Motorlu Kurye Hizmeti Nedir, Uygun Moto Kurye Nasıl Alınır?

Motorlu Kurye Hizmeti Nedir, Nasıl Alınır?

Motorlu kurye hizmeti nedir, ne iş yapar, Motorlu kurye en iyi ve en uygun acil hızlı

Motorlu kurye hizmeti nasıl alınır, nelere dikkat etmeli?

Kurye firmalarını ifşa ediyoruz. Özel servis için nelere dikkat etmelidir? Kurye hizmeti almak isteyen bir firma iş verirken nelere dikkat etmelidir? Nasıl motorlu kurye hizmeti alabilirim sorusuna artık bu makalede yanıt arıyoruz.

Moto kurye hizmeti almak için yapılan çalışmalar ve araştırmalar. En ucuz kurye hizmetini nereden alabilirim? Bu amaç ile oluşturmak istediğimiz listeyi kimseyi kayırmadan itina ile bu sebepleri seçmeye çalıştık. Bu sektör içinde yüzlerce bu işi yapan irili ve ufaklı firma vardır.

En uygun ve en ucuz ekonomik moto kurye hizmeti nasıl alabiliriz? Moto kuryelere nasıl güvenilir? Güvenilir kurye firmaları nasıl bilinir? Bakıldığı zaman web sitelerine bu iş için binin üzerinde bu işi yapan sitenin olduğunu gördük. Hatta bu sayı binleri geçen bir sayıyı bulmaktadır.  

 

Moto kurye hizmeti almak çok önemli bir meseledir

Moto kurye servisi almak dikkat edilmesi gereken bir çok özel şartlar mevcuttur. Bir gönderi yollamak isteyen bir firma nasıl motorlu kurye firmasını seçmesi gerekiyor. İnternetten nasıl en ucuz ama en uygun moto kurye firması bulabilirim ve seçebilirim.

Motorlu kurye hizmeti veren firmalar artık güzel bir alan adı alıyor ve web sitesi açıyorlar. Ancak son zamanlarda domain yani isim yani alan alan adı fiyatlarına gelen vergi ve zamlardan dolayı çoğu insan kişi ve şirket elindeki bir çok ismi artık salmaya başlamıştır.

Moto kurye hizmeti almak kaçınılması gerekenler bir çok önemli konular bulunmaktadır dikkat edin. Yada bazı firmalar çok düşük olması gene düşünülmesi gereken konulardır. Bu tür firmalardan kaçmak lazımdır. Çünkü bu motorlu kurye daha çok bu işte barınamayan firmalardır.

 

Motorlu kurye hizmeti almanın püf yolları nelerdir?

Moto kurye işi kolay sanıldığı için artık önüne her gelen bu işi yapmaya başladı dikkat etmelisiniz. Çünkü bu kişilerin çoğu bilinçsiz insanlardır. Azıcık parası olan hemen bir site kuruyor ve işe başlıyor. Ama hiç bir alt yapı yok. Böylece daha önemli durumlar olur.

Kurye hizmeti almak için çok şeye dikkat etmelisiniz. Dediğimiz gibi her önüne gelen bir iste açıp hemen google ads ile reklam vermeye başlar. Müşteriler de google aramaya gibi aratma yapıyor. Ve ilk çıkan reklama tıklıyor.

Biz tekrardan konumuza dönelim ve moto kurye işi yapan firmalar ile çalışmak istediğinizde nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlere söyleyelim.  Ayrıca teknolojinin gelişmesi ile birlikte son çıkan bir çok uygulama da gene bu motor kurye çalışanlarına mecbur kalmıştır.

 

Moto kurye hizmeti almak için dikkat edilmesi gerekenler?

1- Moto kurye web sitelerine pek güvenmeyin

2- Harita adres ve lokasyonlarına çok güvenmeyin

3- İnternet sıralamalarına çok güvenmeyin

4- En üstte çıkan reklamlara pek güvenmeyin

5- Telefon numaralarına çok dikkat etmeli

6- Motorlu kurye uygulamalarına kanmayın

7- Çalışan kurye ve motosiklet sayısı hakkında bilgilere pek güvenmeyin

8- Acil, hızlı ve express gönderi teslimat zamanlarına inanmayın

9- Paket gecikince söylenen bir çok şeye inanmayın

10- Moto kuryelere ve diğer motorculara pek güvenmeyin 

 

Bir firma olarak kurye hizmeti alırken neye dikkat etmelidir?

1- İstanbul içinde veya dışında her hangi bir firma sağlam bir hizmet almak istiyorsa ilk o kurye firmasın önce internet sitesine bakmalı ve incelemelidir. Çünkü bir çok firma kopya site yapıp müşterileri ilgisini çekmeye çalışır. Yada en üst sırada olmak için bir çok yöntem kullanır.

İnternet sitesinin kurumsal olmasına, kaliteli olmasına, içerik resim ve makale kalitesine bakması gerekir. Site içinde ofis adres, telefon, cep telefonu kimliği bulunması gerekir. Bu sektörde binlerce site bulunur. Site açan hemen google reklam verir ve iş almaya başlar.

 

2- Harita ve lokasyon olarak aynı firmanın onlarca yüzlerce haritası bulunuyor. Her yere harita açıyorlar. Kurye eleman sayısı olarak çok yüksek rakam söylüyorlar. Bir çok durumda hemen yalana baş vuruyorlar.  Genel olarak gerçeği yansıtmıyorlar.

Birde kurye elemanları ve motorcular genel olarak serseri ruhlu ve tipli insanlar oluyor. Tabi hepsini kastetmiyorum fakat genelde motorcularun çoğu böyledir. Bundan dolayı özellikle maaşlı eleman alacağınız zaman lütfen çok daha dikkat etmelisiniz.

 

Bu kurye firmalarının yaptığı üç kağıtlar ve kandırmalar

1- Her ilçeye ve her semte olmadığı halde sahte ve boş harita açarlar

2- Her ilçede ilk sırada çıkmak için web site manipülasyon yaparlar

3- Onlarca telefon hattı alırlar ve hep yönlendirme yaparlar

4- Çoğunun bir ofisi olamadığı halde varmış gibi çalışırlar

5- Bir çok özel çalışan kurye firması açılışı ve faturası yoktur

6- Müşteriye paket teslimat zamanı ile ilgili yalan söylerler

7 – Genelde teslimat zamanı ve süresini geçirip yalan söylerler

8- Motor bozuldu, kurye kaza yaptı, çok trafik vardı gibi hep aynı yalanları

9- Verdikleri fiyatlar genel olarak bir birlerini tutmaz

10- Reklam verip en üstte çıkıp daha fazla iş alır ve başka firmalara verirler

 

Moto Kurye ile taşıma işleri nasıl yapılır?

 

Firmalar moto kurye hizmeti almak için ne yapmam gerekiyor?

Kurye firmaları evet özellikle İstanbul içinde binlerce site var. Bu firmalar bu siteler üzerinden hizmet veriyorlar. Kimisi sitesini güçlendiriyor, seo yaptırıyor, kimisi de reklam veriyor. Çoğu da çakma merdiven altı firmalar. Gerçek kurumsal firmalara denk gelmek çok zor olabilir.

Motorlu kurye firmaları nasıl çalışıyor? Motor kurye hizmeti almak için iyi araştırma yapın. Çünkü seçmek artık çok zorlaştı. Bu konuda size bazı kriterler sunmaya çalışacağız. Lüften dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum. Motor kurye hizmeti almak için araştırma yapın.

Moto kurye hizmeti almak ile almamak hakkında bir fark görmeyenler. Bu uygulamalar arasında en günceli ise scotty yolcu taşıma uygulamasıdır. Bu uygulama yolculuk paylaşım uygulaması olup çok popüler bir hale gelmiştir. Kurye hizmeti alırken kaçınılması gereken nedir?

 

Moto kurye hizmeti veren bu kurye siteleri hakkında 

Bu kuryeci siteleri çoğu yasal olmayan yollardan kendi sitelerini üste çıkararak ilk sıralarda olmaya gayret ediyor ve müşterilerin yani son kullanıcıların önüne çıkıyor. Bu siteler zaten ileride ya banlanıyor yada kapanıyor. Hemen yenisini açıyorlar.

Bu kurye siteleri bir çok yollar ile başta çıkıyor. Biz de böyle uzun makale yazıyoruz google bize değer versin hemde insanlar bilinçlensin diye. Fakat onlar aynı makaleyi tekrar her semt ilçe için yazıyorlar. Fakat nedense üste çıkıyorlar biz ise hep altta kalıyoruz.

Bu konu için scotty yolculuk paylaşım sistemi yazımızı okuyabilirsiniz. çoğu insan kişi ve şirket elindeki bir çok ismi artık salmaya başlamıştır. Motorlu kurye web sitelerine dikkat edin. Moto kurye hizmeti almak konusunda bir çok yöntem kullanabilirsiniz. 

 

Moto kurye hizmeti almak için hizmet veren firmalar

Bu kurye firmaları artık alan adları pahallı olunca bundan dolayı bu sitelerde git gide azalma görülmeye başlamıştır. Burada yer veremediğimiz firmalar lütfen bize kırılmasın yada bize kötü yorumlar yapmasın rica ediyoruz. Web sitelerine dikkat edin.

Moto kurye hizmeti almak için neler yapılır? Motorlu kurye hizmet verenler arasında bu alan adları olmayan başka firmalar da var. Onlarda güzel firmalar. Biz sadece göz önünde olan ve eski firmalardan bildiğimiz kadarıyla bu listeyi oluşturduk.

Motorlu kurye hizmeti nasıl alınır? Hizmeti veren bu kurye siteleri hakkında, Motor kurye sitelerine güvenmeyin, Motorlu kurye firmaları nasıl çalışıyor? Acil hizmeti almak için veya express hizmeti vermek için. Hızlı hizmeti almak ve vermek. 

 

Motorlu kurye hizmeti nasıl alınır?

1- Fiyat konusunda uygun ve ekonomik olmasına dikkat etmelisiniz

2- Moto kurye hizmeti almak için performans olarak teslimat zamanlarına dikkat etmelisiniz.

3 – Müşteri ilişkileri ve davranışlarına bakmalısınız

4- Yalan konuşulması yada konuşulmaması

5- Moto kurye hizmeti almak için hızlı ve dikkatli olmasına dikkat etmelisiniz

6- Müşteri memnuniyeti odaklı olmasına bakmalısınız

7- Paketleri üzerinde dolaştırmamasına dikkat etmelisiniz

8- Gerekli tecrübeye ve tarihine dikkat edilmesi gerekir

9- Motorlu Kurye çalışanları sayısına bakmanız gerekmektedir

10- Acil kurye teslimat sürelerine bakmanız gerekmektedir

11- Diğer firmalar arasında çalışma olarak farkını bilmelisiniz

12- Çalışırken ne kadar dikkatli olmalarına bakmanız gerekiyor

13- Ne zamandan itibaren bu işi yaptıklarına bakmanız gerekmektedir

14- Motosikletlerine ve kurye elamanlarına bakmalısınız

 

Moto Kurye Hizmeti Ne Demektir?

 

Motorlu kurye hizmeti nasıl alınır?

1- Fiyat konusunda uygun ve ekonomik olmasına dikkat etmelisiniz

Bir çok kurye firması içinde fiyatlar yakın olabilir. Bu sektörde aşağı yukarı kurye fiyatları değişken olmaz. Firmaların motor kurye fiyatları ortalama aynıdır. Fakat bazı firmaların çok yüksek olması dikkat çekicidir.

 

2- Moto kurye hizmeti almak için performans olarak teslimat zamanlarına dikkat etmelisiniz

Bu piyasada dikkat edeceğiniz en önemli konulardan biri de evrak alım ve teslimat zamanlarıdır. Çalışacağınız firmanın teslim olacak paketin alış süresi çok önemlidir. Teslim süresi de çok önemlidir.

 

3 – Müşteri ilişkileri ve davranışlarına bakmalısınız

Bu sektör içinde moto kuryeler fazla kibar bir kurye çalışanı çok bulamazsınız. Bunun nedeni ise yüzde doksanın üstündeki müşterilerin bu insanlara çok kaba ve aşağılık olarak görmesidir. Fakat hiç olmaz ise daha düzgün olmasına dikkat ediniz.

 

4- Yalan konuşulması yada konuşulmaması

Son olarak ta dikkat edeceğiniz en önemli konu ise yalan konusudur. Sizin aradığınızda kayıt alan çağrı merkezi vardır. Sizden o işi almak için teslimat zamanını erken vereceğini sizlere söyleyip de çoğunlukla o zamandan çok daha geç teslim ederler.

 

5- Moto kurye hizmeti almak için hızlı ve dikkatli olmasına dikkat etmelisiniz

Akla gelen ilk şey motosiklet ile yollanan paketler ne kadar geç gider ki? Fakat öyle olmuyor. Çoğu firma aldığı bir paketi kuryenin üstünde dolaştırarak zaman kaybeder. O kurye elemanına daha başka işlerde toplatarak ilk aldığı paketin çok zaman kaybetmesin.

 

6- Müşteri memnuniyeti odaklı olmasına bakmalısınız

Bu piyasa içinde bir çok firma ilk olarak aldığı işlere bakar. Kazandığı ücrete bakar. Ve buna göre teslimat sağlar. Fakat bazı firmalar ise kazançtan öte ilk başta müşteri memnuniyetine bakmaktadır.

 

7- Paketleri üzerinde dolaştırmamasına dikkat etmelisiniz

Paketi ve ücreti aldıktan sonra üstünde dolaştırır. Nasıl olsa parayı ve işi almıştır. Siz ararsınız ne zaman gelecek diye artık yalanlara başlarlar. Yok kaza oldu, yok motor bozuldu diye diye size bir çok yalan uydurur. 

 

8- Gerekli tecrübeye ve tarihine dikkat edilmesi gerekir

Bu yazıyı okuduktan sonra buraya kadar gerekli tecrübe ve birikimimizin olduğuna kanaat getirdiniz diye düşünüyorum. Artık bu kadar açıklamadan sonra sizlere beklediğiniz gibi artık en kaliteli ve en iyi kurye firması kimdir sorusunu yanıtlama zamanı geldi.

 

9- Motorlu kurye çalışanları sayısına bakmanız gerekmektedir

Bu firma başka kurye firmaları ile dolaylı çalıştıktan sonra artık kendi bünyesinde motorlu kurye almaya başlamıştır. Bu ve bunun gibi uygulamalar için öğrenmek istediğiniz şeyler varsa motorlu kurye uygulamaları adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

 

10- Acil kurye teslimat sürelerine bakmanız gerekmektedir

İşte bir yerden başka bir yere bir şey yollamak isteyen insanlar kargo firmalarının bir gün sonra teslim etmelerinden dolayı acil işlerde kurye firmalarına daha fazla yönelmişlerdir. Tam zamanımızda çok önemli bir sektör olduğu için önemlidir.

 

11- Diğer firmalar arasında çalışma olarak farkını bilmelisiniz

Anlık ve saatlik acil işleri olanlar bu iş için motorlu kurye firmalarını artık yüksek oranda kullanıyor. Artık bu zamanda aklınıza gelebilecek her çeşit iş yeri ve sektörün kullanmak zorunda kaldığı bir sistemdir kuryelik. 

 

12- Çalışırken ne kadar dikkatli olmalarına bakmanız gerekiyor

Bazı firmalarda hızlı gideyim derken dikkatsiz davranır ve bir çok aksilikler yaşar. O ürüne zarar veya kaybolmasına bile neden olabilir. Bu tür olayları sık yapan firmalar ile çalışmamak gerekir.

 

13- Ne zamandan itibaren bu işi yaptıklarına bakmanız gerekmektedir

Kaliteli ve güvenli hizmet için arayabileceğiniz firmalar arasındadır. Uzun zamandır sahibi aynı kişi olarak bu yolda düzgün bir şekilde devam ediyor. Böylece zaman kaybetmesine neden olur ve işi geç teslim eder.

 

14- Motosikletlerine ve kurye elamanlarına bakmalısınız

Çalışan bu arkadaşların motosikletleri her zaman bakımlı ve yeni olmalıdır. Eski, yıpranmış ve modeli düşük bir motosiklet her an bozulmaya mahkumdur. Bundan dolayı her an kendini yenileyen ve bakımlı yeni motorlar ile çalışan firmalar daha sağlam çalışır.

 

Motorlu Kurye Nedir, Kimdir, Ne İş Yapar, Amaçları Nedir?

Motorlu Kurye Nedir, Kimdir, Ne İş Yapar, Amaçları Nedir?

 

Bir firma olarak moto kurye hizmeti nasıl alabilirim ?

Moto kurye hizmeti almak için dikkat edin çünkü insanlar kuryeleri hor görüyor. Yani onları ikinci sınıf bir vatandaş olarak görmesinden dolayı yıllardır böyle olmuşlardır. Fakat genede size gelen bu ekip elemanlarının çok kaba ve kötü davranan değil kibarları seçin.

Taşıma sağlarken ve hizmet verirken geç kalmadan çalışmak gerekiyor. Özellikle işi verdiğiniz zamandan yarım saat ile bir saat içinde uzaklığa göre işi alan firma ile çalışın. Ama bir saatten fazla işi teslim alan ve çok geç teslim eden firmadan kaçının. Böylece firmalardan uzak durun derim.

Kurye firmaları evet özellikle İstanbul içinde binlerce site var. Bu firmalar bu siteler üzerinden hizmet veriyorlar. Kimisi sitesini güçlendiriyor, seo yaptırıyor, kimisi de reklam veriyor. Çoğu da çakma merdiven altı firmalar. Firmaların gerçek olan firmalara rastlaması zordur.

 

Motorlu kurye hizmeti almak için iyi bir araştırma yapın

Motorlu kurye servisi veren kurulu başlıklı yazımda İnşallah bahsedeceğim. Bazen kar etmese bile müşterisini kaybetmemek veya kırmamak için zarara bile uğramaktan çekinmez. Böylece firmalar her zaman daha iyidir. Çünkü size daha faydalı olurlar.

Hizmeti almak kaçınılması gerekenler bir çok önemli konular bulunmaktadır dikkat edin. Yada bazı firmalar çok düşük olması gene düşünülmesi gereken konulardır. Bu tür firmalardan kaçmak lazımdır. Çünkü bu daha çok bu işte barınamayan firmalardır.

Bu kuryeci siteleri çoğu yasal olmayan yollardan kendi sitelerini üste çıkararak ilk sıralarda olmaya gayret ediyor ve müşterilerin yani son kullanıcıların önüne çıkıyor.  Hemen yenisini açıyorlar. Artık biz her türlü önlemi alarak daha dikkatli davranmaya başladık.

 

Moto kurye hizmeti alırken bir çok yöntem kullanabilirsiniz

Biz tekrardan konumuza dönelim ve moto kurye işi yapan firmalar ile çalışmak önemli. Yani istediğinizde nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlere söyleyelim.  Ayrıca teknolojinin gelişmesi ile birlikte son çıkan bir çok uygulama da gene bu motor kurye çalışanlarına mecbur kalmıştır.

Alırken kaçınılması gerekenler. Motorlu kurye hizmeti almak ile almamak hakkında bir fark görmeyenler. Moto kurye hizmeti almak ve vermek. Bir çok uygulama çıktı. Yani bunlar arasında en günceli ise scotty yolcu taşıma uygulamasıdır.

Bu iş için hizmet veren firmalar. Bu kurye firmaları artık alan adları pahallı olunca bundan dolayı bu sitelerde git gide azalma görülmeye başlamıştır.Burada yer veremediğimiz firmalar lütfen bize kırılmasın yada bize kötü yorumlar yapmasın rica ediyoruz.

 

Moto kurye hizmeti almak için nelere dikkat etmeli

Moto kurye hizmeti almak için nelere dikkat etmelidir? Servis hizmeti almak isteyen bir firma iş verirken nelere dikkat etmelidir? Nasıl hizmet alabilirim sorusuna bu makalede yanıt arıyoruz. Hizmet almak için yapılan çalışmalar.

En uygun hizmeti nasıl alabiliriz? Bu amaç ile oluşturmak istediğimiz listeyi kimseyi kayırmadan itina ile bu sebepleri seçmeye çalıştık. Bakıldığı zaman web sitelerine binin üzerinde bu işi yapan sitenin olduğunu gördük. Hatta bu sayı binlerce sayıyı bulmaktadır.  

İşi kolay sanıldığı için artık önüne her gelen bu işi yapmaya başladı dikkat etmelisiniz. Çünkü bu kişilerin çoğu bilinçsiz insanlardır. Azıcık parası olan hemen bir site kuruyor ve işe başlıyor. Ama hiç bir alt yapı yok. Artuk motorlu kurye hizmeti almak nasıl olur?

 

Moto kurye hizmeti almak çok önemli bir meseledir

Moto kurye servisi almak dikkat edilmesi gereken bir çok özel şartlar mevcuttur. Bir gönderi yollamak isteyen bir firma nasıl firmasını seçmesi gerekiyor. İnternetten nasıl en ucuz en uygun firması bulabilirim ve seçebilirim.

Moto kurye hizmeti nasıl almak gerekiyor? Firmalar artık güzel bir alan adı alıyor ve web sitesi açıyorlar. Ancak son zamanlarda domain yani isim yani alan alan adı fiyatlarına gelen vergi ve zamlardan dolayı durumlar biraz zorlaştı.

Hizmeti almak için çok şeye dikkat etmelisiniz.Dediğimiz gibi her önüne gelen bir iste açıp hemen google ads ile reklam vermeye başlar. Müşteriler de google aramaya gibi aratma yapıyor. Ve ilk çıkan reklama tıklıyor.

 

Motorlu kurye hizmeti nasıl alınır?

Bu siteleri bir çok yollar ile başta çıkıyor. Biz de böyle uzun makale yazıyoruz google bize değer versin hemde insanlar bilinçlensin diye. Fakat onlar aynı makaleyi tekrar her semt ilçe için yazıyorlar. Fakat nedense üste çıkıyorlar biz ise hep altta kalıyoruz.

Bu özel hizmeti almak için neler yapılır? Hizmet verenler arasında bu alan adları olmayan başka firmalar da var. Onlarda güzel firmalar. Biz sadece göz önünde olan ve eski firmalardan bildiğimiz kadarıyla bu listeyi oluşturduk.

Bu hizmeti almak için ne yapmam gerekiyor? Motor kurye hizmeti almak için iyi araştırma yapın. Çünkü seçmek artık çok zorlaştı. Bu konuda size bazı kriterler sunmaya çalışacağız. Lütfen dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum.

 

Motorlu kurye hizmeti nasıl alınır?

Moto kurye hizmeti almak için dikkat edin çünkü insanlar kuryeleri hor görüyor. Yani onları ikinci sınıf bir vatandaş olarak görmesinden dolayı yıllardır böyle olmuşlardır. Fakat genede size gelen bu ekip elemanlarının çok kaba ve kötü davranan değil kibarları seçin.

Taşıma sağlarken ve hizmet verirken geç kalmadan çalışmak gerekiyor. Özellikle işi verdiğiniz zamandan yarım saat ile bir saat içinde uzaklığa göre işi alan firma ile çalışın. Bir saatten fazla işi teslim alan ve çok geç teslim eden firmadan kaçının. Böylece firmalardan uzak durun derim.

Bu sunulan servisi veren kurulu başlıklı yazımda İnşallah bahsedeceğim. Bazen kar etmese bile müşterisini kaybetmemek veya kırmamak için zarara bile uğramaktan çekinmez. Böyle firmalar her zaman daha iyidir. Çünkü size daha faydalı olurlar. Bundan sonra işler daha rahat olacak.

 

Motorlu kurye hizmetimiz ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi ve destek almak için;

https://motokurye.org/motorlu-kurye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Moto kurye en iyi acil motorlu servisi

Moto Kurye En İyi Acil ve Hızlı Motorlu Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE