Taksim Moto Kurye

Taksim Acil Motorlu Kurye - 0555 278 2330

Taksim Moto Kurye Sistemimiz

Taksim moto kurye ile artık burada yardımcınız olacağız. Çünkü kendimizden biliyoruz ki, gittiğimiz yerlere suratı asık gitmek, gülmemek ki gülerken de öyle kahkaha atmak değil tabi. Ayrıca gene çağımızda sosyal medya ve web sitelerinden sonra gelişen en yüksek teknolojide bu zamanda uygulamalardır.

 

Taksim Moto Kurye Hizmetleri

Taksim motorlu kurye bölgede bir çok metro durağı bulunmaktadır. Meşhur Galata Kulesinin olduğu yer olarak ta tanıyoruz burayı. Çünkü bölge içinde ve buraya çok yakın. Burada Galata bölgesi de vardır. Ayrıca kötü hava şartlarına bağlı olarak tüm çalışanların bazılarının motorlarının bozulması ve kaza yapmasından dolayı oluşan tablodan dolayıdır. 

 

Beyoğlu Moto Kurye Servisimiz

Taksim motor kurye yüksek başarı oranı ile Beyoğlu’da dikkat çekiyor. Yeri geldiğinde Taksim vip kurye gösterdiğimiz yüksek oranda başarıdan dolayı herkes memnun kaldı. Elemanlarımız işe alınmadan önce bu konuşulur defalarca anlatılır ve işe alındıktan sonra bunlara uyulması istenir. Müşterilere güler yüzlü ve saygılı olmak bizim en öndeki vazifelerimizden biridir. 

Taksim Moto Kurye Fiyatları

Taksim motorlu kurye değerli arkadaşlar bölgeye yakın olan Şişli ilçesi içindede ve hep beraber acil kurye hizmeti için buradan bilgi alabilirsiniz. Neyse bizde odur. İlk olarak yemek sektörü ile başlayan bu sektör zamanla büyümüştür. Bize en yakın işler ise motorlu kurye ile ilgili açılan şeklidir. Birde aşağıda Şişhane metrosu da açılmıştır.

 

Taksim Moto Kurye Hedefimiz

Taksim motorlu kurye hedefimiz olarak dürüstlükten taviz vermeden yolumuza devam etmektir. Elimizden geldiği kadarı ile de fiyatlarımızı en uygun ve en makul tutarak inanlara yardımcı olmaktır. Bu bölge ve çevresi özel bir yere sahip özel semtlerden biridir. Bir çok durumda size geç gelebiliriz. Fakat bu durum geçicidir.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: