Sancaktepe Moto Kurye

Sancaktepe Acil Motorlu Kurye - 0555 278 2330

Sancaktepe Moto Kurye

Sancaktepe moto kurye,  Sancaktepe’nin tüm bölgesinde hizmet yürütmektedir.  Sancaktepe kurye hizmetlerinden yararlanmak istediğiniz her zaman 7/24 saat kapımız siz değerli müşterilerimize her daim açıktır. 

Müşteri hizmetlerimiz sizden gerekli bilgileri alarak işlemleri başlatır.  Bu arada önemli nokta şudur;  adresler ve gönderinin nereye gideceğidir. Sizden alınan gönderinin nereye gideceğini belirttikten sonra işlemler gerçekleşmiş olur. Böylece işiniz tamamen hal olmuş oluyor.

Sancaktepe moto kurye

Sancaktepe acil kurye A’dan Z’ye her konuda aklınızda ki soru işaretlerine tecrübeli personellerimiz tarafından yanıt bulacaksınız.  Ayrıca hızlı ve güvenli taşımacılıkta bölgemizde birinci sırada yer almaktayız.  Kaliteli hizmetin tek adresi Sancaktepe kuryedir diyebiliriz.

Sağlıklı kurye hizmeti almak istiyorsanız kesinlikle bizi seçmelisiniz.  Müşterilerine her zaman Sancaktepe kurye en iyi hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyar.  Günümüz teknolojisinin nimetlerinden faydalanarak size en iyi hizmeti vermekten büyük onur duymaktayız. 

Sancaktepe acil kurye

Sancaktepe hızlı kurye; uzman ekip ve ekipmanlarıyla İstanbul genelinde tüm ilçe ve mahallelerine 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet veriyor. Siz de bu bölgede ki gönderilerini başka bir lokasyona acil motorlu kurye olarak göndermek

Kurye ile istediğiniz evrak, koli, paket, zarf vb. özel olan matbu her evrak ve gönderileri için genel merkezimizi arayarak ya da web adresimizden hizmet formu isteğini yapabilirsiniz. Ve istediğiniz gün ve saatte o an ki acil durumuna göre gönderi seçeneklerimizi bize ulaştırabilirsiniz.

Sancaktepe moto kurye

Sancaktepe araçlı kurye İstanbul ilimizin 39 ilçesinde ve 789 mahallesinde her an sizlere hizmet vermek için bekleyen ekibimiz sizlere hizmet sunmaktan büyük onur duyar. Firmamızdan yapacağınız gönderi hizmetlerimizle sorunsuz

Sancaktepe uçak kargo işlerinizi bizimle yollayınız. Güven bir şekilde teslimat işlemleri gerçekleştirilir. Bizim görevimiz; sizin gönderilerini sağlıklı bir şekilde zamanında karşı tarafa ulaştırmaktır. Biz gücümüzü sizden alıyoruz. Unutmayın bize bir telefon kadar yakınsınız. 

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: