Pendik İlçesi Ve Kurtköy Bölgesi İş Yoğunluğu Olan Bölgedir

Pendik İlçesinde Hep Daha İleriye

Pendik ilçesinde kurye çalışmalarımız tam gaz devam ediyor

Evet Pendik kurye dediğimiz gibi bizler faal olarak çalışma hayatına başladığımız 2000 li yıllardan itibaren bu bölgeye çok önem vermiş ve özenle buraya hizmet vermeye devam etmişizdir. Uzun yıllar önce başlayan maceramız buralarda yaşadığımız bir çok olayı da beraberinde bize yaşatmıştır.

Bizden zorla kanun olarak alınan vergilerin dışında bir çok üründe de vergi katarak aldığımız için kazandığımızın ücretin yüzde doksanı ne yazık ki vergi olarak elimizden kaymaktadır. Karşılıklı anlayış çok önemlidir.

Pendik kurye nasıl çalışıyor?

Bizler Pendik Moto Kurye olarak tüm imkanlarımızı kullanarak, sabır ve sebatla bu zor hayat şartlarında direnişimizi sürdürerek bu zamana kadar gelmeyi başardık. Başarımız sürecektir. Burada bulunan bir çok köy ve semt ve mahallede hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Plan olarak ve sokaklar biz kuryeler olarak biçimsiz ve bilinçsizce yapıldığından buraya yeni giden araçların aradıkları yere gitmeleri genellikle zor hatta daha da zor olmaktadır. İşte bundan dolayı arkadaşlar en kısa yoldan işe aynen hep giderler.Her kese hayırlı bereketli ve kazançlı işler diliyoruz. 

Kaliteli ve hızlı hizmet Pendik ilçesine geldi

Bölge halkı ile büyük bir yakınlığımız vardır. Bizlerde bu düzen içinde elimizden geldiği kadarıyla çalışmaya gayret göstersek de kazandığımız paralar bir buhar gibi uçmakta ve vergi olarak geri dönmektedir.

Dünyanın en fazla vergisi olan devletlerin başında bizim burası gelmektedir. Kazancımız güneşte eriyen kar gibi artık. Diğer firmaların aralarından sıyrılarak Allah a şükürler olsun ki bu günlere kadar geldik. Gerçek anlamda bir çok badireler ve çetin yollardan geçtiğimizi bilmenizi isteriz.

Pendik İlçesinde 1870 yılından itibaren hizmet veren Pendik Garı, günümüzde artık hızlı trenlerin bir kalkış durağı olmuştur.

İnsanlar bu gar ve hızlı tren vasıtası ile Ankara ve özellikle Eskişehir gibi Konya gibi illere saatler içerisinde kısa zamanda ulaşıyorlar. Fakat buradan kalkan bir hızlı tren en son 2018 yılında kaza yapmış ve onlarca kişi hayatını kaybetmiştir.

Pendik ilçesini çok iyi tanıyoruz

Hızlı tren için özellikle Pendik ilçesini gereğinden bile çok tercih eden kişi sayısı oldukça çok fazladır. Bu olay da iki tren kafa kafaya çarpışmıştır. İşte bazı nedenlerden hasebiyle vapur ve deniz otobüsü hizmetlerine de bu tarafta hep açıktırPendik – Eminönü yönünde vapura binebilirsiniz.

Ayrıca Pendik ilçesinden kalkan Yalova veya Bursa yönüne giden deniz otobüsleri vardır. Gene araba vapurlar da vardır.

Pendik kurye hızlıdır. Bu bakımdan ilçemiz İstanbul içine girişin ve çıkışın yapıldığı çok önemli bir yer bir merkez olarak da adlandırılmaktadır.

Bizlerde firma olarak burada sektörümüzün içinde bulunan her türlü hizmeti sağlıyoruz. Mesela express servis kullanarak çevre illere paket yollayabilirsiniz. Veya da İstanbul içine numune, evrak, paket göndermek de hem daha ucuz hem de daha da hızlı bir hal almaktadır. 

Pendik İlçenin coğrafi yapısı konumu buna izin vermektedir.

Bu durum ise özellikle bu yerlerde ve Pendik’de konumlanan firmaların bayağı olarak çok ama çok işine bir haylı yaramaktadır. Bu firmaların büyük oranda bizim verdiğimiz acil ve hızlı servisleri kullandıkları görülmektedir.

İyi bir seçim olan bu teslimat şekli ise sevinerek herkesin de işine gelen bir teslimat tarzıdır. 

Pendik İlçesi Kurtköy bölgesi ile Gebze ve Tuzla ilçelerine Tem otoban yoluna kadar uzanmaktadır.

İlçe Marmara Denizi’ne kıyısı bulunan bir yerdir. Buda burayı özel bir ilçe haline getirmeye yetiyor. Burada irili ufaklı tersaneler bulunmaktadır. İlçeyi E-5 Çevre yolu olarak bilinen ana yol tam ortadan ikiye bölmektedir.

Pendik kurye yol güzergahı

Bu yol üzerinde gene bir çok önemli firma, fabrika ve depoları da bulunur. Özellikle Çevre yolu yan yol üzerinde Kartal Pendik arasında her iki tarafta da bir çok fabrika, iş yerleri bulunmaktadır.

Neden fazla çalışıyoruz ?

İşte buralara böylece daha fazla efor sarf ediyoruz. Bu açıdan insanlara bu bölgeler ilk zamanlarda çok uzak gelebilir. Yol olarak İstanbul Avrupa yasına uzak olsa da her türlü ulaşın ile buraya kadar sağlıklı şekilde gelinebilinir. Bu bölgede yaptığımız çalışmalardan biride Kartal kurye hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

5 Comments
  Avatar

  MOTORLU KURYE

  Gerçekten çok başarılı bir yazı olmuş.
  Motorlu Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

  Avatar

  MOTORLU KURYE

  Gerçekten çok başarılı bir yazı olmuş.
  Motorlu Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

  Avatar

  MOTORLU KURYE

  Gerçekten çok başarılı bir yazı olmuş. Sizin ellerinize sağlık teşekkür ederim.

  Avatar

  MOTORLU KURYE

  Gerçekten çok başarılı bir yazı olmuş. Sizin ellerinize sağlık teşekkür ederim.

  Avatar

  Moto Kurye

  Acil hızlı motorlu kurye hizmetlerimiz
  Motorlu Kurye, https://www.motorkurye.org

  moto kurye, https://www.motokuryeci.com

  Moto Kurye, https://www.motokurye.org

  motorlu kurye, https://www.alomotorlukurye.com

  hızlı kurye, https://www.istanbulhizlikurye.net

  ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

  acil kurye, https://www.aloilackurye.com

  izmit kurye, https://www.izmitkurye.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE