Motorlu Kurye Hizmeti Fiyatları MotorluKurye- 0555 278 2330

Motor kurye ne demektir?

Motor kurye üzülüyor kargo firmaları moto kuryelerin kazançlarına el attı. Git gide firmalardan ayrılan elemanlar kendi işlerini açtılar. Bu sektör içinde açılan ilk firmalar çoğu halen devam etse de son yıllarda teknolojiye ayak uyduramadıkları için ve biraz da burunları havada oldukları için gerileme gösterdi. O zamanlar bir çok bu işi yapan kişiler bir birlerini tanıyorlardı.

 

Motor kurye ne iş yaparlar?

Moto kurye kargo firmaları baktı ki bu işte para var İstanbul içinde dağıtım paket almaya başladılar. Böylece moto kuryelerin işleri azaldı gözükse de daha da artmaya başladı. Çünkü bu sektörde bir çok firma hatta kurumsal firmalar dahil böyle bir işi yapan bir firmaların olduğunu daha önce hiç duymamışlardı. Tabi şimdi nerede on binlerce kurye oldu doldu taştı.

 

Hızlı kurye servis hızı

Moto kurye o zamanlar internet, gibi sosyal medya gibi şeyler olmadığı için bir birlerinden duyanlar firmaların müşterisi oluyordu. O günlerde müşteriler kendiliğinden akıyordu. Hatta kurye şirketleri işleri yetiştiremiyorlardı. Zamanla sektör büyümeye ve gelişmeye başladı. Bu sektördeki kazancı gören bazı büyük firmalar el attı.

 

Acil kurye ne kadar acil?

Moto kurye anlatıyor bu firmaların başında bulunan Koç gibi Sabancı gibi holdinglerden ayrılarak bu işe atılanlar oldu. Çünkü bu pastadan onlarda pay almaları gerekiyordu. Fakat işi fazla bilmediklerinden çoğu ya battı yada büyüyemedi. Zamanla bu iş daha da büyüyüp sektör özellikle İstanbul içinde gelişmeye başladı. 

 

Motor kurye ne kadar alır?

İlaç kurye ile moto kurye olarak patronlardan bir çok kurye şikayetçi. Fakat böyle olmasına rağmen patronlar elemanları sigorta yani sigorta yapmıyordu. Moto kuryelerin sıkıntıları ve şikayetleri çok. Fakat nedense bu sıkıntıları dile getirenlere karşı bir durum taviz verilmiyor. Yani bunlar hiç bir zaman kale alınmıyorlar.

 

Motor kurye fiyatları nedir?

Moto kurye çünkü ilk başlarda bu işi yapan kişiler çok azdı. Motor piyasası çok azdı. Yetişen eleman azdı. Bu işi yapmak için İstanbul içini çok iyi bilmek gerekiyordu. Şimdi ki gibi navigasyonlar falan yoktu. Bundan dolayı insanlar bir yer aradıkları zaman adres sorarak giderlerdi. Hele bizim piyasada çalışan bir çok kurye elmanı böyle yapardı.

 

Motor kurye teslim zamanları

Arabalı kurye işte o kadar para kazanmalarına rağmen kuryelere her zaman bu günde olduğu gibi o amanda değer verilmiyordu. Ayrıca gidip çalışamadığı günler de para almadıkları için kuryeler zor durumdaydı. Ayrıca bir kurye kaza yaptığı zaman sigortası olmadığı için her kes her eleman kendi cebinden veriyordu. Yani o zamanlar kelle elimizde çalışıyorduk.

 

Motor kurye aldığı maaşlar

Motor kurye firma sahibi ilk başta yardıma der gibi gözükse de sonradan aramıyor sormuyordu bile. Kaza yapan kurye ölmedi ise altı ay evde yatıyor ve çalışamıyor. Ne sigorta var ne güvence var hiç bir şey yoktu. Firma sahiplerininde çok derdinde tohumuna para mı verdim diyenler bu kadar vicdansız kişilikler vardı. Bu tür kişilerden çok nefret ediyoruz. Bunlar yüz karası insanlardır.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE