Şehirlerarası Motorlu Kurye

Şehirlerarası Motorlu Kurye

Şehirlerarası motorlu kurye hizmetimiz hem acil ve hemde hızlı olarak resmen başladı. Yakın şehir olarak  Bursa, İzmit, Sakarya, Ankara, Yalova, Edirne, Çanakkale, Tekirdağ, Düzce, Bolu ve Samsun gibi bir çok şehre hizmetlerimiz vardır.

Şehirlerarası motorlu kurye hizmetimiz tüm illerde başlamıştır. Sizin için çok özel ve orjinal olarak  çalışıyoruz. İstediğiniz şehre kurye siparişi verdiğiniz takdirde o şehirden alınan malzeme veya paketi alıp istediğiniz şehre teslim ediyoruz.

 

Şehirlerarası motorlu kurye

Şehirlerarası kurye çalışma şeklimiz modern ve en yüksek performans ile hep ileriye doğru. İstanbul dışı ve şehirdışı kurye çalışma şeklimiz sadece İstanbul ve diğer bölgeler olarak olmaktadır.

Şehirlerarası moto kurye yada diğer şehir dışı yerlerden İstanbul tarafına paketler için geçerlidir. Semtler arası kendi aralarındaki özel bir siparişlerini şu anlık yapamıyoruz.

 

Şehir dışı motorlu kurye

Şehir dışı motorlu kurye İstanbul’dan istediğiniz Türkiye sınırlarına bir şey yollayabilirsiniz. İstediğiniz ilden de  İstanbul paket gönderin. Halen devam etmektedir. Diğer uzak illere ise İstanbul dan o ile uçak kargo ile teslimat yapıyoruz. 

Şehir içi motorlu kurye özellikle çalışmalar İstanbul merkezli İstanbul tüm ilçelerinden diğer tüm yerlere ekonomik ve seri  hizmetimiz vardır. Şehir dışına çıkacak tüm gönderileri kısa zaman içinde gideceği şehre motorla taşıyoruz

 

Şehirlerarası motorlu kurye

İstanbul içi kurye dediğimiz gibi diğer şehirler arası işlerinizde şuanda hizmetimiz çok az alan için sınırlıdır. Bunun için lütfen telefondan bilgi alınız. Bu işi yapanlar artık çok çoğalmıştır.

İstanbul dışı kurye iş potansiyelindeki düşüş ve sektördeki pazar payında çok yüksek miktarda rekabet olduğu için işler çok düşmüştür. Fakat çalışma olarak bu sektörü hala aranan en büyük iş sektörlerinden bir tanesidir.

 

Şehiriçi motorlu kurye

Şehir içi motorlu kurye ile orada o şehirde bulunan şubelerimizdeki bütün iş arkadaşlarımız yollanan paketi teslim alıp adresine ulaştırmaktadır. Uçak ile yani hava alanı olmayan beldelerde servis vardır. 

Şehirlerarası moto kurye firma elemanları ile bütün acil işleri tam vaktinde yetiştiriyoruz. Ayrıca burada genel olarak büyük markaların satış mağazaları da bulunmaktadır. Sosyeteler bu semtleri ile beraber anılır.

 

Şehirlerarası motorlu kurye

Şehirlerarası acil kurye en kötü olay araçların yol üstüne park etmeleridir. Yan yana en az iki veya üç sura park ediyorlar. Buda trafik yapıyor. Bu hizmetimiz adının olduğu burada bu bölgede yer almaktadır. 

Şehirler arası moto kurye size yardımcı olacak. İstanbul için önemli bir yer teşkil etmektedir. buradaki İstanbul dışı en önemli semtleri ve sosyete bölgeleri ve çevresi tam da burada çok bulunmaktadır.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: