Şirintepe Motorlu Kurye

Şirintepe Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

Şirintepe Motorlu Kurye Sistemi

Şirintepe motorlu kurye çalışma olarak kurye arkadaşlarımız güvenilir ve sağlam elemanlardır. Son model motosikletli araçlarımız her an hizmete hazır beklemektedir. Bu açıdan eski ve devri geçmiş araçlarla alakamızı kesmiş bulunuyoruz. Çünkü yenilendik.

Cendere motorlu kurye hizmetimiz ile müşterilere tek yapmaları gereken kurumumuza telefon ile ulaşmaktır.  Bizler bu konuda sizi bekleyeceğiz. En azından ne olursa olsun iş vermeseniz bile yanınızda olduğumuzun rahatlığı içinde gece yatabilirsiniz. 

 

Şirintepe motorlu kurye hizmeti

Şirintepe motorlu kurye semtin içinden çıkmıştır. Şirintepe sınırları içindeki kurye olarak çalışma şartlarımız daha çok zorlaştı. Bunun nedeni ise buranın gelişim sürecinde en az gelişme göstermesinden kaynaklanmaktadır. Direkt olarak başlayabilirsiniz.

Yahyakemal kurye her nereye baktığınız da her şey elinizde kalıyor. Üzülerek belirtmek istiyoruz ki ne bir çalışma ne bir yol nede başka bir gelişim gösteremeyen bir yer burası. Belediye olarak sıfır çalışma ile birinci sıradadır desek yeridir.

 

Kağıthane motorlu kurye servisi

Kağıthane motorlu kurye yaptıkları yollar bozuk çok kötü durumda, yeni yapılan yolların her tarafı yamanmış şekilde asfalt atılmış ve bir yeri yüksek bir yeri alçak durumda. Taşıtlarımız ile ilgili bütün yöntemlerimiz ve kullanımı ne gibi sonuçları vardır?

Şirintepe ilaç kurye hizmeti ile özellikle Kağıthane merkez ve ana cadde olan Cendere caddesi üzerinden Sütlüce’den başlayarak trafik oluyor. Ayazağa tarafına kadar giden yol çok tehlikeli durumda. Bu yol üzerinden giderken hele gece çok korkuyoruz.

Şirintepe motorlu kurye fiyatları

Şirintepe moto kurye kırk elli km hızla giderken bile nereden ne çıkacağı, hangi çukura düşeceğin, hangi tümsekten atlayacağın belli değil. Saçma sapan sapak ve dönüşler konulmuş bir yol. Sola sağa dönüş sapakları saçmalık. 

Sanayi mahallesi kurye olarak durmadan çalışma yapıp bu yol üzerinde bir çukur yada tümsek bırakıyorlar. Bölgede büyük oranda çalışma ve kazılar ve metro çalışmaları büyük etken oldu. Metro buraya kadar geldi.

 

Sanayi mahallesi kurye misyonu

Şirintepe acil kurye verdiği hizmet ile göz doldurmaya devam ediyor. Bundan dolayı Levent bölgesinde olmadığı halde ismi Levent olduğu için burayı da hizmet verdiğimiz bu bölge sınırlarına katış bulunmaktayız. Bu konuda size hizmetimizden anında faydalanın.

Şirintepe moto kurye ile güzel anlar yaşamaya devam edin. Çünkü buraya hem stat hemde hastane yapılmıştır. Bundan dolayı özellikle günleri yoğunluğu burayı etkin hale getirdi. Birde hastane yapıldı ama 2019 Mayıs ayı itibari ile daha açılmadı. 

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE