Motorlu Kurye Hizmeti Fiyatları MotorluKurye- 0555 278 2330

Motorlu kurye ne demektir, ne iş yaparlar, ne kadar kazanırlar?

Motorlu kurye ne iş yapar? Moto kurye ne taşır, ne taşımaz? Kurye hizmeti ne demektir? Kurye ne demek? Nasıl moto kurye olunur? Motor kurye olmak için ne yapmam lazım? Moto kurye işi nasıl bulabilirim? En iyi ve kaliteli motorlu kurye firmaları hangileridir? Motor kurye firmaları. En hızlı en acil en güvenli kurye firmaları? 

 

Motorlu kurye maaşları, kazançları ve primleri ne kadardır?

Motorlu kurye ne kadar kazanır 2020? Kurye maaşları ne kadar? Kuryeler ne kadar kazanıyor? Kurye maaşları 2021. Kurye kazançları 2020. Aylık kurye maaşları? Motor kurye fiyatları ne kadar? En ucuz motor kurye fiyatları? Kurye fiyatları pahallı mı? En ucuz en uygun en ekonomik kurye firmaları. Moto kurye motorları nasıl olmalı? 

 

Motorlu kurye firmaları, elbiseleri ve aksesuarları nelerdir?

Moto kurye firmaları hangileridir? Kurye elbiseleri ve kıyafetleri. En ucuz en uygun kurye kaskları ve ölçüleri nasıl olmalı?  En iyi kurye firmaları, en büyük kurye firması. En fazla motoru ve kuryesi olan firma. Moto kurye teslimat zamanları? En ucuz ve en hızlı kurye servisi? Kurumsal kurye firmaları? Başarılı kurye firmaları?

 

Motorlu kurye neler taşır, kurye taşıması yasak olmayanlar?

Motorlu kurye resmi, yasal ve yasak olmayan her ürünü taşır. Yani Devlet tarafından kanunda taşınması ve kullanması yasak olmayan her ürün, eşya ve paketi taşır. Motor kurye çalışanları kesinlikle temiz, güzel ve orjinal olan her ürünü yerine ulaştırır. Kuryeler her sektör içinde kullanılan binlerce çeşit ürünü taşır. Her türlü gönderiyi bizim ile güvenli ve sağlam olarak yollayabilirsiniz.

 

Motor kurye olarak en fazla taşıdığımız ürünler nelerdir?

1- Evrak

2- Paket

3- Numune

4- Kimlik

5- Pasaport

6- Ehliyet

7- Ruhsat

8- Plaka

9- Eşya

10- İlaç

11- Çiçek

12- Yemek

13- Çikolata

14- Meyve

15- Yedek parça

16- Tekstil

17- Gıda

18- Hediye

19- Fatura

20- Diş malzemeleri

21- Laboratuvar test ürünleri

22- Davetiye

23- Toplu dağıtım ( dergi, basın, matbuat gibi )

24 -Bilet

25- Anahtar

26- Laptop, bilgisayar, tablet, her türlü elektronik ürün

27- Telefon

28- E-ticaret sipariş ürünleri

29- Mutluluk

30- Resmi ve yasal her ürünü taşır 

 

Motorlu kurye ne taşımaz, neleri taşımaz?

Motor kurye firmalarının ve elemanlarının almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Motorlu kuryelerin almasının yasak olduğu malzeme ve eşyalar nelerdir? Motor kurye firmaların ve elemanlarının alamadığı yada alması yasak olan  ürünler Devlet tarafından yasak olan ve taşınması yasak olan her şey her eşya ve ürünlerdir. Yani yasal olmayan her şeydir.

 

Moto kurye firma ve çalışanlarının taşıması yasak olan şeyler nelerdir?

1- Uyuşturucu maddeler her türlüsü asla taşımaz

2- Alkol ( her türlü alkol ve ürünleri ) asla taşımaz

3- Sigara ( kaçak olan resmi olmayan sigara ve tütün ürünleri )

4- Yanıcı maddeler ( her tülü yanıcı madde ) asla taşınmaz

5- Sahte ilaç taşımaz ( resmi olmayan sahte ilaç ve takviye ürünleri ) 

6- Patlayıcı maddeler ( her türlü patlayıcı madde )

7- Belgesi olmayan canlı hayvanlar ( Belgesi olmayan her türlü kaçak canlı hayvan) taşınmaz

8- Altın, mücevher, pırlanta, elmas türü her türlü değerli madenler taşınmaz ( Gümüş hariç)

9- Radyoaktif maddeler ( çok tehlikeli olan radyoaktif her şey ) asla taşınmaz

10- Çek, senet, bono, tahvil ( resmi yada resmi olmayan her türlüsü ) tşınmaz

11- Nakit para ( her türlü az yada çok nakit para ) asla taşınmaz

12- Silah ( her türlü resmi veya yasak silah ve mermi her türlüsü ) asla taşınmaz

13- Resmi delil ( Adliye ve savcılığı ilgilendiren resmi mahkeme delilleri )

14- Resmi olmayan cinsel ürünler ( kaçak, sahte resmi olmayan cinsel her türlü ürün )

15- Çabuk bozulan ürünler taşınmaz

16- Kimyasal maddeler ( her türlü yasak kimyasal ürün ve maddeler ) taşınmaz

17- İzni, faturası, irsaliyesi ve belgesi olmayan ürünler taşınmaz

18- Ağır koku veren maddeler taşınmaz

19- Zehirli maddeler asla taşınmaz

20- Akıcı maddeler

21- Parlayıcı ürünler

22- Uçucu gazlar

23- Aşındırıcı maddeler

24- Manyetik maddeler

25- Mikrop ve mikrobik ürünler

26- Benzin, mazot, gaz ( izinsiz olanlar )

27- Tarihi eserler 

28- Çok pahallı ürünler 

29- Ücretli insan taşıması 

30- Çok büyük ve ağır eşya ve ürünler taşınmaz

 

Moto kurye çalışma şartları ve işleri nasıl olur?

Moto kurye bir kurye firmasında maaşlı olarak çalışabilirler. Aynı kurye firmasında yüzde elli prim olarak ta çalışabilirler. Her şey tüm olan masraflar motosiklet dahil benzin dahil onlara ait olur. Firma ise öderse sadece ssk öder. Bir kurye isterse kurye firması olmayan her hangi bir firmada maaşlı olarak çalışabilir. Burada anlaşmaya göre motosiklet ve tüm masrafları o firma karşılar.

 

Motorlu kuryeler kimlerdir, nasıl çalışır, ne yaparlar?

Motosikletli acil posta elemanları diyebiliriz kısaca. Bu elemanlar motorları ile bir yerden bir yere yani bir adresten başka bir adrese resmi olan her şeyi taşırlar. Bu arkadaşlar bu meslekten para kazanan insanlar. Gün içinde çok acil gitmesi gereken her hangi bir şeyi yerine ulaştırırlar. İstanbul içinde ve bazı büyük Bursa, İzmir, İzmit, Sakarya gibi şehirlerde daha yaygın olan motorlu çalışanlar diyelim.  

 

Motorlu kurye ile verilen tüm hizmetlerimiz nelerdir?

İstanbul motorlu kurye olarak verdiğimiz hizmetlerimiz bir kısmı bulunmaktadır. Bu hizmetlerimiz halen faal olup, çalışmalarımız sürmektedir. Bu hizmetlerin bazıları çok değerli hizmetlerdir. Kişiye özel olarak verilir. İnsanlara sunduğumuz motor kurye hizmet çeşitleri Sizlere sunduğumuz motor kurye elemanlarımız ile verdiğimiz hizmetler aşağıdadır. 

 

1 – İstanbul motorlu kurye hizmetleri

İstanbul içinde verdiğimiz tüm işleri kapsayan motor kurye çalışma şeklidir. Acil kurye ve normal kurye olarak iyiye ayrılmaktadır. Acil işleriniz hemen gider. Normal işler gün içi gider. İşte bunlar müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin tamamıdır. Bu servislerden bütün her kes yararlanabilir. İstanbul moto kurye servisi ile her türlü ürün yollayabilirsiniz.

 

2 – İstanbul acil ilaç kurye hizmeti

İstanbul içinde taşra kesimleri hariç, merkezi bölgelere ilaç kurye taşıma getirme ücreti ile beraber ilaç alıp eve teslim etme işidir. Özellikle acil ihtiyaç durumunda alo ilaç kurye ve acil ilaç kurye servisimiz başlamıştır.

 

3 – İstanbul motorlu vale hizmetleri

İstanbul içinde özel vale ile aracınız eve teslim etme işidir. Ayrıca aracınız olduğu halde şoför yoksa gene sizi şehirler arası istediğiniz şehre getiriyoruz. Ayrıca şoför kiralama servisi. Motorlu vale kurye servisimiz her zaman hazırdır.

 

4 – İstanbul uçak kargo hizmetleri

İstanbul içinde gün içi başka şehirlere ve başka ülkelere uçak kargo hizmeti olarak istediğiniz şehre ve ülkeye bir şeyi yolluyoruz. İstanbul uçak kargo kurye servisimiz her zaman açık durumdadır.

 

5 – İstanbul kurye kiralama Hizmeti

İstanbul içinde kısa ve uzun vadeli kurye kiralama hizmeti. Motoru ve motorcu su ile beraber kiralık hizmeti veriyoruz. Fakat gıda sektörü hariç hizmet veriyoruz. Kurye kiralama için mutlaka arayın. 

 

6- İstanbul acil, hızlı, express kurye servisi

İstanbul içinde kullanacağınız en hızlı motor kurye hizmetlerimizdir. Önemli ve değerli evrakaları bu sistem ile yollayabilir zamandan tasarruf sağlarsınız. En güvenli sistemimizdir.

 

7 – İstanbul İzmit motorlu kurye sistemi

İstanbul içinden olmak üzere İstanbul – İzmit ve İzmit-İstanbul arası servisi veriyoruz. İstanbul İzmit kurye ve İzmit İstanbul kurye hizmetimiz ile bizi her zaman çağırabilir ve bir şey yollayabilirsiniz.

 

8 – İstanbul Bursa motorlu kurye servisi

Motor kurye İstanbul-Bursa ve Bursa İstanbul arasında motor kurye hizmeti veriyoruz. Değerli sitemizin sakinleri ve müşterilerimiz artık İstanbul Bursa kurye hizmeti ile İstanbul Bursa arası iki saate inmiştir.

 

9 – İstanbul diyet yemek taşıma kurye

İstanbul içinde olarak diyet yemek sektöründe özel olarak diyet yemek taşıma ve diyet yemek dağıtım işi yapıyoruz. Evet özellikle İstanbul içinde Anadolu ve Avrupa yakasında diyet yemek kurye hizmeti sağlıyoruz.

 

10- İstanbul yaya kurye hizmetleri

Motosikletin giremeyeceği kalabalık ve trafik olan bölgeler dahil olmak üzere yaya kurye hizmeti ile yaya çalıştırıyoruz. Adalar ilçesine gemi ile yaya kurye olarak araçsız gidiyoruz.  Toplu dağıtımlar için izde bize ulaşın çekinmeyin.

 

11- Araçlı ve arabalı kurye hizmeti

Motosiklet ile taşınmayacak  paketlerini arabalı  ile alıp teslim ediyoruz. Fiyat olarak liste fiyatının dört katı alıyoruz. Arabalı kurye olarak gelip alıyoruz. Araçlı kurye ile ister İstanbul içi kurye isterse İstanbul dışı kurye hizmetimiz vardır.

 

12- Toplu dağıtım kurye hizmeti

Çok miktarda İstanbul içinde olmak üzere toplu, davetiye, dergi, zarf, hediye ve evrak gibi materyallerin toplu dağıtımını yapıyoruz. Yukarıda bahsettiğimiz özel yaya kuryelerim ile toplu dağıtımları zamanında dağıtıyoruz.

 

13- Motorlu taksi kurye hizmetleri

Size özel uzun mesafedeki çok acil durumlar için moto kurye taksi hizmeti veriyoruz. Randevu ile çalışıyoruz. Acil durumlarda bizi arayın. Uzak mesafe için ararsanız seviniriz. Özel olarak gün içi kurye ile bir gün gezdirme yapabiliyoruz.

 

14- Özel ve gizli motorlu kurye servisi

Moto kurye ile değerli müşterilerimiz ve takipçilerimiz, aşağıda sıraladığımız hizmetlerimizin pek çoğu özel verdiğimiz hizmetlerdir. Bunlardan ve üstteki servislerden faydalanmak isteyen arkadaşlar bize ulaşabilirler. Özel kurye ile her türlü işinizi yaptırın.

 

Motor kurye ne demektir?

Motor kurye üzülüyor kargo firmaları moto kuryelerin kazançlarına el attı. Git gide firmalardan ayrılan elemanlar kendi işlerini açtılar. Bu sektör içinde açılan ilk firmalar çoğu halen devam etse de son yıllarda teknolojiye ayak uyduramadıkları için ve biraz da burunları havada oldukları için gerileme gösterdi. O zamanlar bir çok bu işi yapan kişiler bir birlerini tanıyorlardı.

 

Motor kurye ne iş yaparlar?

Moto kurye kargo firmaları baktı ki bu işte para var İstanbul içinde dağıtım paket almaya başladılar. Böylece moto kuryelerin işleri azaldı gözükse de daha da artmaya başladı. Çünkü bu sektörde bir çok firma hatta kurumsal firmalar dahil böyle bir işi yapan bir firmaların olduğunu daha önce hiç duymamışlardı. Tabi şimdi nerede on binlerce kurye oldu doldu taştı.

 

Hızlı moto kurye servis hızı

Moto kurye o zamanlar internet, gibi sosyal medya gibi şeyler olmadığı için bir birlerinden duyanlar firmaların müşterisi oluyordu. O günlerde müşteriler kendiliğinden akıyordu. Hatta kurye şirketleri işleri yetiştiremiyorlardı. Zamanla sektör büyümeye ve gelişmeye başladı. Bu sektördeki kazancı gören bazı büyük firmalar el attı. Moto kurye anlatıyor bu firmaların başında bulunan Koç gibi Sabancı gibi holdinglerle çalışırız.

 

Motorlu kurye ne maaş kadar alır?

Moto kurye olarak patronlardan bir çok kurye şikayetçi. Fakat böyle olmasına rağmen patronlar elemanları sigorta yani sigorta yapmıyordu. Motor kuryelerin sıkıntıları ve şikayetleri çok. Fakat nedense bu sıkıntıları dile getirenlere karşı bir durum taviz verilmiyor. Yani bunlar hiç bir zaman kale alınmıyorlar. Bir çok yerden ayrılarak bu işe atılanlar oldu. Çünkü bu pastadan onlarda pay almaları gerekiyordu. 

 

Motor kurye fiyatları ne kadardır, nedir?

Moto kurye çünkü ilk başlarda bu işi yapan kişiler çok azdı. Motor piyasası çok azdı. Yetişen eleman azdı. Bu işi yapmak için İstanbul içini çok iyi bilmek gerekiyordu. Şimdi ki gibi navigasyonlar falan yoktu. Bundan dolayı insanlar bir yer aradıkları zaman adres sorarak giderlerdi. Hele bizim piyasada çalışan bir çok kurye elmanı böyle yapardı. Fakat işi fazla bilmediklerinden çoğu ya battı yada büyüyemedi. 

 

Acil motor kurye teslim zamanları ne kadar?

Acil kurye işte o kadar para kazanmalarına rağmen kuryelere her zaman bu günde olduğu gibi o amanda değer verilmiyordu. Ayrıca gidip çalışamadığı günler de para almadıkları için kuryeler zor durumdaydı. Ayrıca bir kurye kaza yaptığı zaman sigortası olmadığı için her kes her eleman kendi cebinden veriyordu. . Zamanla bu iş daha da büyüyüp sektör özellikle İstanbul içinde gelişmeye başladı. 

 

Motor kurye günlük masrafları ne kadar?

Motor kurye firma sahibi ilk başta yardıma der gibi gözükse de sonradan aramıyor sormuyordu bile. Kaza yapan kurye ölmedi ise altı ay evde yatıyor ve çalışamıyor. Ne sigorta var ne güvence var hiç bir şey yoktu. Firma sahiplerininde çok derdinde tohumuna para mı verdim diyenler bu kadar vicdansız kişilikler vardı. Bu tür kişilerden çok nefret ediyoruz. Bunlar yüz karası insanlardır.

 

Motorlu kurye hizmeti almak ne demek?

Motor kurye hizmeti yaşamındaki kesitler son veda. İşte o günlerde bize veda eden hatta veda etmeden giden arkadaşlarımız vardı. Yani gözlerini hayata kapayan bir çok arkadaşımız oldu. Kimsede sahip çıkmadı. Ölenler hala ölüyor ama o günlerde sanki bir kimsesizlik vardı diyebilirim. Çünkü sesinizi duyuracak hiç bir mecra yoktu o zamanlar. Yani o zamanlar kelle elimizde çalışıyorduk

 

Motorlu kurye hizmeti ne iş yapar, ne taşır?

Motorlu kurye işte bizler o günlerden geldik. Firmamız çalışanları ve kurucuları o günleri yaşamış tecrübeli insanlardan oluşmaktadır. Bizler yolumuza emin adımlar ile devam ederken bu tür konularda sizlere daha fazla yazı yazmak için çaba harcayacağım. Moto kurye sektörünün zamanla gelişimi ve büyümesi hakkında gelişim olmuştur. Moto kurye firmaları ilk baştan itibaren çalışma şekilleri üç yöntem vardır.

 

Acil kurye hizmeti nedir, ne yapar, ne taşır?

Acil kurye bunun fiyatı normal kurye fiyatından iki kat fazladır.  Birde vip kurye hizmeti vardır. Bu hizmet çok acil durumlarda devreye giren dakikalar içinde teslim etme hizmetidir. Normal kurye işinin dört katı fiyatı vardır. Motorlu kurye sektöründe olan diğer bir çok önemli hakikat olan hizmetler nelerdir? Birincisi normal kurye, aynı gün alınıp gün içinde teslim edilen gönderilere denir. 

 

Motorlu kurye hizmeti ile neler yollanır?

Motorlukurye ile uçak kargo kurye hizmeti, İstanbul içinden hava alanı olan diğer şehirlere aynı günde teslim olanağı sunan bir hizmet. Uçak kargo kurye ile paketleriniz acil motorlu kurye ile adrese teslim ediliyor. Arabalı kurye sistemi, motosikletlerin alamayacağı daha büyük ürünleri aynı gün teslim ediyoruz. Daha uygun fiyatı vardır. Acil, Express ve Hızlı kurye üç sistemde aynı anlama gelmektedir. 

 

Motorlu kurye fiyatları ne den bu kadar pahalı?

Motor kurye ile şehirler arası paketinizi teslim etmek istediğinizde araçlı kuryeleri ile alıp teslim ediyoruz. Fiyatı ise normal kuryenin dört katı eder. İlaç kurye hizmeti ise dışarı çıkamadığınız durumlarda yada istemeye çekindiğiniz ilaçları alıp kapınıza kadar getiriyor. Moto ilaç kurye ile artık viagra, cialis, levitra, Lifta, sildegra, degra kurye ile kapınızda. Gönderileri alır ve uzaklığa göre iki saat içinde teslim eder.

 

Moto kurye hizmeti

Cep – 0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Çok acil kurye teslimat süreleri :   60  –  90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu ile teslim süresi değişir

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE