Tarabya İçinde Verdiğimiz Tüm İşlerimiz İnsanlara Güven Vermeye Devam Ediyor

Tarabya da Sağlam Hizmet Veriliyor

Tarabya Kurye Olarak Semt İçinde Aldığınız Hizmeti Hiç Bir Firmadan Alamazsınız

Tarabya semtimiz biraz şehir merkezine daha uzak kalan yerlerdendir. Tarabya Kurye olarak buraya servis sağlıyoruz. Buranın ulaşım konusu  ise kolay sağlanıyor. Metro buraya kadar geliyor. Evet bu semtimiz de  Sarıyer İlçesine bağlıdır. Geniş bir alana yayılmış büyük semtler içinde yer alır. Bir kaç mahallesi bulunur. Burada taşıma hizmeti sunan firmamız bölgede yaşayan insanlara çok yakın bulunur.

Onların bu alanda mağdur olmaması için elinden gelen her çalışmayı yapma çalışır ve gerçekleştirmektedir. Bölgenin bu kısımında özellikle biraz dağlık ve karmaşık olması teslimat etme işlemlerimize olumsuz olabilmektedir. Fakat yapılan bu etki tesir yapsa da çalışanlarımızın tecrübesi bu tür zorlukları kolay alt etmektedir. Çoğu sorunların üstesinden gelmek ve elimizdeki teslimatı zamanında verip gerçekleştirebilmek için bize zaman yeterlidir.

Her geçen yıl içinde her an kendini daha da geliştiren personelimiz vardır.

Fakat bu alanda uzun yıllar çalışmış bilgili ve oldukça tecrübeli kişilerden ekibimiz oluşmaktadır. Firmamızın iş potansiyeli ve kalitesini bizi tercih ettiğiniz ve çalıştığınız zaman nasıl olduğunu anlayacaksınız.  Özellikle kendilerine verilen paketleri yerlerine teslim ederek ediyorlar. Sarıyer çalışanı ünvanı alırlar. Bu zorlu işleri kolayca başarabilen ekipleri samimi olarak gönülden tebrik etmek gerekir. Çünkü onlar bizim yoldaşlarımız ve arkadaşlarımızdır. 

Neden Tarabya Bölgesi Bu Kadar Önemli Ve Tercih Edilmelidir?

Öncelikle hizmet alanların bir paket teslimat şirketini tercih edilmesinin nedeni hızlı ve çok güvenilir olmasıdır. Sarıyer Tarabya’da ele alındığında ise bu hız ve güven durumu maksimum seviyeye doğru çıkmaktadır. Bu açıdan bakıldığında ve bu durum da bu firmayı seçilebilir kılmaktadır. Çok Cana yakın personellerimizle hizmet veriyoruz. Bütün gün olduğumuz gibi davranıyoruz. Yapmacık samimi olmayan davranışlardan kaçıyoruz.

Tarabya Kurye Ferahevler tarafında da etkili hizmet sunuyor

Özellikle Ferahevler  servisi olarak, sizden bir ürünü teslim aldığımızda artık o bize emanet sayılıyor. Biz onu teslim adresine götürürken zarar gelmemesi için uğraşı veriyor elimizden geleni yapıyoruz. Tam zamanında ve sağlam bir şekilde varacağı yerine ulaşmasını sağlıyoruz. İşte bu bakımdan bölgede iş olarak işimizi yapmanın verdiği rahatlığı yaşıyoruz. Bunun yanı sıra tüm çalışan ve ekipleri güvenlik konusunda titiz ve ciddi davranmaktadırlar.

Verdiğimiz tüm servislerde paketinizin hassaslığı önemlidir.

Sallanmama konusunda teslimat sırasında bilgi verirseniz güvenle taşırız. Ona göre çanta ve ekip alarak size geliriz. Sizin verdiğiniz bilgiye uygun olacak şekilde paketi öyle alır ve verene kadar öyle davranılır. Giderken yolda herhangi bir durum yaşanmasın diye çaba veriyoruz. Çok özel önlemler alan ekiplerimiz motor sürüşü olarak son derece iyi bakımından her konuda bu alanının en iyi sürücüleridir. Bu konuda Kağıthane Kurye yazımıza bakabilirsiniz.

Verdiğimiz tüm servisimizi severek veriyoruz.

Bizler dürüst olarak size vermiş olduğumuz ve vereceğimiz hizmetlerden daima kıvanç ve sevinç duyduk. Bundan sonra da hayatımızda böyle olacağından emin olun. Hizmet ve kalitemizin azalmadan artmaya devam edeceğinden hiç ama hiç şüpheniz olmasın. Son derece yeni, bakımlı motosikletler, tecrübe sahibi çalışan ekipler en zorlu hava koşullarında bile size hizmet aşkı ile çalışıyorlar.İnsanlar bize hatta yapılan yeni çalışmalara ve inşaatlara destek olacağına köstek oluyor.

Tarabya Kurye olarak semtimizi biraz tanıyalım.

Burasıda Sarıyer ilçesi içindedir. Tarabya yokuşundan aşağıya doğru inerken sağ tarafta kalan bölge olarak geçmektedir. Fakat artık burası da büyüyerek tek başına semt olma yolunda ilerleme kaydetmiş olsa da hala buraya bağlı gözükmektedir. Aslında merkez dediğimiz bölgeye uzak olmasına rağmen buralarda çalışmak hoşuma gidiyor. En çok sevdiğim yerlerden biride bu semtimizdir. Fakat son yıllarda buraya giderken trafik yoğunlaşmıştır.

Bölge gelişim olarak metro gelmesi ile rahatladı

Şimdilerde İstanbul yüksek oranda gelişmiş ve büyümüş olduğu için buralara artık ekstra bölgeler arasından çıkmış olsa da genede buralara çıkan paket ve işler aynı fiyat değil de biraz daha pahallı ücretler çıkmaktadır. Artık buralara gittiğimiz zaman dönerken boş gelme olayı da daha da azalmış bulunmaktadır. Fakat genede daha ileriye gidildiği zaman iş çıkma potansiyeli biraz daha fazla olur.

Tarabya Kurye buraya yakın yerlere gidiyor

Rumeli Feneri, Rumeli Kavağı gibi yerlere, Kilyos gibi bölgelere iş çıktığı zaman boş gelme olayı fazladır. Belkide ilerleyen yıllarda oralarda İstanbul merkez yani bilinen bölgelerinden biri hale gelecek. Kim bilir yaşarsak göreceğiz. Fakat benim için durum daha farklı olmaktaydı. Çoğu bizim piyasada bulunan meslekdaşlar bu bölgeleri uzak diye sevmez ve gitmeyi istemez ise ben çok isterdim. 

One Comment
    Avatar

    Moto Kurye

    Tarabya Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE