Teşvikiye Motorlu Kurye

Teşvikiye Motorlu Kurye

Teşvikiye motorlu kurye olarak Teşvikiye semtimiz Maçka semti ile Nişantaşı Akaretler arasında kalan bölgeye denmektedir. Teşvikiye, Nişantaşı ve Maçka olarak akla gelen ilk üç semtimiz bunlardır.

Teşvikiye moto kurye bu üç yer içine çalışmaktadır. Birde buna işte bakın Akaretler semtini de ilave edersek hepsi iç içe olan yerlerdir buralar. Hepsi bir birlerinden önce yada sonra gelmektedir. 

 

Teşvikiye motorlu kurye

Akaretler motorlu kurye ile bizler insanların dışarı çıkamadığı özellikle gece ilaç servisi yapılıyor buralar. Bizler bunun farkında olarak bu çevrede özel olarak nöbetçi eleman bulunduruyoruz.

Teşvikiye moto acil kurye her türlü işinizde anahtar oluyor. Burası trafik olarak biraz çok yoğun bölge. Buranın en bilinen yerlerinden biri de tam meydanda bulunan büyük Teşvikiye Camisidir.

 

Nişantaşı motorlu kurye

Nişantaşı motorlu kurye Teşvikiye cami tam meydan bulunan önemli bir yerdir. Eski ve tarihi camidir. Sosyete cami de denir. Şunu da söyleyelim ki sosyete burada oldu diye sadece buraya hizmet vermek zorunda da değiliz.

Maçka motorlu kurye dediğimiz gibi buradan yola çıkarak tüm İstanbul semtlerine ve yerlerin ilçeleri arasında çalışma veriyoruz. Tamamen olmasa da özellikle Levent, Maslak, Sarıyer ile Beşiktaş arasındaki bu alan ve bölgelerde çok etkiliyiz.

 

Maçka motorlu kurye

Teşvikiye ilaç kurye ile bizim ilk etapta ilk öncelik verdiğimiz mesele ise karşımızdakine güven vermektir. Bu semtimizden evrak ve paket alarak Şehirlerarası kurye olarak çalışmak zor mu?  Topağacı’ndan Fulya kurye ile Fulya’ya kadar iner. 

Teşvikiye kurye içinde neler yapıyoruz ve nasıl çalışıyoruz? İstanbul’a yakın alanlara motosikletlerle gidiyoruz. Şehirdışı kurye olarak ta çalışan motosikletimiz diğerlerinden daha farklı ve hızlıdır. Topağacı kurye size her zaman yardımcı olacak.

 

Teşvikiye motorlu kurye

Teşvikiye kurye daha uzak bölgedeki illere ise uçak kargo ile paketinizi yolluyoruz. Yada uçakla size gelip geri dönüyoruz. Tabi masraflar size ait olmak üzere. Bize İstanbul’dan istediğiniz siparişi verin getirelim. 

Teşvikiye motorlu kurye ile özellikle Topağacı, Maçka, Ihlamur, Nişantaşı, Osmanbey, Harbiye  içinde çalışıyoruz. Bu bölgedeki tüm iş çalışmalarımız özellikle gecede olmak üzere devam etmektedir.

 

Teşvikiye motorlu kurye

Teşvikiye acil kurye büyük hizmet. İstanbul Nişantaşı’nda bulunan küçük bir semtimiz. Şişli İlçesine bağlıdır. Büyük bir ihtimalle ismini burada bulunan tarihi ve eski bir cami vardır. İşte büyük bir merkez olan bu caminden semt adını almıştır.

Topağacı kurye ve Ihlamur kurye merkezde bulunur.. Büyük ünlüler cenazeleri genellikle buradan kalkmaktadır. Maçka Caddesi ve Teşvikiye caddesinin kesiştiği yerden başlar, dört yol ışıklara kadar devam eder. Diğer taraftan daha da aşağıya gider.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: