Maçka Motorlu Kurye

Maçka Motorlu Kurye

Maçka Motorlu Kurye Bölgenin İstanbul İçindeki Önemi Harbiden Çok Büyüktür

Maçka Motorlu Kurye ihtiyacınız için geldi. Burası Maçka merkezi dört yol ana bulvarı sonunda sahile inen yol üzerinde tam meydan ışıklarda bir taraf daha ilerisi Ortaköy tarafına bir tarafta Dolmabahçe tarafına giden yol güzergahının olduğu yerdir. Genel olarak meydan sayıldığı için insanlar burada daha kalabalıktır. Işıklara kadar insan seli vardır. İşite buraların Ihlamur bölgeleriyle Şişli İlçesine komşu ve sınırı vardır. Bizim açıdan da güzel bir olay bu olay.

Beşiktaş Spor Klubünün merkez binası ve stadın olduğu yer gene buradadır

Eski adı İnönü stadı Yeni adı Vodofone Arena Dolmabahçe tarafına çok yakındır. Tam ışıklarda olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Bjk Kulüp binası da az ilerde komşu semt Akaretler bulunan bu  Süleyman Seba Caddesi olarak değişen bu taşlı Cadde üstündedir. Eski adı buranın Spor Caddesi olduğunu sizlere hatırlatırız. Ve buranın yolu meşhur olmuş kaldırım taşlarından eski Arnavut olarak bilinen taşlarından oluşmaktadır. Ve bu cadde üzerinde olan tarihi eski yapılar ve sıralı evler, restore yapılarak yenilenmiştir.

Birde bilindiği üzere başla Maçka daha vardır O Maçka bu değildir

Bakın bizim bahsettiğimiz Maçka, Karadeniz’de Trabzon da bulunan Maçka değildir.  Şaka bir yana bizim hizmet verdiğimiz yer, İstanbul Avrupa yakasında bulunan, Şişli ilçesine bağlı olan ve Nişantaşı arasında kalan Maçka semtidir. Burası küçük ama ünlü bir semtidir. Burada insanların binmesi için mi yoksa zevk için mi bilmem ama teleferik vardır. Aslında kısa bir mesafeyi birleştirdiği için ne gerek var diyebiliriz. Unutmayın burası çok güzeldir.

Maçka Motorlu Kurye hizmetleri burada 7/24 hizmete girmiştir

Eskiden lunapark alanı olarak bilinen Küçük çiftlik parkın üs tarafları olarak bilinir. En meşhur olan yeri semti tamamen kapsayan yeni ismi ile Maçka demokrasi parkı olarak bilinir. Burada özellikle maç günleri dolar taşar. Bjk taraftarları buraları doldurur maç günleri. Fakat çok üzülerek söylüyorum ki buraya özellikle içmeye geliyorlar. Maçka moto kurye buna üzülüyor. Bu gerçekten üzücü ve tuhaf bir durum. Aslında güzel bir iş ile buralarda eskiden güzel bir hizmet olarak çalışmak güzeldi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE