Tepebaşı Moto Kurye

Tepebaşı Moto Kurye

Tepebaşı moto kurye ile özdeşmiş bir hizmeti vermekten sevinç duyuyoruz. Çoğu insanın bildiği meşhur Taksim Meydanı bu bölgededir. 2015 yıllarında büyük eyleme sebep olan ve gezi adı ile bilinen bu gezi parkı Taksim’de bulunur. Bu olay bir çok kötü durma neden olmuştur.

Tarlabaşı kurye bölgenin en büyük yardımcısı durumundadır. Ayrıca İstanbul’un en meşhur caddelerinden olan İstiklal Caddesi de buradadır. Bir çok büyük ve küçük devletin konsolosluk binaları da gene burada yer almaktadır. Şimdi bu bölgeye de yeni sıralı binalar yapıyorlar.

 

Tepebaşı moto kurye

Tepebaşı acil hızlı kurye ile Taksim İstanbul için çok önemli yerdedir. Özellikle Şehit Muhtar, Lamartin caddesi gibi daha bir çok cadde trafiğe kapanmıştır. Buralarda daha çok otel ve turizm firmaları bulunmakta ve turistlerin yoğun olarak kaldığı bölgedir.

Tepebaşı kurye hizmeti olarak bu bölgede bir çok özel yeri içinde barındıran bu semt insanların uğrak noktası olmaktadır. Aslında bizim işimiz açımızdan iş olarak bazı sokakların kapatılması bizi bayağı etkilemektedir.  Hatta bir çok konsoloslukların buradadır.

 

Şişhane motorlu kurye

Şişhane kurye hemen Taksim merkezin yada Gezi parkının tam karşı tarafı olarak bilinen bölgedir. Ayrıca İstiklal Caddesi de çoktandır trafiğe kapalı olduğu için motosikletlerle giremiyoruz. Hemen polisler geliyorlar ve durdurup burada bizi çeviriyorlar.

Tarlabaşı kurye buda bize zor geliyor. Bir çok eğlence mekanının burada olduğunu biliyoruz. Hepsi de içkili mekanlar. Daha fazla bilgi için sizlerde internetten bilgi alabilirsiniz. Taksim Şişhane kurye içinde bir çok sokak araç trafiğine kapatılmıştır

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: