Motorlu Olarak Çalışmanın Zorlukları Ve Bizim Sorunlarımız Hakkında

Motorlu Kurye ile Tek Rakibimiz Thy

Motorlu Kurye Çalışanlar Gerek Trafikte Gerekse Müşteriler İle zorluk çekiyorlar

Kargolar ne kadar yavaş olduklarını her kes bilir. Ama motorlu kurye bizim ekiplerimizin hızını da çoğu kişi bilir.. Böylece teslimatlarının gayet çok daha hızlı olmasını sağlayan kişiler vardır. Bunlar ancak zamanda tasarruf yaparak istedikleri teslimatların ivedilikle acil bir şekilde gerçekleşmesini sağlarlar.

Neden verdiğimiz hizmetlerin hepsi yüzde doksan çok beğeniliyor?

Bir çok yerde yolların tek şerit olması maalesef nakliye ve taşıma firmalarının yavaş olmasına neden olmaktadır. Ancak bir çok ilçe içinde çalışan firmamız için bunlar hiç sorun değildir. Bu faaliyetleri bu sorunun çözülmesi için bizim varlığımız buralarda önemli bir adımdır.

Hızlı Kurye teslimat arayanların bir numaralı adresi olan motorlu hizmetimizdir.

Bütün buradaki insanlara en acil zamanlarda çalışıyoruz. Ve istediklerini getirerek yardımcı oluyoruz. Ya da göndermek istediklerini her ne var ise onları yerine ulaştırarak servis vermektedir. Bu konuda bizlere güvenin, çünkü asla güveninizi boşa çıkarmıyoruz. Çünkü bizde biliyoruz güven nedir.

Hangi konuda motorlu kurye hizmet sağlanmaktadır?

Bit çok kuruluşların sağa sola giden bir çok malzeme ve numunelerini ve işlemlerini yerine getiriyoruz. Bu nedenle günün her saati sıkıntılı ve trafik olmasını beklediğimiz bu şehirde iş yeri sahipleri zaman zaman trafik dolayısı ile sorunlar yaşayabilmektedir.

Bu Trafik durumu özellikle nakliye işi ile uğraşanların canını bezdirmiştir.

Kargo şirketlerinin genelde daha büyük araçlara sahip olması ve trafikte hızlı hareket edememeleri bir çok acil işleri yapamamalarına neden oluyor. Ama biz öyle değiliz. Her insanların trafikte kullandığı saçma sapan araç sürenlerin arasından çeviklikle geçebiliyoruz. Ve işimizi hallediyoruz.

İnsanlar daha çok gün içinde motorlu kurye ile saatlik teslimat olayına yöneltmiştir.

Bu şehirde iş yeri sahibi olanlar bizleri ne olursa olsun bu hizmetleri kullanmak zorundadırlar. Bizim ile göndermek istedikleri ya da kendilerine ulaştırılmasını bekledikleri paketleri çok kolay kapılarına kadar alabiliyorlar. Buda her kese büyük bir kolaylık sağlıyor. Bu açıdan her gün zaman kazanıp daha fazla dinleniyorlar.

Bunun dışında özel kurye aracınız ile bu şehirde rahatlıkla asla dolaşamazsınız.

O zaman kendim getiririm mi diyorsunuz ? Yada taksiyle yollarım mı? İşte ama bir taksi tutacaksanız bu size hem pahalıya hemde zaman geçmesine patlayabilir. Çünkü her ilçede taksiler kapıya adrese bir şey teslim etmez ve uğraşmazlar zaten. Birde şehir merkezine çok uzakta olanlar ne yapacak bir ton masraf.

Motorlu Genişlik ve büyüklük hakkında 

Yani aynı zamanda yüz ölçümü de büyük olduğu için taksi ücreti çok daha fazla fazla tutmaktadır.  Özellikle iş yeri sahiplerinin çok işine yarayan hizmetimiz  onların masraflarını kısmalarına yardımcı olur. Zamandan da baya tasarruf ederler.  Tüm ekiplerimiz kestirme yollardan hızlı bir şekilde giderek teslimat yaparlar.

2 Comments
  Avatar

  MOTO KURYE

  Okudum, başarılı ve güzel bir makale olmuş. Ellerinize sağlık..
  Moto Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

  Avatar

  Moto Kurye

  İzmit kurye, https://www.izmitkurye.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE