İstanbul Motorlu Kurye Hizmeti - 0555 278 23 30

Motor Kurye İstanbul

Motor kurye İstanbul diyor ki sakın unutmayın bu iş dışarıdan göründüğü gibi asla değildir. İnsanlar bizi kolay para kazandığımızı sanıyor. Çoğu müşteri kendilerine gittiğimiz zaman biraz yüksek ücret verdiğini sanıyor. Bizlere diyor ki ben de bir motor alayımda bu işe başlayayım. Bu işte hem kolay hemde çok para var diyorlar.

Motor kurye İstanbul

Motor kurye İstanbul ama ölümle burun buruna yaşamanın ne olduğunu kimse bilemez ve bilmiyor. Kısaca toparlamak gerekirse İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehrin ve hep bir koşuşturma halinde olan insanların hızına yetişebilen kişiler olmalısınız. Bu durum çok önemli bir durumdur. Ne kendinizi ne de başkalarını tehlikeye atmamalısınız

İlaç kurye İstanbul

Moto kurye İstanbul evet kesinlikle trafikte ve yollarda hiç bir zaman kimseyi tehlikeye atmayın. Özellikle başkalarına zarar vermeyin diyoruz. Çünkü bu durum dönüp dolaşıp gelir sizi bulacaktır. Zaman kısıtlı, gönderiler acil ve güvenli teslim şart iken gözünüz hiç kimseyi görmezden gelerek yolda gitmeyin.

Motor kurye İstanbul

Express kurye İstanbul  motorlu kurye hizmetlerini veren personellerden biri olmak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Ne kendinizi ne de sakın ama sakın başkalarını trafiğe meydan okurken tehlikeye atmamanız gerekiyor. Bu insanlık ve meslek için bir onur meselesidir. Artık moto kurye elemanları her sektör içinde varlar

Acil kurye İstanbul

Hızlı kurye İstanbul gümrük işlerinde özellikle biz olmasak bu evraklar nasıl yetişecek acaba? Yani dışarıdan ithal ettiğiniz malların evraklarını biz yetiştiriyoruz. Biz olmasak bu trafikte malınız bile gelemez. Yetişmez. Hasta olduğunuz zaman ilaçları eczanelere biz yetiştiriyoruz. Hastanelere kan örneklerini önemli tahlilleri biz yetiştiriyoruz.

Motor kurye İstanbul

Moto kurye İstanbul onların bütün sektör içinde her şeyinizi biz yapıyoruz. Şimdi çıkan yeni uygulamalar sayesinde ise gene evden tüm önemli ihtiyaçlarınızı sipariş veriyorsunuz ne isterseniz gene biz getiriyoruz. Yani af edersiniz de her şeyinizi biz getiriyoruz daha neyin havasını atıyorsun bize karşı anlamadık.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: