Ferahevler Motorlu Kurye

Ferahevler Motorlu Kurye

Ferahevler Motorlu Kurye olarak çalışan ve burada bulunan tek firma biziz

Karadeniz kıyısında bir yer desek herkesin aklına Karadeniz bölgesi gelmektedir. Fakat çoğu insan Sarıyer bölgesini bilir. Fakat İstanbul’da olan bir yerin Karadeniz kıyısında olmasını herkes bilemez. İstanbul Sarıyer ilçesinin Karadeniz kıyısına komşu olduğunu da herkes bilmez. İşte burası Sarıyer ilçesine bağlı Ferahevler semtinde Ferahever motorlu kurye hizmeti başlamıştı.

Ferahevler hızlı kurye burada buluna tüm müşterilerimize haftada iki gün yüzde elli indirim

Normal şartlar altında sistemimiz ücretli bir servistir. Acil olduğu için ve ayrıca özel hizmet verdiğimiz için biraz sizlere pahallı gelmiş olabilir. Aslında şöyle bir bakıldığında bir gece eğlenmeye çıkan insanlarımız bir sürü para harcıyor. Fakat iş ona buna hava olsun ama desinler diye de bir sürü bahşiş bırakıyor. Bizim bu işine geldiği zaman bence o kadar pahallı değil.

Ferahevler express kurye bölgesinin adı sanı bilinmezken şimdi tanınan bir yer oldu

Bu yer son yıllarda çok değer kazanan yerlerin başında geliyor. Özellikle sahip olduğu boş arsa ve alanları ile mütahhitler için göz kamaştırıyor. Değerli arkadaşlar, çalışmaya başladığımız tüm zamandan itibaren her an çalışma aşkımızdan bir şey kaybetmedik. Böylece gece gündüz ne vakit olursa çalıştık ve çabaladık. Azim ile çalışmamıza devam. Biz azmettik ve sabırla önümüze baktık çok şükür.

Ferahevler Motorlu Kurye bu çevrede müşterilerine bir ilki yaşatıyor

Tüm İstanbul olarak, tüm Sarıyer ilçelerinde ve bu bölge içinde sağlıklı ve çok seri hizmet başlanmıştır. Tüm bölge içinde bulunan yerler aslında İstanbul iline Sarıyer ilçesine bağlıdır. Fakat çoğu kimse bazı semtleri Beşiktaş ilçesine bağlı zanneder. Fakat ne kadar bu bölge Sarıyer ilçesine bağlı olsa da İstanbul Büyük Şehir Belediyesinden dan daha çok hizmet ve destek alır.

Ferahevler acil kurye buranun bütün altyapısını Sarıyer ilçesi belediyesi sağlamaktadır

Nasıl olursa olsun biz buralardayız. Her ne olursa olsun sizin yanınızda olarak var olduk. Zor anlarda gene size destek veriyoruz. Fakat bizi pahallı bulmayın. Çünkü biz özel olarak hizmet veren bir motorlu kurye servisiyiz. Yaptığımız işler belli, gittiğimiz yerler belli. Birazcık olsun insanların İstanbul trafiğinde sırtlarındaki yükü hafifletiyoruz. Bu da bize mutluluk veriyor.

Ferahevler Motorlu Kurye ile zoru başarmak çok daha kolay olacak

Reşitpaşa motorlu kurye genelde hızlı servis üzerine çalışıyoruz. Ama sadece evrak değil her şeyi getiriyoruz. Ama ayrıca özel ilaç ve tıbbi herhangi bir malzeme ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınınızdayız. Ayrıca İstanbul trafiğinden bıktınız mı? ? Sizlere yazdığımız bir çok kurye yazımızı da okuyunuz. Çünkü bizler sizleri aydınlatmak için durmadan yazı makale yazıyoruz. 

Ferahevler ilaç kurye bölgesi zaman geçtikçe hala varlığını sürdürüyor

Burası çok geniş ve büyük bir yer olma özelliğinde değildir. Emirgan semtine bağlı iken gelişip büyüdü. Burası Sarıyer ilçesinin küçük bir mahallesidir. Ana sahil yolu ışıklardan yani Balta limanı kemik hastanesine gelemeden başlar. Belli bir alanı kapsamaktadır. Daha sonra merkez bölgesinde yoğun olarak bizim evrak ve paket işleri çıkmaktadır. Burada Motorlu servisimiz genel olarak çok hızlıdır. 

Ferahevler Motorlu Kurye hizmetlerine başlamış bulunuyor

Sahil şeridinde hemen üstünde bulunan bu semtimiz Armutlu önü dediğimiz göbekten başlar, buradan yukarıda Borsa binasına kadar çıkar.Az ilerisi Emirgan daha öncesi yani gerisi İstinye bölgesidir. Biraz ilerisi Baltalimanı, bunun yukarısı da Armutlu Fsm mahallesidir. Tam bu karşısı ise Beşiktaş İlçesine bağlı bölgedir. Ve hemen daha üst kısımda ise İstanbul Teknik Üniversite geçmektedir.

Ferahevler şehirlerarası kurye bazı bu işi yapan firmalar hakkında çok şeyler var

Bazı bizim sektörde bulunan firmalar vardır. Bunlar karşısında müşteriler bizi kaybetmemek için elinden geleni yaparlar. Fakat asıl olan bunun tersi durum olurdu. Biz onları kaybetmemek için uğraş veriyorduk. İşte bu arkadaşlar derler ki hemen geliyoruz alıyoruz. Fakat gidemezler. İşleri alamıyorum yada şu saate kadar alamam de olsun bitsin. Fakat iş kaçmasın diye yalan söylemekten çekinmezler. 

Ferahevler Motorlu Kurye gücünü göstermeye devam ediyor

Çalışma hayatımız boyunca ilk önem verdiğimiz konu yalan konuşmamaktır. İnanın bu konuda bir çok müşterimizi kaybettik. Neden biliyor musunuz? Tabi ki yalan asla ve asla konuşmadığımız için. Müşterimize kısa zaman içinde alınamayacak veya verilemeyecek hiç bir iş için asla yalan konuşmayız. Gidebileceğimiz saati söyleriz o kadar. İşi almak için onlara yalan konuşmak çok kötü bir şeydir.

Ferahevler arabalı kurye hayatımızdaki kişiler ve firmalar bizim hakkımızda

İnsanların içlerini anlayabilmiş olsaydık bu hayat gerçekten yaşanmaz hale gelirdi. Çünkü insanların içinden bir çok iyi yada daha fazlası kötü düşünceler geçiyor. Bu düşünceler insanın içinde olduğu için dış tarafına yansımıyor. Yani bizler anlamıyoruz. Anlasaydık gerçekten kimin ne olduğu anlaşılırdı. Fakat böyle olması bizce daha güzel. Bunları diğer firmaların bizim hakkımızda düşünceleri için yazdık.

Ferahevler uçak kargo kurye yaşadığımız hayat iyisi ile kötüsü ile bize çok şeyler 

Çünkü her insan yaşamı boyunca bir çok iyi ve tatlı olaylar yaşar. Kimisi çok ağır olur, kimisi de daha hafif. İşte bunların toplamına da tecrübe diyoruz. İşte firmalar da böyle insan hayatı gibidir. Bazen çok iyi olurken bazende çok kötü zamanlar geçiriyoruz. Bizimde her insan gibi bazende fitmalar da ölebilir. Yani iflas eder. Bu güne kadar edenler gibi. Ferahevler acil kurye bu yüzden hala ayakta duruyor, çalışıyor. 

Ferahevler Motorlu ilaç kurye ile buralara yaklaşık 20 yıl önce geldik

Biz Ferahevler semtine geldiğimiz zaman buralar gerçekten çok basit ve gece kondu çoğunluğu olan yerlerdi. Ki hala bazı bölümlerde bulunuyor. Fakat şimdi bu zamanda yani 2020 gireceğimiz şu zamanlarda burası öyle bir gelişti ki en gözde semtler arasına girdi. Hatta o kadar yoğunlaştı ki bzaen Tarabya, İstinye ve Yeniköy trafiği gibi yoğun bir hal almaya başladı buralar. Trafik ve otopark sorunu buralarda da başladı.

Ferehevler motorlu kurye bölgesi önceden Tarabya semti içine bağlı bir yerdi

Fakat daha sonra burası o kadar gelişti ki yani o kadar da atmayalım. Ama genede gelişti. Kendi ismine has bir semt olarak tanınmaya başlandı. Tarabya Hacıosman bölgesine de metro hattının gelemsi ile bölge daha fazla ün kazanmaya başladı. Zaten hemen alt tarafı Yeniköy, hemen biraz sağ tarafı İstinye Bağlar mahallesi geçiyor. Üst tarafı ise Tarabya ve Hacıosman olarak ortada olan bir yer.

Ferahevler Kurye, https://www.motokurye.org/sariyer-kurye/ferahevler-motorlu-kurye.html

Ferahevler Motorlu Kurye

One Comment

    İstinye Motorlu Kurye | Acil Yol Kurye | 0850 305 15 29

    […] İstinye Hızlı Kurye özellikle sokak ve caddelerde ve özellikle otoban ve çevre yollarında makas atarak giden sürücülere kim olursa olsun kesinlikle karşıyız. Fakat bunu yapan emin olun ki en fazla motorlar değil araç kullanan sürücülerdir. Fakat şunu yapan araç sürücülerini bulsak çok kötü olacağı kesindir. Çünkü insan canı değersiz değil bilhakis çok değerlidir. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE