Moto Kurye Ne İş Yapar?

Hızlı Motorlu Kurye

Moto Kurye Ne İş Yapar?

Moto Kurye Hakkında Sorulan Soruların Tamamını sizler için bir araya getirip derledik. Soru cevap Tarzında Motorlu Kurye Hakkında detaylı bilgiler sizlerle.

 

Moto Kurye Ne İş Yapar? Kurye nedir ? Ne iş yapar? Moto Kurye Fiyatları ve uygun kurye firmaları gibi bir çok konudaki kriterlere göz atarak bu işlemi gerçekleştirdik. Sizler de bu işten yararlanmak istiyorsanız ilk arayacağınız özellik güven ve kalite olmasıdır. Dürüst çalışmak ve daha sonra hız ve daha sonra ise tamamlanan iş gelmelidir. İşte bu yazımızda dikkat etmeniz gereken konuları yazmaya çalışacağız. İşte bu bakımdan işiniz için lazım olacak firmalara için yardımcı olmaya çalıştık.

İstanbul Moto Kurye

İstanbul Moto Kurye

Motorlu Kurye nedir? Kuryeler kimdir?

Kuryeler bilinen modern posta dağıtım elemanalrının motorlu halidir. Bilinen adı ile bu isim daha çok insanlara yasa dışı ürünler, maddeler ve para gibi şeyler taşıyan insanlar akla geliyor. Tabi bu anlayış sinema ve televizyon gibi görsel ekrandan insanların kafasına işlenmiştir. Aslen kurye bir eşyayı bir adresten başka bir adrese taşıyan acil motorlu veya yaya çalışan elemanlardır. Yani modern postacı da diyebiliriz. Eskiden atlı postacılar varmış şimdikiler ise motorlu postacılar diyebiliriz.

Moto Kurye Ne İş Yapar? Neden Bir Kurye Lazım Olur? 

Özellikle İstanbul için artık vazgeçilmez bir araç oldu diyebiliriz. Çünkü artık insanların tüm ihtiyaçları motosikletli kuryeler tarafından yerine getirilmektedir. Peki nasıl yani diye soranlar için Türkiye içinde en fazla yoğunluğa sahip İstanbul Ülkemizin nüfusunun beşte birini oluşturmaktadır. Buda bu şehirde büyük bir yoğunluk oluşturmaktadır. Bundan dolayı araçlar ile bu trafiğin içinden çıkmak artık imkansız hale gelmektedir. Çünkü çok gerekli ve lazım oldukları için.

Motorlu kurye firmalarını seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

En iyi kurye firmalarını seçerken dikkat edilmesi gereken kriterler aşağıda 7 madde olarak belirtilmiştir. İşte bu konuda çok dikkat etmeniz gerekenler. Özellikle büyük şehirlerde ve yoğun olan illerde bu sistem kullanılmaktadır. Daha sayamadığımız bir çok alanda bizlerin her şeyini evimize kadar getiriyorlar. Geç teslimat sağlar. Bu gibi durumlara dikkat etmekte fayda vardır. Tabi temizden kasıt pis olmamalıdır. Sonuçta motor kullanılıyor. O kadar da olur. Ama yinede daha temiz ve bakımlı olunabilir.

Motorlu Kurye Ne İş Yapar? Kurye Kimdir? Nasıl Çalışıyorlar

Kısaca şehrin kahramanlarda diyebilirsiniz. Özellikle İstanbul içinde bir çok amaç ile çalışmaya çalışan emektar ve alın teri verilmeyen insanlar topluluğu. Moto kuryeler ne iş yapar? sorusuna cevap aslında ne iş yapmaz olması gerekiyor. Çünkü baktığımız zaman yapmadığı bir iş neredeyse kalmadı. Her sektör içinde hizmet veren her firmaya hizmet getiren önemli bir görevi icra eden arkadaşlara buradan selamlar saygılar sunuyorum. Çünkü onlar her türlü teşekkürü hakkediyorlar. Onlar İstanbul şehrinin görünmez kahramanlarıdır.

Moto Kurye Hizmetleri

Hızlı Motorlu Kurye

Hızlı Motorlu Kurye

Evet Kurye kimdir ve Kurye ne iş yapar sorusuna verile cevap en kestirmeden şudur ki sizlerin her işinizi kuryeler yapar. Her şeyi ayağınıza kadar getiren kuryelerdir. İçlerinde bizim çalışma gösterdiğimiz alan olan evrak, paket ve gönderi taşıma işlerinden başlar. İlaç sektörü, banka sektörü, hele gıda sektörü bizden sorulur teslimatlarda. Tekstil, Gümrük, Otomotiv, Sigorta başta olmak üzere yaşam için gerekli çoğu şeyi artık bu kardeşlerimiz sağlıyor. Sizden ricamız lütfen onlara saygılı ve güler yüzlü davranın.

1- Vergi veren ve resmi bir firma olmasına dikkat edin

Neden çünkü genel olarak size fatura kesebilen bir firma olması gerekmektedir. Faturası ve resmi olmayan hiç bir firma ile asla çalışmayın. Çünkü başınızın derde girme olasılığı yüksek bir orandır. Faturası olan kurye firmaları daha güvenilirdir. Zaten faturasız yollanan tüm işler Devlet kontrolünde olması gerekmektedir.

2- Güvenilir firma olmasına dikkat etmelisiniz

Artık günümüzde karı kocanın bile bir birine güvenmiyor. İşte bu zamanda hiç tanımadığınız ve özellikle internetten bulduğunuz bu firmalara nasıl güveneceksiniz. Hiç bilmediğiniz bu insanlara malınızı, eşyanızı nasıl teslim edeceksiniz? Ya çalınırsa? Ya bir şey olursa, ya kaybolursa? İşte bu olay maalesef zamana dayanan bir durum olacaktır.

3- 7/24 Destek verebilmesine dikkat etmelisiniz

Gün içi teslimatlarda ulaşabileceğiniz muhatap olacağınız çağrı merkezi her firmada vardır. Fakat bazen gece mesai saatleri içinde iş verip, mesai saatleri dışına taşan gönderiler olabilir. Veya gece gönderiniz olabilir. Bu gönderinin akibetini öğrenmek için belli saatler dışında size cevap verebilecek muhatap bulacağınız bir kişi bulmanız çok önemlidir.

4- Tecrübeli ve eski firma olmasına önem vermelisiniz

Bu sektör tecrübesiz ve bu iş hakkında fazla bilgisi olmayan firmaları kaldıracak bir sektör değildir. Özellikle genç ve yeni bu işe başlayan ekip üyeleri bir çok yönden bu işi bilmez. Bu yüzden paket ve evrakların aksamasına neden olur. Durmadan kaza yaparlar. Kimse bilerek kaza yapmaz. Fakat tecrübesiz sürücüler yapar. Veya İstanbul içindeki gidecek adresi bulamazlar.

istanbul hızlı motorlu kurye

istanbul hızlı motorlu kurye

Moto Kurye Ne İş Yapar? Başlıca bir çok uygulama da özellikle İstanbul içinde hayatımıza girmiştir

Yine bunlar içinde Glovo uygulaması istediğiniz şeyi sipariş verebilirsiniz. Marketlerden alıp size getiriyorlar. Bir başka uygulama ise Getir uygulaması ise yine size kendi internet sitesinde bulunan ürünleri sipariş vererek kapınıza kadar teslimat sağlamaktadır. Eski uygulamalardan biri olan yemek sepeti sistemi de bu bağlamda kurye elemanları ile çalışan başka bir firmadır. Bir çok alanda daha sayamadığımız uygulamalar vardır. Çalışkan, dürüst ve estetik olarak ta düzgün bir hizmet veren bu firmayı da tavsiye ederiz.

Motorlu Kurye Ne İş Yapar? firmaları hangileridir merak ediyorsanız

Motorlu Kurye  ne iş yapar olarak firmaları seçerken dikkat edilmesi gereken hususları ve detayları elimizden geldiği kadar anlatmaya çalışacağız. Bu incelemeyi yaparken de sizlerin daha doğru bir firma ile tanışmanız için sizlere yardımcı olacağız. Bizler bu sıralamada genel olarak internet sıralaması bazında yapmaya çalıştık. Aynı zamanda ilk kuruluş ve eski firmalara yer verdik. Özellikle evrak ve posta işleri dışında, her türlü her sektörde olan numune, örnek, araç, gereçleri ve daha bilumum malzemeyi taşıyorlar.

Moto Kurye Ne İş Yapar? Kurye şirketleri ve Kurye faaliyet alanları

Sadece bununla bitmiyor, artık, yiyecek sektörünün tamamında bunlar var. Çiçek sektöründe, su dağıtım sektöründe, pizza, yemek, fasfood sektöründe, kredi kartı dağıtımı kurye net sektöründe dahi bu arkadaşlar var. Ayrıca bu sitemizden dışarıya bu kurye firmalarının yani sizlerin linklerini buradan paylaşıyorum. Ayrıca motorlu kurye ekip üyelerinin de üstü başı temiz ve düzgün olmalıdır. Bu açıdan bu elemanlar hakkında bilmediğiniz bir çok mesele vardır. Bizde bunları size tanıtmaya çalışıyoruz. 

Moto Kurye https://www.motokurye.org/moto-kurye Ziyaret et.

One Comment

    KEMERBURGAZ KURYE | SARIYER KURYE | 0555 278 23 30

    […] Moto Kurye Ne İş Yapar? […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE