Sultangazi Kurye

Sultangazi Kurye çalışma hayatında önemli çıkışlar ile size başarılı işler sunuyor

Sultangazi Kurye ile daha önce motosikletli motorize ekip hizmetlerinden yararlanmamış olan kişiler iyi bilirler. İlk başta olmak üzere pek çok kişi bu servisi alırken gönderilerinin herhangi bir yönden sorun çıkarıp çıkarmayacağını merak ediyorlar. Özellikle taşınmasına özen gösterilmesi gereken hassas bir çok evrak ve eşyalar olduğu zamanlarda motosikletlerin trafik içinde dezavantajlı olduğu yanılgısına kapılıyorlar.

Bu yüzden eşyaların zarar görebileceği düşünenler var. Oysa kalabalık trafiğin bulunduğu yoğun ve keskin noktalar motosikletler için daha avantajlı konumlarıyla daha rahat bir sürüş imkanı da sağlıyor. Bizler her biri düzenli olarak bakımları yapılmış ve güvenlik önlemleri alınmış motosikletler ile birlikte deneyimli ve eğitimli personelimiz vardır. Bu personelimiz en ince ayrıntısına kadar dikkat ediyor.

Sultangazi Kurye Motosiklet İle Yollanan Bu Gönderilerinde Bir Sorun Yaşanır Mı?

Bugün geldiğimiz noktada ekspress sistem ile yarım saate hizmetlerimizi siz müşterilerimize sunuyoruz. Bu hizmetler İstanbul Sultangazi motorlu kurye prensipleri olarak bizlerin sizlere sunduğu en ayrıcalıklı işlerden olmaktadır. Motosikletli personelimizin başka hiçbir müşterimizin gönderisini teslim almadan zaman kaybetmezler. Yani hatta günlerinde daha fazla bir zaman kazanırlar. 

Birde sadece sizlere hizmet vermek üzere vermiş olduğu bu işleri zamanında teslimatların yapılmasını sağlamak mümkün oluyor. Bu ayrıcalıklı hizmetlerin fiyatlarının da standart ücretlerine göre bir kıyaslama yapıldığında oldukça uygun fiyatlar olmaktadır. Biz bu bölgede daha önce yazdığımız Gaziosmanpaşa ilçesinde yaptığımız indirimler hakkında yazımızı yazmıştık. Okuyabilirisniz.

İlçe bünyesinde halen bir baraj bulunur, taş ocakları ve küçük akarsular bulundurmaktadır.

Alibeyköy barajı diyede bilinen bu baraj altmışlı yılların içme suyu sağlayan en önemli barajı idi. Şu anda da aktif kullanılmaktadır. Yıl 2019 Şubat. Burası sanayi fabrikalara kullanılan suyu sağlamak amacı ile kurulmuş bir barajdır. Bizde burada faal olup halen aktif görevimize devam ediyoruz. Alibeyköy Barajı halen İstanbul Avrupa yakasının önemli kullanılan aktif barajları arasında yer almaktadır.

Burası İlçe olduktan sonra nüfusu son sayımlara göre 600 bin olan Sultangazi  bu kadar kişiye ev sahipliği yapmaktadır.İlçenin ticari ve sanayi olarak fazla olmasa da biraz hareketlilik vardır. Fakat yeterli değildir. İstanbul içindeki iş merkezlerine olan uzaktır.Sizlerin çok önemli olan ve gerekli işlerinizde kısa saman zarfında teslim için Sultangazi expres kurye hizmetini deneyebilir ve motorize ekibimizi tecrübe edinebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE