En İyi Motorlu Kurye Uygulamaları

En İyi Motorlu Kurye Uygulamaları-0555 278 23 30

En İyi Motorlu Kurye Uygulamaları

En İyi Motorlu Kurye Uygulamaları – En İyi Moto Kurye Uygulamaları – En İyi İstanbul Moto Kurye Uygulamaları 

En iyi motorlu kurye uygulamaları olarak araştırdık. Gün geçmiyor ki teknolojinin gelişimi dursun. Her gün yenilenen tasarımı hayatımıza daha kolaylık alıyor. Tabi bu insanlar için daha güzel bir hayat olmakta. Teknoloji ile birlikte masa üstü bilgisayar kullanımı azalmış mobil kullanım daha fazla çoğalmıştı.İnternet siteleri ile ilgili bir etkinlikte öğrendim.

En iyi motorlu kurye uygulamaları

 

En iyi moto kurye uygulamaları en iyi moto kurye işletmesini araştırıyor. İnternetten araştırıyormuş. Bu oran ise yüzde 83 – 84 oranında. Yani bu kadar insan bir alışveriş yapmakta mutlaka satış sitelerine bakılır. Bu açıdan bu konu ile ilgili bizim sektör içinde neler oluyor neler dönüyor bunları araştırmak istedik.

En iyi İstanbul motorlu kurye uygulamaları hakkında 

En İyi 100 Motorlu Kurye Firmaları-0555 278 2330

En İyi 100 Motorlu Kurye Firmaları-0555 278 2330

1- Scotty yolculuk paylaşım uygulaması 

En iyi motorlu kurye uygulamaları ilkinde Scotty firması vardır. 2017 yılı başlarında öldü sürücü uygulaması. İlk kuruluş lideri yolculuk paylaşım uygulaması olarak açıldı. İçinde İstanbul içinde trafiğe karşı bir çözüm olarak ortaya çıktı. Yoğun trafik içinde bir çok dertten kurtaran bir firma oldular. Büyümeye ve gelişmeye başladılar. Motorlu kurye sanal olan ile çalışan bir firma.

En iyi motorlu kurye uygulamaları

 

Zamanla hızla büyüyerek kendilerine üye olan motorcu sayısı artmaya başladı. Büyük bir filo haline geldiler. Ancak hiç bir motosiklet ve sürücü kendi içindekileri içinde olmayan bir firmadır. Bu konu ile ilgili scotty uygulaması ile ilgili bir makale daha ayrıntılı olarak yazacağım. Çünkü bu konu eksisi ile artısı ile birebir. Anlatacağımız çok mesele olduğu için bunu sonraya bırakıyoruz.

İstanbul En iyi kurye uygulamaları 

 

En iyi motorlu kurye uygulamaları daha sonra yemek yemeğini açarak gene yolculuk bölümünü seviyorum. Bu bölüm ise yolculuğa uymayan motosiklet ve sürücülerini de almaya başlandı. Bu zamandan sonra scotty sizi her tür motosiklet sisteme kayıt olmaya başladı. İlköğretim çok uygun olarak restoranlardan ücretsiz yemek alıp götürürler ve masrafları kendileri karşılıyor.

En iyi motorlu kurye uygulamaları 

Scotty paket uygulaması nedir?

Daha sonra 2019 başlarında ise paket uygulamasına geçtiler. Bu uygulama yani kurye uygulaması ile bu piyasaya da adım attılar. Ancak maalesef fazla araştırmadan piyasaya girdiler. Gene isteğini devam ediyor, kayıt esasına dayanan bir sistem ile çalışıyor. Tamamen dışarıdan çalışan şirket kurye odasında bu işi yapıyor. İşte bu durum bir çok sorunu da beraberinde getiriyor.

En iyi kurye firmaları bu işte yeni olarak üç dalda hizmet etmeye başladılar. Genel olarak şirketimizde hizmet veriyorlar. Kişisel olarak şu anda hizmetler bulunmuyor. Yani şahsi paket alım ve gönderimi yok. Sadece şirket odaklı çalışıyorlar. Bakalım ilerleyenler neleri başaracaklar hep beraber göreceğiz. Fakat fiyatlar şu anda çok ucuz tutmuşlar. Bundan önce pazarını düzeni biraz bozulacak gibi gözüküyor.

Kurye - 0555 278 2330

Kurye – 0555 278 2330

En iyi İstanbul motorlu kurye uygulamaları

2- Getir kurye uygulaması nedir?

Getir uygulaması evlere ve iş yerlerine ürün getirme uygulamasıdır. Yani sistemde bulunan ürünler sipariş edenlere eve getiren bir sistem. Bütün ürünler kendi depolarında bulunur. Küçük bir pazar gibi düşünülebilir. Kendilerinde olan bu ürünler uygulamadan sipariş verip adrese teslim eden bir sistem. Bu sistem eve her şeyi getirmez. Ellerinde bulunanları getirir.

En iyi motor kurye uygulamaları siz istediğiniz onu ürün değil. Sadece uygulama içinde hangi ürün varsa o bulunan ürün alabiliyorsunuz. İnternet üzerinden kredi kartı ile ödeme yapıp artık seçtikleriniz malzemelerin en kısa zamanda kapınıza gelmesini bekliyorsunuz. Bu uygulama da yaşam kolaylaştı. İnsanların yararına olan bir.

Getir paket uygulamasının farkı nedir?

En iyi moto kurye uygulamaları bu bilgisayarda Scotty uygulamasında farkı ise elemanlarının kendi bölgesinde maaşlı olarak ve ssklı olarak çalışmasıdır. Ayrıca tüm motosikletler firmaya aittir. Kendi içeriğinde çalışan motosikletli filosu vardır. Ayrıca araç ile de taşıma teslim ediyorlar. Getir firması ve elemanları eflatun renkli logoları ve araçları ile şehir içi dikkat çekiyorlar.

En İyi Motorlu Kurye Uygulamaları

3- Yemek Sepeti Uygulaması

En iyi moto kurye uygulamaları en eski kurutulmuş kurye uygulaması olan bir sitemdir. Çeşitli restoranlarla anlaşıp internet yoluyla sipariş etme sistemidir. Sadece yemek üzerine hizmet veren bir sistemdir. Sizi sonlandıran en çok güzel ve o zaman Şu anda yüzlerce çalışanı ve elemanı bulunmaktadır. Bu arada en iyi 25 kurye firması yazımız içinde bir çok önemli noktalara sahip.

En iyi moto kurye uygulamaları  bu uygulama bu kadar büyümesinden sonra yabancı yatırımcıların ilgisini çekmiş ve bu şirkete yönelmesini sağlamıştır. Yakın bir zamanda bu firma yabancı bir yatırımcı tarafından alındığı haberleri medyada yayınlandı. Hatırı sayılır bir fiyatla satıldı. Şuanda yeniden büyüme beklentisine girdiler. Yemek sepeti hakkında bilmek istediklerinizi buradan rahatlıkla okuyarak.

En iyi motor kurye uygulamaları Sistem nasıl gidiyor?

 

En iyi kurye uygulamaları bu sistemde ilk önceden abone yemek ve restoran şirketleri kendilerine üye oluyorlar. Onlarda aldıkları sipariş edilirken o firmalardan yüzde olarak paylaştılar. İlk zamanlar az olan bu ödemeler daha fazla olacak olup fazlalaştı. Fakat sistem içinde olan yüksek sipariş marjı bu yüzdeyi artık kimse önemsemiyor sanırım.

En iyi acil kurye uygulamaları ilk zamlar sadece motorlu sipariş kuryeleri olan firmalara hizmet vermekteydiler. Çünkü verdikleri siparişleri o restoran kendi elamanları teslim ediyorlardı. Daha sonra motorlu eleman olmayan firmalara hizmetçi başladılar. Onlara da anlaştıkları firmadan motorcu yollamak sureti ile çalışıyorlardı.

Yemek sepeti firmanın gelişimi nasıl oldu?

Daha sonra kendilerine üye olmayan ama motosikletli kullanıcılar da olmayan firmalara da eleman sağlamaya başladılar. Paket başına belli bir ücret alıyor o iş yerine eleman yönleniyor ve teslim ediyoruz. Çeşitli firmalar ile anlaşmalar yapıldı. Bir çok firma ile çalıştılar. Fakat istedikleri başarıyı yakalayamadılar. Bizce en en iyisi bu olmuş çünkü taşınan su ile değirmen dönmez.

Bu firmanın da kendine ait bir motosikletli kuryesi lazım. Tamamen açılacak bir firma açık servis veriyorlardı. Fakat son duyumlarımıza göre artık kurum en son firma ile de sözleşmesini bitirmişler. Artık kendi içeriğinde çalışan maaşlı elemanlar almaya başlamışlar. Motosikletler de gen kendilerine ait bir filo kurmuşlar. Bunu işleyen daha fazla başarıyı yakalamaya doğru ilerlemeye başlamışlar.

En iyi motorlu kurye uygulamaları

4 – Glovo uygulaması hakkında

En son çıkan ve ilginç uygulamaların lideri. Kuruluş tarihi daha yeni sayılır. Fakat tanınma gücü yüksek oldu. Çünkü en geniş alanda sipariş getiren motorlu kurye uygulaması olmuş. Bu firmanın kapandığını duyduk ama buradan gene de anlattık.

Genel yapı olarak kendilerine kayıt olanlardan motosikletli kuryeler ile sipariş taşıyorlar. Bu sistemde uygulama yoluyla yapabilirsiniz her şeyi sipariş verebiliyorsunuz. Belli bir ücret karşılığında evinize, adresinize, kapınıza istediğiniz her şeyi geliyor.

Glovo uygulamasının diğer uygulamadan farkı

Getir uygulamasının daha geniş en gelişmiş halini düşünebilirsiniz. Bu uygulamanın bir deposu veya marketi bulunmuyor. Tamamen dışarıdan onu şey temin ediyor. Uygulama temeli şöyle. Sistemden istediğiniz her şeyi sipariş veriyorsunuz.

Motorlu kurye elemanına kayıt düşüyor. O elemanda istediği yerden istediğimiz ürünler alışverişini yapıp adrese teslim edebilirsiniz. Bu sistem içinde çalışan elemanlarda bu iş Için Glovo firmasından belli bir ücret almaktadır.

MotorluKurye - 0555 278 23 30

Motorlu Kurye – 0555 278 23 30

En iyi motorlu kurye uygulamaları

5- Ulak Kurye

Moto kurye ile anlattığımız içerisinde motorlu kurye evrak ve paket taşıması veren firmaların ilkidir. Kurye firmasıdır. Fakat uygulama üzerinde çalışan bir sistemdir. Daha önce sizlere araştırıp ta yazıyoruz en iyi 100 kurye firması makalemiz içinde yer almamıştı. Bunun sebebi ise uygulama öncesinde hizmet listesi için listeye almamıştık.

En iyi acil kurye uygulamaları tarihi olarak yeni söyleyerek bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama servisi veren hizmet veren bir evrak, paket taşıma kurye firması. Genel olarak çalıştıkları açık havada kayıt olan firmaya bağlı olmayan motorcular. Abonelerine gönderiyor. İşe en yakın kişi mobil uygulama dan gelen iş kabul ediyor.

Ulak Kurye sistemi nasıl çalışıyor?

En iyi kurye uygulamaları sistem işi kabul eden üyelerden en yakın olana işi veriyor. Sürücülerinin ekranına alacak adres, teslim olunacak adres hepsi beliriyor. Adrese varıldı, teslim edildi ve teslim edildi, isim soyad verildi gibi butonlar oldu. Kurye piyasasından gelen yöneticiler çalıştığı için daha iyi durumdadır. Fakat son olarak bir kaç arkadaşın sistemde olduğu için için gelen şikayetler var.

Aşağı inen düşüyor uzak. Aslında en yakın üç beş kişiye düşmesi gerekiyordu. İkincisi sisteme iş geldiği zaman ses kesinlikle kapanmıyor. Tel sesi kısık olsa da susmuyor. İlla sistemden kapatmanız gerekiyor. Hele camide falan zor durumda kalınıyor. Ulak Kurye ile ilgili merak ettiklerinizi bu haberden bulabilirsiniz . Ayrıca bu makaleden de bilgi alıyor.

En iyi motorlu kurye uygulamaları

6- Bana bikurye 

Sadece moto kurye işi yapan şirketler arasında yer alıyor. Hemen Getir diye bir firma açtı. Getir firması ile bir alakasıyla birlikte. Bu firma sistemi de yeni bir sistem. Uygulama üzerinden motorlu teslim alıyor. Sistem aynen uygulama üzerinden işi yazıyorsunuz.

Çalışan kurye elamanları uzakta dışarıdan kayıt olan motorlu ortamdan oluşuyor. Kayıt sistemde en yakın çalışana düşüyor. Ulak kurye deki gibi hepsine yakında olan olanlara düşüyor. Fiyatlar genel olarak çok ucuz ve makul olduğunu gösteririz. Bu piyasada biraz iyi karşılanmıyor.

En iyi kurye uygulamaları çalışma prensipleri nelerdir?

 

En iyi kurye uygulamaları çalışmak için aldıkları bir işi hallederek sisteminizi onaylayarak alıyorsunuz, veriyorsunuz. Ancak bir sorun olduğu zaman muhatap olacağınız kişi yada çağrı başlatılıyor çok zor oluyor. Çünkü bu tür işlerde çok sorun yaşanıyor. Kurucuları bu sektörde yabancı olmuş anlaşılıyor. 

En iyi kurye uygulamaları araştırmak için konuştuğumuz bazı sistem üyeleri tarafından söylenenler var. Onlar için ev yemeği yapan kişisel üyeler yolladıkları Çünkü üye olan kuryeler daha çok evrak taşıma işi yapıyorlar. Yemek bölümü ayrı olsa daha iyi diyorlar. Fiyatlar bu iş için ortalamanın  çok daha altında.

En iyi motorlu kurye uygulamaları

7- Kuryem 

Piyasaya sonradan giren kurye uygulamasıdır. Firma hakkında üretimimizde araştırmalar fazla detay bulamasak ta satış pazarında hizmet veren bir şirket. Kuryem.com alan adını sonradan alarak bu işe girdiklerini biliyoruz. Fakat yönetim ve girişimcileri hakkında fazla bilgimiz yoktur. Uygulama ve firma ilgili bilgiler bu haberden  okuyabilir.

Kuryem firması ile

En iyi kurye uygulamaları İnternet piyasası içinde bizim öncülüğümüz pazar içi aramalarda çıkan bir firma. Kendilerine uygulama da yaptılar. Bildiğimiz kadarıyla bu firma da sisteme dışarıdan kayır olan kurye hazır ile işlerini yürüten bir sistem. Fakat sitelerinde 100 adet kurye elamanı olduklarını yazmışlar. Doğrumu yanlış mı bilemiyoruz. Bu konu ile ilgili bu yazıyı okuyabilir.

En iyi motorlu kurye uygulamaları

8- Fides Kurye

En iyi motorlu kurye uygulamaları. Uygulama üzerinde çalışan bir kurye firması. İnternet sitesi aracılığıyla de hizmet veriyorlar. Baktığımız zaman sektörümüzde internet ve google reklamları olarak sektörümüzde bir firma. Ancak sistem içinde olduğu halde daha fazla bilgimiz yoktur. Sadece mobil uygulaması olan firmadır.

Fides kurye nasıl çalışır?

İnternet sitelerine göz attığımız zaman sadece İstanbul içinde değil, tüm Türkiye’de hizmet verdikleri yazıyor. Zaten sitelerine girdiğiniz zaman ilk önce hangi şehirdeki yerlerde. En alt kısımda ise 500’de üye sayısı olduğu, 1500’de kayıtlı kuryelerinin olduğu yazıyor. Tabi ki bu kuryeler kendi içeriğinde değil dışarıdan da kayıt olan elemanlardır.

MotoKurye - 0555 086 44 10

Moto Kurye – 0555 086 44 10

En iyi motorlu kurye uygulamaları

9- Kuryemex

İnternet üzerinden kurye taşımacılığı yapan kurye firmalarından birisi. Hem internet siteleri üzerinde hemde mobil uygulama üzerinden hizmet veren bir kurumdur. Uygulama üzerinde olduğu aksaklıklar yaşandığı görülüyor. Daha iyi kanaatindeyiz. Kuryemex ile ilgili bu haberi okuyabilir.

Girişimci bir şirket kurduğu firmadır. Fakat kendisinin bu iş için yatırımları güzel olduğu kadar iş tecrübesi de o kadar tecrübeli olduğu söyleniyor. Tabi ki sermayesi olan insanlar bizim piyasaya yatırım yapmaları sevindirici bir durumdan ibarettir. Kendilerine çalışma hayatlarında başarılar dileriz.

En iyi motorlu kurye uygulamaları

10- Bukurye

En iyi kurye uygulamaları İnternet üzerinden daha fazla göremediğimiz bir aplikasyon ve mobil uygulama açılan bir firma. Şu anda haberlerini bazı web sayfalarında görsek nede hala piyasa içinde faal olarak göremedik. Ancak bu uygulama da gen kendi içerisinde değil, başka. Bu firmalar hakkında daha fazla bilgi alınız.

Bu kurye ile ilgili 

Haberlerden okuduğunuza kadar olanı ile genel olarak üniversitedeki tarihi olan bir uygulamadan bahsediyoruz Büyük bir ihtimal geliştirip marka yapmak için çalışacaklarını sanıyorum. Fakat ne olursa olsun bu piyasaya adım atmışlar. Bu firma ile ilgili haberleri buradan okuyabilir. Ayrıca Bu kurye uber modeli adlı makaleye bakabilirsiniz.

 

Ahmet Bal

0555 278 23 30

ahmetbal1977@gmail.com

 

 • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
 • Vip Acil Moto Kurye Teslimat Süreleri :  60 – 90 dakika arası
 • Kar, yağmur, olumsuz şartlar trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
 • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

MOTO KURYE-0555 086 44 10

MOTO KURYE HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN – 0555 086 44 10

5 Comments

  Moto Kurye

  İş alanında kalitesiyle ve bilinirliğiyle nam salmış olan firmanızı bir arkadaş vasıtasıyla duydum ve çok beğendim. İşinizi titizlikle ve ciddiyetle yapan sağlam bir firma. Kesinlikle Bu, bu konuda şimdiye kadar karşılaştığım en basit ve en iyi çözümler olabilir. Bu çok faydalı blog yazısı için teşekkür ederim. Ek olarak, kişisel bir tonu olan makaleler yazmaktan zevk alıyorum. Okuyucunun daha önemli ve bana daha fazla inanmaya meyilli hissettirdiğini hissediyorum. Ayrıca daha gerçekçi ve asla bir robottan çıkmıyor. Ziyaretçilerimin önemli ve özel hissetmesini sağlamaktan zevk alıyorum. Bu gibi önemli konularla nasıl başa çıkılacağına dair en iyi ipuçlarını kullanmalarına izin vermek için sözlerini verirdim.
  moto kurye, https://www.motokurye.org

  Motorlu Kurye

  Çok guzel bir makale olmuş. Ellerinize sağlık..

  İzmit Kurye

  Her açıdan güzel bir yazı olmuş ellerinize sağlık

  izmit motorlu kurye

  Hem yazdığınız bu makale hemde siteniz çok kaliteli. Sizleri tebrik ediyor, hayırlı işler diliyorum. Kalite her işin başında geliyor. Bizde sizin gibi olmaya çalışıyoruz.

  izmit moto kurye

  Hem yazdığınız bu makale hemde siteniz çok kaliteli. Sizleri tebrik ediyor, hayırlı işler diliyorum. Kalite her işin başında geliyor. Bizde sizin gibi olmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: