Motorlu Kurye İstanbul

Motorlu Kurye İstanbul olarak motorlu vale olarak ta geceleri servis alıyoruz evlerine bırakıyoruz. Akşam hafta sonlar aracınız ile eğlenmeye gittiğinizde sizi motor vale ile sizi biz alıp getiriyoruz. Artık sayamadığımız bir çok şey varken hala insanların bize olan davranışları köpeklere davrandıkları gibi.

Motorlu kurye İstanbul merkezi

Motorlu kurye bazıları bize hatta köpeklere bile daha iyi davranıyorlar. Bize tuhaf tuhaf bakıyorlar. Bizi küçümsüyorlar. Bize hakaret ediyorlar ve aşağılıyorlar. Özellikle buradan plaza ve rezidans müdürlerine sesleniyorum biz sizin köpeğiniz yada köleniz değiliz. Bize böyle davranmaya hiç bir zaman hakkınız yok.

Acil kurye İstanbul

Moto kurye İstanbul moto kurye çalışanları olarak bina güvenlikçilerinden çektiklerimiz çok oluyor. Hele plaza önlerinde bekleyen bekçiler yani güvenlikler bile her kese efendim patron buyurun derken bize gelince ne var lan çek git motorunu buradan çek lafları yapı başkalarına eğdikleri kafalarının hıncını bizden çıkarıyorlar.

Acil moto kurye İstanbul

Kurye İstanbul özellikle plaza ve rezidanslara bizi almıyorlar. Otopark girişinden çöp asansörüne bindirip öyle çıkarıyorlar yukarıya bizi. Niye çünkü o asansörde kurumsal beyaz yakalılar müdürler var aynı asansörde bizimle çıkamazlar yoksa insanlıkları düşer değil mi? Evet onlar yapa dursun hakaretlerini. 

Motorlu kurye İstanbul sistemi

Motorlu acil kurye aslında moto kurye çalışanları çok takdir edilecek insanlardır. Ya bir düşünün onların sabah kahvelerini öğlen yemeklerini, internetten eşyalarını sipariş ettiklerini, içme sularını her şeylerini biz getiriyoruz ama onların bize davranışı nasıl. Geçen gün bir siteye girdim Ağa oğlu yaptığı sitelerden birine girdim önemli bir paket var.

Motorlu kurye İstanbul

Motorlu kurye servisi evet yağmur yağıyor çokça. Siteden beni motorla almadılar o yağmurda elimde paket bir kilo metre yürüttüler beni site içinde ve birde gülüyorlar güvenlikçiler. Egolarını tatmin ediyorlar. Sırılsıklam oldum bir km yürüdüm gittim bide geri döndüm. Moto kurye hizmeti alan tüm insanlara sesleniyorum. Bizde insanız.

 

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Acil Moto Kurye Teslimat Süreleri :  60 – 90 dakika arası
  • Kar, yağmur, olumsuz şartlar trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

MOTO KURYE-0555 086 44 10

MOTO KURYE HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN – 0555 086 44 10

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: