zaman istediğiniz zaman bizi çağırın. En kısa zamanda kapınızdayız. Yani anlamazlıktan geliyorlar. Bunlar çok yanlış hareketler.

Yoğunluğu aşmak amacı ile özel olarak 7/24 çalışıyoruz

Eskilerden bir hikaye veya kıssada bir gün Nasrettin Hoca gibi eşekten düştüğünde bir şey ister misin diye soranlara doktor değilde bana eşekten düşen bir adam getirin demesinden daha önceki durumların da böyle olduğu anlaşılmaktadır. Çünkü halkın içinde halkın halini anlamayan anlayamayan bu insanlar bizim halimizi ne bilsin diye sormak geliyor aklımızdan. Bizim halimizi anlamaları için bu yukarıdakilerin iyice sağlam bir biçimde eşekten düşmeleri lazım. Belki de anlıyorlar fakat işlerine gelmiyor. 

İstanbul Kurye şirket olarak çabuk ve seri olarak çalışır

Marmara İstanbul Sarıyer bölgesi başta olmak üzere, Şişli, Sarıyer ve Kağıthane ve çevresine hizmet veriyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimiz  devamlı olmaktadır. Hangi şart ve ortamda olursa olsun gene bizler ailemizi geçindirmek zorundayız. Kazandığımız paranın yüzde doksanı vergiye de gitse elimizdeki nimete, cebimizdeki paraya göz de koysalar bizler çalışmaya mecburuz. Aslında Marmara bölgesinin tüm şehirlereine motor ile gidiyoruz. Böyle acil bir işiniz olduğu zaman unutmayın bizi arayın. İstanbul Acil Kurye akar yolunu bulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE