Motorlu Kurye Ne Kadar Kazanıyor Maaşları Nedir?

Motorlu kurye kazançları ve maaşları

Motorlu kurye firmaları ne kadar kazanıyor?

Motorlu kurye ne kadar kazanıyor? Moto kurye ne kadar kazanır 2020? Moto kurye ücretleri ne kadar? Motorlu kurye maaşları ne kadar? Moto kuryeler ne kadar kazanıyor? Moto kurye taşıma fiyatları ve ücretleri ne kadar? Motosikletli kuryeler ne kadar kazanır? Kurye maaşları ne kadardır? Kuryelerin maaşları ne kadar? Kurye kazançları? 

 

Moto kurye ayda ne kadar kazanıyor?

Moto kurye ne kadar kazanıyor? Motorlu kurye çalışanları aylık üç bin ile on bin arasında para kazanabilir. Firmalar express ve güvenilir şekilde moto kurye hizmet sunmalı. Moto kurye çalışanları ister maaşlı isterse yüzde elli olarak çalışırlar. Her iki durumda da güzel bir maaş alırlar. Express olarak tüm ürünlerinizi, gönderileri kurye kazançları daha fazladır.

 

Kurye kazançları hakkında neler biliyoruz?

Kurye kazançları hakkında neler biliyoruz? Her kurye ekipleri ile müşterilerden alıp istendiği adreslere teslim etmek için hizmet veriyor. Müşterilerin gönderileri hazırlandığı zaman kurye şirketlerince çağrı merkezlerinden müşteriye bildirim yapmalılardır. Müşterilerimiz şirketlerin çağrı merkezlerinden aynı şekilde kurye şirketlerine ulaşarak express acil kurye hizmetlerinden yararlanabilirler.

 

Motorlu kurye maaşları ayda ne kadardır?

Motorlu kurye maaşları ayda ne kadardır? En az 3000 tl kazanırlar. Şirketler aynı zamanda şehir dışı ile motor kurye servisi hızlıca sağlamalıdırlar. Bütün müşterilerin gönderilerini, ürünlerini Türkiye’nin herhangi bir yerine teslim etmek için  çalışıyorlar. Özellikle bir de uçak kurye gibi ulaşım yollarını da kullanmalıdırlar. Biz her ulaşım türleri hakkında bilgi sahibiyiz. 

 

Motorlu kurye bir ayda ne kadar kazanıyor?

Motorlu kurye ne kadar kazanıyor? Acil moto kurye müşterilerine güvenilir bir şekilde hizmet vermek için en hızlı şekilde teslimat yapmalıdırlar. Kurye şirketleri müşterileri için hizmet çeşitlerini sunmalıdırlar ve bu hizmetleri müşteriler üzerinde memnuniyet açısından uygun fiyat vererek yapmalıdırlar. Motorlu kurye çalışanları aylık olarak gayet iyi kazanıyorlar. 

 

Moto Kurye - Moto Kurye - Kurye

 

Motorlu kurye firmaları ne kadar kazanıyor?

Motor kurye firmaları kuryelerine ne kadar maaş veriyor? En az 3000 lira veriyorlar. Tüm kurye şirketleri kullandıkları araçların, müşteriler için en ideal şekilde teslimat yapabilmesi için tasarlanmış araçları kullanıyor. Sağlam ve güven sağlaya bilmesi gerekmektedir bunun için rutin kontroller yapmalıdır. Motorlu kurye çalışanları aylık geliri 5000 lirayı bulanlar vardır. 

 

Motor kurye firmaları maaşları yetiyor mu?

Motorlu kurye firmaları maaşları yetiyor mu? Maalesef yetmiyor çünkü motosiklet masrafları çok yüksektir. Müşterilerin ürünleri araçlarda herhangi bir zarar görmemesi için daha dikkat ediyoruz. Bütün ürünlerin dikkatli bir şekilde araç içerisine istiflenmesi gerekmektedir. İşte bunu yapabilecek elemanlar ise deneyimli kişiler olması gerekmektedir. Bu kişiler deneyim ve tecrübeli olursa çok iyi olur.

 

Moto kurye çalışanları ayda ne kadar kazanıyor?

Motorlu kurye çalışanları ayda ne kadar kazanıyor? Yıl 2020 ve 2021 itibari ile en az 3000 en çok 10.000 liraya kadar kazanan kuryeler vardır. Çalışanların kullandıkları araçlar yol çalışma ve gitme güzergah üzerinde herhangi bir kötü koşul ile karşılaşması halinde bu durumu kolayca atlatabilmesi için araçların bu durumlara hazırlıklı olması gerekmektedir. Bu parayı kazanmak ise o kadar kolay değildir.

 

Gıda lokanta, pide, lahmacun işinde çalışan kuryeler ne kadar kazanır

Gıda taşıma ve lokanta işinde çalışan bir eleman ayda en az 5000 lira kazanabilir. Özellikle elit yerlerde ve kesimlerde lokanta ve büyük restoranlarda paket servisi atan bir eleman günde 12 saat çalışır. En az 4.000 lira maaş alır ve her şeyi dükkana ait olur. Aldığı bahşiş yada güzel çalışırsa adisyon başı pirim de alınca yaklaşık 5000 bin lirayı bulur. Böyle yerler bulmak ise araştırmak gerekiyor.

 

Pizza, Hamburger, Burger King, Mcdonolds gibi yerlerin maaşları ne kadar?

Bu tür işletmeler genel piyasaya göre daha az maaş veriyor. Normal olarak askeri ücret veriyorlar. Fakat burada sekiz saat gibi çalışma olarak düzenleme var. Arıca bu tür bazı yerler ve şubeler kuryelere başka işler de yaptırıyor. Burada çalışanlar bundan dolayı durmadan değişiyor ve çıkıyorlar. Artık her yer kurye elamanı arıyor. Çünkü her açılan firma kurye işi ile gönderim sağlıyor.

 

Motorlu Kurye ile güvenli teslimat sağlanır mı?

 

Moto kurye elemanları hangi sektörde çalışabilir?

1- Kurye firmalarında kurye olarak

2- Özel şirketlerde motorcu olarak

3- Pizza şirketlerinde dağıtım olarak

4- Hamburger firmalarında dağıtımcı olarak

5- Yemek sepeti kurye elemanı olarak

6- Getir firmasında dağıtım kurye

7- Trendyol firmasında dağıtım kurye

8- Kurye uygulamalarında dışarıdan kurye olarak

9- Lokanta her türlü lokantada dağıtım kuryesi

10- Su dağıtımı su şubelerinde damacana dağıtım kurye

11- Çiğ köfte dükkanında kurye dağıtım

12- Gümrük firmasında kurye çalışanı

13- Dişçi de diş protez dağıtım kuryesi

14- Laboratuvar şirketlerinde kurye elemanı

15- Tekstil firmalarında kurye dağıtımı elemanı

16- Sigorta firmalarında poliçe dağıtımı elemanı

17- Eczanelerde ilaç dağıtım elemanı kuryesi

18- İlaç depolarında eczanelere ilaç getiren kurye

19- Yedek parça otomotiv sektöründe acil dağıtıcı

20- Turizm firmalarında bilet, pasaport ve vize işleri

21- Trafik müşavirliklerinde plaka, ruhsat işleri elemanı kuryesi

22- Daha bir çok alanda çalışma imkanı vardır

 

Motorlu kurye aylık ne kadar kazanıyor?

Motorlu kurye çalışanları artık her sektörde aranan elemanlar oldu. Özellikle pandemi ve virüs döneminde bütün firmalar kurye ihtiyacı oluştu. İşte bundan dolayı her yeni açılan firma kendi bünyesinde kurye ihtiyacı almak zorunda. Bütün işleri kurye elamanları yapmaya başladı. Bu arada kuryelere yapılan her türlü haksızlık ve saldırılara karşı yapanları kınıyoruz. Haksızlık yapmak hiç iyi bir şey değildir. 

 

Moto kurye elemanları aylık maaşları ne kadar?

Bir moto kurye elemanları aylık maaşları ne kadar? Ortalama 2020 ve 2022 rakamlarına göre beş bin civarındadır. Örneğin aracın patlak tekerini değiştirmek için çalışanların bunun daha önceden eğitimini almış olması gerekir. İş esnasında çalışma ve zorluk çekmeden bu durumun üstesinden gelmelidirler böylece müşterinin memnuniyetini kazanmış olurlar. Böylece kopmaz bir bağa sahip olunur.

 

Motorlu kuryelerin bir aylık kazancı ve maaşları ne kadardır?

Normal bir kurye elemanı aylık en az 5 bin lira kazanabilir. Bir yerde pirim ile yada maaşlı çalışan bir kişi en az 4 bin lira maaş alabilir. Kendi için yapan bir eleman ise en az 10 bin lira kazanabilir. Bir pizza yada hamburger işinde çalışan bir eleman bahşişler ve adisyonlar ile beraber aylık 5 bin lira kazanabilir. Sucu ve diğer lahmacun motorcuları yine aynı parayı kazanabilirler. Bu aralar bir çok firma eleman aramaktadır.

 

Bir kurye firmasının verdiği maaş şekli ve yüzdelik

Bir kurye firmasının verdiği maaş şekli ve yüzdelik nasıldır? Değerli arkadaşlar bu gün size bir kurye firmasında çalışan kurye çalışanlarının nasıl maaş aldıklarınız yazacağım. Bu tür firmalar ilk baştan sizlere  söyleyeyim ki maaşlı çalışmıyorlar.

Motorlu kurye elemanları tabi çalışan firmalar var. Fakat normal şartlar altında hepsi yüzdelik olarak çalışıyor. Bir kurye firmasına girdiğiniz zaman maaş değil yüzdelik alırsınız. Bu firmalar nasıl çalışır? Bir kurye firmasının verdiği maaş nasıldır.

 

Bir kurye firmasının verdiği maaş yüzdelik ile çalışır

Kurye evet nasıl yüzdelik çalışır. Motorlu kurye firmalarının kendilerine ait müşterileri ve abone firmaları bulunuyor. Bu müşterilerden günlük olarak sipariş alırlar. Bir çok firma her gün sipariş veren de vardır, ara ara verende vardır. Biz ise serbest çalışırız.

Moto kurye çalışanları olarak çalışma şekilleri göz önünde bulunur. İşte bu firmaların günlük gönderi hacmi vardır. Bu hacim yada bizler kayıt diyoruz buna o firma kaç kayıt alırsa ona göre kurye ihtiyacı vardır. Bir kurye firması yüzde ile maaş veriyor.

 

Moto kurye firması yüzde kaç çalışır

Bir kurye firmasına girdiğiniz zaman motosiklet size ait olur. Motorunuz ile o işe başvurursunuz. Sizin kazancınız günlük yaptığınız işin yüzde ellisidir. Yani yaptığınız cironun yüzde ellisini siz alırsınız. Yani çalışan bir elaman o gün ne iş yaparsa yarısı kuryenin onun olur.

Kurye tüm masraflar size aittir. Motosiklet, benzin, yağ, masraf, yemek, yol ve kdv size ait olur. Siz sadece akşam gider kazandığınız paranın yarısını alırsınız. Yani yüzde elli elli fifti fifti demek oluyor ilk bakışta. Fakat geriye hiç bir şey kalmıyor. Her şey tüm masraflar kuryeden.

 

Moto kurye kar ve kazançları nedir?

Kurye firmaları size sadece çanta veriyor. Motorların arkasına taktığınız çanta. Üstüne kurye firması adı yazar. Bazı firmalar yağmurluk veriyor. Bazı firmalar da alt ve üst motosiklet elbisesi verebiliyor. Kurye firmalarının çalışma şekli.

Kurye ile çıktığınızda bunları tabi geri veriyorsunuz. Birde mecburen sizlerin sigortanızı ödüyor. Fakat bazı firmalar geri kesiyor. Bazıları 15 gün kuryeden alıyor bazıları hiç ödemiyor. Bazıları da yarım aylık olarak sigorta ödüyorlar.

 

Bir kurye firmasının verdiği maaş şekli

Moto kurye ile yani sizin anlayacağınız firmalar kendi yüzde ellisini alıyor siz ne yaparsanız yapın diyor. Ayrıca birde sizden benzin fişi istiyorlar. Onuda vergiden düşmek için. Ayrıca devletin verdiği agi diye bilinen ücreti de size ödemiyorlar.

Acil kurye olarak çalışanlar da var. Çünkü onlar için zaten size yapacağını yapmış sigortanızı ödemiş daha ne istiyorsunuz ki onlardan demek istiyorlar size. Siz günde 250-300 km yol yapın motorunuz bitsin onlar için önemli değil.

 

Motorlu kurye hizmetimiz ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi ve destek almak için;

https://www.motokurye.org/motorlu-kurye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE