İstanbul Şehir Dışı Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

Şehirdışı moto kurye hizmeti

Şehirdışı moto kurye ile İstanbul dışında da kurye hizmetimiz başlamıştır. Şehirdışı kurye her türlü paket, evrak, gönderileri Şehir dışı kurye servisi ile istediğiniz yere çabuk ve hızlı bir şekilde yollayabilirsiniz. Şehir dışı kurye olarak İstanbul dışına da gidiyoruz.

Şehirlerarası kurye işleri alarak şehir dışına çıkıyoruz. İstanbul merkez olmak üzere her işinizi bizim ile güven içinde garantili kurye hizmeti ile yollayın işleriniz geç ve yolda kalmasın. Şehir dışı kurye ile dışarı gidecek her türlü paket ve evrakları bizim ile hızla yollayın.

 

Şehir dışı motorlu kurye servisi

Şehirdışı kurye işlemleri ile de hizmet veriyoruz. Hayatımız hep motosiklet üzerinde ve rızkımız da motor üstünden kazandık. Bizim de mesleğimiz bu oldu. Bizim ömrümüz motor üstünde geçti. Yaptığımız işi biz çok severek ve her zaman isteyerek yapıyoruz.

Şehir dışı kurye olarak sizlere çok çabuk servis sağlıyoruz. Özellikle İstanbul olsun, İzmit olsun, Bursa olsun, Sakarya, Tekirdağ, Edirne olsun daha bir çok yere gidip malzeme yolluyoruz. İstanbul dışına yollamak istediğiniz her eşyayı ne varsa hızlı ve acil taşırız.

 

Şehirdışı moto kurye zamanları

Şehirdışı kurye servisi her kesin harcı değildir. Her kes her firma bizim gibi uzun yol yapamaz. Veya bizim deyimimizle bir çok gönderi teslim etmişliğimiz vardır. Bu işin piri biz sayılırız. Bu alanda bizler çok uzun mesafe kurye olarak tek lider kurye firması olarak çalışırız.

Şehirdışı motorlu acil kurye Türkiye içinde bir çok ile gitmişizdir. Gitmesek te kurye ile veya uçak kargo kurye yani hava kargo ile İstanbul içinden oralara malzeme yolladık. Özellikle şehirlerarası kurye servisi bizim uzun zamandır çalışıp yaptığımız bir hizmettir.

 

Moto kurye hizmeti

Cep – 0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Çok acil kurye teslimat süreleri :   60  –  90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu ile teslim süresi değişir

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE