Teşvikiye Motorlu Kurye

Teşvikiye Motorlu Kurye

Teşvikiye Motorlu Kurye Maçka Semti İle Nişantaşı Arasında Çalışıyor

Teşvikiye, Nişantaşı ve Maçka olarak akla gelen ilk üç semtimiz bunlardır. Bu üç yer içine Birde buna işte bakın Akaretler semtini de ilave edersek hepsi iç içe olan yerlerdir buralar. Hepsi bir birlerinden önce yada sonra gelmektedir.  Bizler insanların dışarı çıkamadığı özellikle gece ilaç servisi yapılıyor buralar. Bizler bunun farkında olarak bu çevrede özel olarak nöbetçi eleman bulunduruyoruz. Teşvikiye Motorlu Acil Kurye her türlü işinizde anahtar oluyor. Burası trafik olarak biraz çok yoğun bölge.

Buranın en bilinen yerlerinden biri de meydanda Teşvikiye Camisidir

Teşvikiye cami tam meydan bulunan önemli bir yerdir. Eski ve tarihi camidir. Sosyate cami de denir. Şunu da söyleyelim ki sosyete burada oldu diye sadece buraya hizmet vermek zorunda da değiliz. Dediğimiz gibi buradan yola çıkarak tüm İstanbul semtlerine ve yerlerin ilçeleri arasında çalışma veriyoruz. Tamamen olmasa da özellikle Levent, Maslak, Sarıyer ile Beşiktaş arasındaki bu alan ve bölgelerde çok etkiliyiz. Bizim ilk etapta ilk öncelik verdiğimiz mesele ise karşımızdakine güven vermektir.

Şehirlerarası Olarak Çalışmak Zor mu Ve Böylece Neler Taşıyoruz

Teşvikiye içinde neler yapıyoruz ve nasıl çalışıyoruz? İstanbul’a yakın alanlara motosikletlerle gidiyoruz. Şehirdışı olarak ta çalışan motosikletimiz diğerlerinden daha farklı ve hızlıdır. Daha uzak bölgedeki illere ise uçak kargo ile paketinizi yolluyoruz. Yada uçakla size gelip geri dönüyoruz. Tabi masraflar size ait olmak üzere. Bize İstanbul’dan istediğiniz siparişi verin getirelim. Bu bölgedeki tüm iş çalışmalarımız özellikle gecede olmak üzere devam etmektedir.

Teşvikiye Motorlu Kurye Topağacı, Maçka, Ihlamur, Nişantaşı içinde

İstanbul Nişantaşı’nda bulunan küçük bir semtimiz. Şişli İlçesine bağlıdır. Büyük bir ihtimalle ismini burada bulunan tarihi ve eski bir cami vardır. İşte büyük bir merkez olan bu caminden semt adını almıştır. Bu cami tam merkezde bulunmaktadır. Büyük ünlüler cenazeleri genellikle buradan kalkmaktadır. Maçka Caddesi ve Teşvikiye caddesinin kesiştiği yerden başlar, dört yol ışıklara kadar devam eder. Diğer taraftan daha da aşağıya Topağacı’ndan Fulya ya kadar iner. Teşvikiye acil kurye büyük hizmet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE