Şişhane Moto Kurye

Şişhane moto kurye amacımız

Şişhane moto kurye ile Taksim, Kasımpaşa, Tepebaşı ve Tarlabaşı ve çevresinde acil motorlu kurye hizmeti olarak gece ve gündüz olmk üzere 7/24 hızlıca çalışıyoruz

Şişhane motorlu kurye olarak bu çevre üzerinde arabalı, yaya kurye ve toplu dağıtım servisi yapıyoruz. Bütün çoklu paket ve ürünlerinizi en kısa zaman da dağıtıyoruz.

 

Şişhane moto kurye hizmeti

Şişhane moto kurye olarak özellikle bu bölge içinde çevresinde internetten insanların evine yada iş yerleri başta olmak üzere istedikleri her adrese acil ilaç kurye servisi vardır.

Şişhane alo ilaç kurye olarak buraya eczane kurye ve alo ilaç kurye servisi 7/24 yapılmaktadır. Ama gözüme takılan bir şey vardı. İstiklal üzerinde Zambak sokak girişi vardır.

 

Şişhane acil hızlı kurye servisi

Şişhane acil kurye az ilerisinde ve diğer ara sokaklarda bir çok bar tarzı ve nargile kafe tarzı yerler bulunmaktadır. Bu bölge yani cadde tramvay yolu giden bir caddesidir.

Şişhane vip kurye burası bir çok firmalara daha önceden kaldırım için ceza kesilirken daha sonraki zamanlarda kaldırımı tamamen işgal etmiş bir çok yer sokağa taşmıştı.

 

Şişhane kurye sistemi fiyatları

Şişhane moto kurye buralarda insanlara engel değik destek vermek üzere hizmet eder.  Bende bölgedeki tüm kayırmacılığa karşı duruyorum. Bu cadde üzerinde Allah Allah dedim kendi kendime. 

Şişhane hızlı kurye Beyoğlu belediyesi kaldırıma izin vermek şöyle dursun hepsini zabıta ekipleri topladı diye haberlerde bile izlemiştim. Demek ki para her şeyin her kapının anahtarını açıyormuş. 

 

Şişhane moto kurye servisleri

Galata moto  kurye zamanları Tepebaşı kurye ile bu serviste aynı bölge içinde hizmet veren bir çok firma dan daha üstündür. Özellikle burada çabuk ve seri olarak çalışıyoruz. Son aylarda çıkan bu virüs bizi ve insanları iş konusunda çok etkilemiştir.

Tünel moto kurye ile özellikle size Tünel, Galata, Kuledibi, Galatasaray bölgeleri içindeki yollanacak her şeyi taşıyabiliriz. İster büyük olsun isterse ağır eşyalarınız olsun elimizden geldiği kadarı ile taşıyoruz. Gücümüz yetmediği yerde ise araçlı kuryeleri ile taşırız.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: