Şehiriçi Motorlu Kurye

Şehiriçi Motorlu Kurye

Şehiriçi Motorlu Kurye İle Olan Bütün Hizmet Bölgesi Ve Temennilerimiz

Şehiriçi Motorlu Kurye hizmete başladığı 2015 yılından itibaren her gün çoğalan bölge potansiyeli ile sektörde bir numara olma yolunda ilerlemektedir.  Artık bundan sonraki amacımız şehir içi kurye olarak ilçeler arasındaki bağlantıyı sağlamak için bir ağ oluşturmaktır. Yani İstanbul içinde ne kadar semt ve mahalle varsa buralara kadar kurye hizmetimizi indirmek ve buralara da hizmet vermektir. İstanbul içinde yaklaşık 790 tane mahalle vardır. İşte bu mahalleleri didik didik ettik hala ediyoruz.

İstanbul şehiriçinde artık gitmediğimiz mahalle kalmadı diyebiliriz

Bu mahaller arası bağlantıyı sağlamak artık birinci hedefimiz oldu artk. 1992 yıllardan beri hizmetlerimiz bu güne kadar devam etmiştir. Takibi şimdilerde gelişen yeni teknoloji hızına yetişmek gerçekten de çok zor görülmektedir. Çünkü bizler o zamanlar malzemeleri alıp teslim ediyor ve ücretimizi temin ediyorduk. Şimdilerde, internet, kredi kartları, uygulamalar, akıllı telefonlar ve diğer teknolojik yeni çıkan alet ve sistemler bu işimizi bozmuştur. Fakat bunlar işimize de yaramıyor değil

Şehiriçi Güvenli Çalışma Amaçları Ve Özelliklerimiz Nelerdir ?

Şehir içi  olarak amacımız tüm İstanbul’da faaliyet göstermek olmuştur. Bu yöndeki çalışmalarımız son hızla halen devam etmektedir. Bu konuda bize yardımcı olan en büyük güç siz değerli müşterilerimizin bize vereceği güçtür. Bize vereceğiniz olumlu olumsuz eleştiriler bizlere güç katacaktır. Lütfen bize yazın ve ya ulaşınız. Tüm çalışmalarımız sizin için yapılmaktadır. İstanbul sınırları içerisinde kalan tüm ilçelere hizmetimiz başlamıştır. Bu sistem özel bir sistem olduğu içinde fiyatlarımız biraz pahallı gözükmektedir. 

Şehiriçi Motorlu Kurye düzeni bozmadan çalışan bir firmadır

Fakat bizlerde internet sitemizi açarak ve güçlendirerek zengin parası olanların yanında varlığımızı sürdürmeye çalışmaktayız. Ama ne olursa olsun geçmişte olduğu gibi şimdiki zamanımızda da düzen her zaman sistem zenginden yana olmuştur. Toplumu zengin etmek yerine toplum içinden bazı kişileri çıkartıp ta onları zengin etmiş ve onlar parsayı toplamışlardır. Çalışma olarak bu sistem içinde ayakta kalmak çok zor gözükse de bizler işimize devam ediyoruz. Hele gece olunca daha fazla oluyor. Şehiriçi Kurye her kese selam söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE