Şehirlerarası Motorlu Kurye

Şehirlerarası Motorlu Kurye

Artık  Şehirlerarası Motorlu Kurye Hizmetimiz Hem Acil Ve Hemde Hızlı Olarak Resmen Başladı 

Şehirlerarası Motorlu Kurye hizmetimiz tüm illerde başlamıştır. Sizin için çok özel ve orjinal olarak  çalışıyoruz. İstediğiniz şehre kurye siparişi verdiğiniz takdirde o şehirden alınan malzeme veya paketi alıp istediğiniz şehre teslim ediyoruz. Özellikle çalışmalar İstanbul merkezli İstanbul tüm ilçelerinden diğer tüm yerlere ekonomik ve seri  hizmetimiz vardır. Yakın şehir olarak  Bursa, İzmit, Sakarya, Ankara, Yalova  gibi hizmetlerimiz vardır.

Şehirlerarası Çalışma Şeklimiz Modern Ve En Yüksek Performans İle Hep İleriye Doğru

İstanbul dışı ve şehirdışı çalışma şeklimiz sadece İstanbul ve diğer bölgeler olarak olmaktadır. Yada diğer şehir dışı yerlerden İstanbul tarafına paketler için geçerlidir. Semtler arası kendi aralarındaki özel bir siparişlerini şu anlık yapamıyoruz. Yani İstanbul’dan istediğiniz Türkiye sınırlarına bir şey yollayabilirsiniz. İstediğiniz ilden de  İstanbul’a paket gönderin. Halen devam etmektedir. Diğer uzak illere ise İstanbul dan o ile uçak kargo ile teslimat yapıyoruz.  

Şehirdışına çıkacak tüm gönderileri kısa zaman içinde gideceği şehre motorla taşıyoruz

Fakat dediğimiz gibi diğer şehirler arası işlerinizde şuanda hizmetimiz çok az alan için sınırlıdır. Bunun için lütfen telefondan bilgi alınız. Bu işi yapanlar artık çok çoğalmıştır. İş potansiyelindeki düşüş ve sektördeki pazar payında çok yüksek miktarda rekabet olduğu için işler çok düşmüştür. Fakat çalışma olarak bu sektörü hala aranan en büyük iş sektörlerinden bir tanesidir. Orada o şehirde bulunan şubelerimizdeki bütün iş arkadaşlarımız yollanan paketi teslim alıp adresine ulaştırmaktadır. Uçak ile yani hava alanı olmayan beldelerde servis vardır. 

Şehirlerarası Motorlu Kurye Firma Elemanları İle Bütün Acil İşleri Vaktinde Yetişir

Ayrıca burada genel olarak büyük markaların satış mağazaları da bulunmaktadır. Sosyeteler bu semtleri ile beraber anılır. Fakat en kötü olay araçların yol üstüne park etmeleridir. Yan yana en az iki veya üç sura park ediyorlar. Buda trafik yapıyor.Bu ilçemizin adının olduğu birde meşhur Beşiktaş Spor Kulübümüz de burada bu bölgede yer almaktadır. İstanbul için önemli bir yer teşkil etmektedir. İlçenin un en önemli semtleri ve sosyete bölgeleri burada çok bulunmaktadır. Şehirlerarası Moto Kurye size yardımcı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE