Rumelihisarı Motorlu Kurye

Rumelihisarı Motorlu Kurye

Rumelihisarı Motorlu Kurye uzun zamandır bu küçük semtimizde büyük işler yapıyor

Rumelihisarı Motorlu Kurye buranın bu sahil şeridinin çalışan en bilinçli ve yerel firmasıyız. Sarıyer deki hizmetimiz son derece başarılı olmakla beraber Rumelihisarı içinde ve Rumelihisar üstünde çok acil bir servis olmaktadır.  Zaman kazanmanın ve zaman harcamanın ne demek olduğunu ve zamanın farkında olduğumuzu bilerek önümüze bakıyoruz. Artık size paket ile birlikte zahmet değil zaman taşıyoruz. Taşıdığımız şeyin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Rumelihisarı üstü sahil tarafının hemen üstünde Boğaziçi Üniversitesinin olduğu bölge

Bizler işte buranın yerlisi yüzde yüz içinizden biri olarak buradayız. Buralara giderken hep içim kıpır kıpır olmuştur. Fakat son yıllardaki değişimi ve gelişimi yüzünden ve trafik yüzünden biraz soğudum gibi. Ama yinede yukarı çıktıkça Rumelihisarı üstü tarafı gerçekten de manzarası ve havası mükemmel bir yerdir. Sarıyer bölgesine paket, evrak ve kurye sipariş hizmet bedelimiz değişiyor. Çünkü gündüz ve gece farklıdır. Sarıyer içindeki hizmetimiz  sizin için ağır yükün altına girdi. ortama girmiş, işe başlamıştır.

Burası Sarıyer İlçesinin en gözde ve en meşhur semtlerinden biri ve özel bölgesidir

Genel olarak bu taraflar biraz daha sakindir. Bu işimize bizim başımıza gelenler başka kimsenin asla başına gelmemiştir. Bu işe başladığımızda daha genç ve toy durumdaydık. Bir çok çevreyi tanımıyor hayata karşı tecrübemiz daha çok az seviyede bir durumdaydı. Gerçekten bu iş bize bir çok şeyi kazandırdığı gibi en önemlisi hayattaki tecrübeyi kazandırmıştır. Yoksa bu tecrübeyi başka işte zor kazanırdık. Doksanlı yıllarda piyasaya giren hizmetimiz artık tüm İstanbul ve Türkiye ye yayılmış durumda dır.

Rumelihisarı Motorlu Kurye ile çalışmak sizler için ayrıcalık olacaktır

Değerli dostlar yıllar önce yaklaşık 1995 lerde başlayan serüvenimiz yıl şuanda 2018 bu zamana kadar gelmiştir. Çünkü hayatta en önemli şey zamandır. Çünkü geri gelmeyen en önemli şey zamandır. Hayırlı işler diliyoruz. Bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Güçlü olarak tüm Maslak, Bebek, Aşiyan, Baltalimanı, Boğaziçi Üniversitesi ve Sarıyer taraflarında çalışmaktayız. Rumelihısarı Hızlı Kurye ücret olarakta çok daha makul ve ekonomik olarak çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE