Motorlu Kurye İstanbul

İstanbul Motorlu Kurye Hizmeti - 0555 278 23 30

Motorlu Kurye İstanbul

Motorlu Kurye İstanbul genellikle;  kalabalık ve büyük şehirlerde yani trafiği yoğun olan yerlerde daha çok rağbet gören,  kurye sınıfının bir alt dalı olarak geçen meslek grubuna motorlu kurye adını veriyoruz.

Moto kurye zamanında taşınması önem arz eden ilaç ve evrak gibi şeylerde sorunsuz teslimat motosiklet ile sağlanabilmektedir. Motosikletler ile sunulan kurye hizmetleri kullanılarak farklı malzemeler taşınabilir.

Motorlu Kurye İstanbul

Motorlu kurye ya da diğer tabiriyle moto kurye;  kuryeciliğin ilk ortaya çıktığı yani temelidir diyebiliriz.  Motorlu kuryeler;   trafiğe takılmaz ve ekonomik olduklarından dolayı daha çok tercih edilirler. 

Motorlu kurye,  motosikletle çalışarak gün içerisinde küçük ebatlarda ki kargoları adreslere teslim ederler.  Diğer kurye çeşitlerine göre motorlu kurye daha hızlı ve en az komplikeye sahip bir kurye dalı olarak dikkat çeker. 

Motorlu Kurye İstanbul

Moto Kurye İstanbul ile peki,  motorlu kurye olmak için ne gibi şartlar gerekir?  Öncelikle kişinin A2 ehliyetine sahip olması,  görme sorunu olmaması,  herhangi bir fiziki engelinin bulunmaması gerekir. 

Ayrıca,  motorlu kuryenin çalıştığı şehrin her yerini çok iyi bilmesi gerekir. Ayrıca motosiklet ile taşınabilecek büyüklük ve ağırlıkta olan eşyalar içinde moto kurye hizmeti alınabilir. Bize olan talep gün geçtikçe artmaktadır.

 

İstanbul kurye hizmeti

İstanbul motorlu kuryesi olarak taşımacılık hizmeti veren kuruluşların artması ile birlikte insanlar rahatladı. İstanbul içinde hizmet veren yaklaşık bin tane kurye firması bulunmaktadır. Çoğu merdiven altıdır.

Express motor kurye hizmetleri ile ilaç kurye, evrak, hediyelik eşya ve ticari ürün taşınması işlemleri gerçekleştirilebilir. İstanbul içine çıkacak malzemeleri veya her hangi bir eşyayı çabucak taşıyoruz. 

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: