Tozkoparan Moto Kurye

Tozkoparan Moto Kurye - 0555 278 23 30

Tozkoparan moto kurye hizmetimiz

Tozkoparan moto kurye her zaman İnşallah yanınızda olacaktır. Tozkoparan semti maalesef biraz geride kalmıştır. Burada tabi doğal olarak sanayi ve iş biraz geride kalmıştır. Birde aşağı kesimde gelişme vardır. Fakat burada çevre yolu tarafına binalar yapılmıştır. Hatta değerli büyüklerimiz bu yapıların trafik oluşturduğunu hiç söylemezler. Bunların trafiği bozduğu ile ilgili tartışmalar yaşanmıştır. 

 

Tozkoparan motorlu kurye servisi

Tozkoparan motorlu kurye servisi bu bölgeye gitmek çok kolay olmakla beraber, sahil kesimine mi yoksa E-5 tarafına mı gitmek istiyorsanız lütfen ona göre gidiniz. Sahil kısmına yakın bir yere gitmek isterseniz sahilden Merter üzerinden gidebilirsiniz. Merter kurye Güngören’den çevre ilçelere acil kurye servisi hizmetimiz devam ediyor

 

Merter acil moto kurye hizmeti

Merter kurye servisi içinden çıkacak gönderileri başka ilçelere ve hatta illere bile getiriyoruz. Son yıllarda büyük değişim gösteren İstanbul için geri kalmışlığın nedenleri ne olabilir ? Güngören Sanayi mahallesi’de bu ilçededir. Fakat asında burası Kağıthane ilçesinde bulunan Sanayi Mahallesi Kuryeden farklıdır. Yol üzerinde olduğu için, yani buradan başladığından dolayı köy içi  tarafına biraz daha yakındır.

 

Tozkoparan moto kurye fiyatları

Tozkoparan kurye fiyatları gayet uygun ve ekonomiktir. Daha önceden bilinen adıyla Sanayi olarak geçen yer zaten caddenin diğer tarafı olarak biliniyor. Güngören istikametinden beri buraya gidebilirsiniz. Güngören kurye ancak bildiğiniz üzere caddenin karşı tarafı Esenler ilçesine bağlıdır. Birde bu tarafı ise Bayrampaşa ilçesine bağlıdır. İşte biraz karışık olsa da burası böyle.

 

Güngören motorlu kurye amacı

Güngören moto kurye özellikle trafik olarak yoğun bir fazla mesai harcadığımız bir yer. Hatta  çevre yolu bulvarı üzerinde oluşan trafik bizleri artık çileden çıkarma başı ile bu noktasına getirmiştir. Bu alandan tabi ki bizler geçmek isteriz. Topkapı Güngören bağlantı yolu akşamları yoğun oluyor. Burada çalışma verdiğimiz için bizler firma olarak çok mutluyuz.

Tozkoparan moto kurye zamanları

Tozkoparan motorlu kurye ile daha üst taraftan Merter, Topkapı, Ambarlar, Demirciler sitesi üzerinden de buralara gidebilirsiniz. İşte bu aralarda bizde hızlı ve çok uygun olarak çalışıyoruz. Merter kurye ile her türlü burada hizmete ve yolumuza en güzel şekilde devam ediyoruz. Merter kurye ile Güngören Merter semtinde çok önemli başarıyı yakaladık

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

MOTO-KURYE-0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: