Akfırat Motorlu Kurye

Akfırat Motorlu Kurye

Akfırat Motorlu Kurye Verdiğimiz Tüm  Hizmetlerimiz Disiplin Ve Kalitelidir

Akfırat motorlu kurye ile çalışan kazanıyor. Bunlara niye böyle yapıyorsun gözümüze geliyor deyince sizi dövmeye kalkıyorlar, küfür ediyorlar. Sosyal medyada ünlü bir sürücü ana yolda hemde boğaz köprüsü üstünde yolda kapı açılması sonucu aşağı inmeye çalışan birisine çarparak ve hem kendisi hemde inen kişinin ölümü ile sonuçlanan bir kaza olmuştu. Hatta yolda makas atanı bile gördüm yani o kadar. Uzun bir zamandır gösterdiğimiz çabaların neticesinde hizmete başlayan çalışmamız sizlerin hizmetine girmiş bulunmaktadır. 

Yaşanan Tüm Olaylar Her Geçen Gün Daha da Kötüye Gidiyor

Bizler bu bölgede çalışmaya başladığımız günden beri güven ve hassasiyetimiz daha da artmaya başlamış bulunmaktadır. Özellikle Akfırat Caddesi üzerinde verdiğimiz hizmet ile kendi öz benliğimize geri döndük. Burada bir çok kişi ile tanışarak müşteri portföyümüzü artırmış bulunmaktayız. Amacımız burada çıkan kurye ve kargo işlerinin yarısına talip olarak hizmetimizi daha da büyütmektir. Bayan sürücüler trafiğin baş düşmanıdır. Tabi ki çok nadir olarak bazı bayan olan bir çok arkadaşları bunlardan uzak sayıyoruz.  

Akfırat Motorlu Kurye ile bunu başarabilecek güçtedir.

Elemanlarımız ile beraber bunun üstesinden gelebilecek kapasiteye ulaşmış bulunmaktayız. Tabi kide bizde insanız ve hele iki tekerlek üstünde can pahasına çalışıyoruz. Yaşadığımız bir çok olay bizim elimizde olmadan dışarıdan gelen olaylar oluyor. Ve bize kimse tarafından saygı gösterilmiyor ve insan yerine bile konmuyoruz. Bu durumlarda kim olsa sinirlenir ve tepki gösterir. Bizler hizmet hayatına başlarken kimsenin ahını almamak için elimizden gelen gayreti göstermek için kendimize söz vermiştir. 

Akfırat Motorlu Kurye her zaman hazır durumdadır

Bizler son derece çalışna ve güçlü neferler olarak gücümüz nisbetince bunu da başarmış bulunmaktayız. Çünkü nice dikkatli araç kullanan bayanlar mevcuttur ama çok azdır. Arkalarından gelen diğer sürücüler hatta motosikletleri asla düşünecek beyinde olmayan beyinsiz insanlardır bunlar. Fakat bu kazaların yaklaşık yüzde sekseninde bizlerin suçu olmamaktadır. Oldukları belli sivil polis araçları, özellikle trafikte ne yapacakları belli olmayan bayan sürücüler. Akfırat Motorlu Kurye ile başarmak çok kolaydır.

Tuzla İlçesinde Zamanında Teslimat

Tuzla Kurye Tuzla İlçesinde Etkili Ve Güçlü Bir Hizmet Vererek Başarı Yakaladık

Tuzla Kurye, İlçenin Tarihi Hakkında Ne Biliyoruz Biraz Konuşalım

Tuzla Kurye ile birlikte işler hedefe varıyor. İlçemiz İstanbul’un bir ucundaki en son buraya bağlı ilçedir. Böyle olmasının yanı sıra bundan sonra ise Kocaeli iline bağlı Gebze sınırları gelmektedir. Burada sanayinin çok daha fazla gelişmiş olduğunu görüyoruz. Özellikle Tem oto yolu tarafında bir çok sanayi sitesi vardır. Ayrıca iş merkezleri bakımından da daha zengin bir ilçedir. Türkiye’nin en büyük tersanesini bünyesinde bu ilçemiz barındırıyor. Ülkemizin orta nüfusa sahip normal ilçelerindendir.Bölgede insanların geçim kaynağı sanayidir. 

Firmamız bu ilçede, Tuzla kurye hizmetini kaçınılmaz kılmıştır

Tarım olarak büyük olan ilçede tarım ve hayvancılıkla ilgilenenlerin sayısı da az değildir. İlçenin böyle kompleks yani geniş ölçekli bir yapısının olması bizim işlerde aynı zamanda kırsal kesime teslimat ulaştırmayan kargo şirketleri ile birleşince ortaya biz devreye giriyoruz. Ayrıca buraların kırsal olarak da bir çok alanı vardır. Kırsal kesimi fazla olan çoğu bir çok ilçelere kargo şirketleri genelde fazla dağıtım yapmazlar. Ve paketlerini ancak böyle teslim almalarını isterler. Birde buranın kalbi ve iş potansiyeli olarak ise tersanelerin bol bulunduğu bir alandan söz ediyoruz.

İş alanı olarak En bilineni ise Tuzla Organize Deri Sanayidir

Motorlarımız ile buralara kadar gidiyoruz. İlçenin yüz ölçümünün çok büyüktür. Böyle olması kargo şirketlerinin elini ayağını bağlamaktadır. Bunun için burada bizim etkimiz hissedilir. Tuzla hızlı kurye servisi kullanmak oldukça avantajlı oluyor. Çalışanlarımız her paketi verilen adrese kadar ulaştırmak ile yükümlüdür. Bu durum halk arasında bize sempati olarak bakmalarına neden olur. İstanbul’un her kesin kesin bildiği en meşhur otobüs hatlarından olan 500T’nin son durağı gene Tuzla ilçesi İçmeler’dir. 

Tuzla Expres motorlu kurye hizmetleri var gücü ile hizmet veriyor

İhtiyaçlar doğrultusunda işlem yapabilmektedir. Bu açıdan sizin için her doğan yeni gün sorunsuz bir sabaha uyanmak anlamına gelmektedir. Çünkü bize emanet ettiğiniz tüm işler artık emin ellerde. Yoğun bir tempoda iki şehir arasında uzun mesafe yol gitmek çok zordur. Bize emanet.7/24 hizmet alabileceğiniz bir motor kurye hizmeti için tek yapmanız gereken müşteri hizmetleri üzerinden bizlere ulaşmak olacaktır. Bizlere ulaştığınız an aklınıza takılan tüm soruları ekibimize sorabilir ve sorularınıza aldığınız cevaplar doğrultusunda hizmet alabilirsiniz. 

Tuzla Kurye ile büyük bir tadilat yapılmakta ve bunu başarıyoruz

Kaç yıldır hala yapılamadı nedense. Yıl 2019 Şubat ayı itibari ile söylüyoruz. Tabi ki bazı gerizekalı insanlar sokakta kendi binalarının önüne bidon taş maş koyarak sabahtan akşama kadar oraya park ettirmiyor. İşte bu tür insanlar kafa yapısı olarak sakat insanlardır. Bunlar baş belalılarıdır. İşte bu tür cahil ve salak insanlar sokakta kavga çıkarıyor. Çünkü kim önce gelir kim park ederse sıra onundur. Ama bunu bilmeyen mal cahil insanlar dayak istiyor işte. İstanbul dışındaki şehirler olmak üzere aynı şehirden o şehir içi hizmet verilmiyor.

Özellikle bayanlar da böyle yola atlayarak insanları tehikeye atmasın

Bunlar bizi çok zorluyor. Ayrıca çocuk arabaları ile giden ellerinde telefon konuşarak giden aklı başında olmayanlar var. Maalesef bu olay kaza riskini çok artırmaktadır. İster faturalı ister faturasız olsun iletmek istediğiniz işleri iletiyoruz. Hiç bir zaman yalan konuşmadan yolumuza devam ediyoruz. Umarım bizleri biraz anlamışsınızdır. Çalışmalarımız süreklidir.  İnsanlardan isteğimiz yollarda araçlarda ne olursunuz düzgün gidiniz hem kendilerini hemde bizleri tehlikeye atmaktadır

Böylece Tuzla Kurye ile istediğiniz saatte işiniz teslim olabilir

Özellikle otomotiv, sanayi,gıda ve tekstil gönderileri için müşteri hizmetimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal kurye olan firmamız size bu hizmeti en kaliteli ve en profesyonel şekilde sunmaktadır. İsterseniz taşınması gereken şeyler ile ilgili olarak teslimat saati ya da saat aralığı belirleyebilirsiniz İsterseniz de taşıma işleminin hemen yapılmasını talep edebilirsiniz. Bu işlemler için iki saat ile üç saat aralığında teslimat işlemleri tam zamanında olarak gerçekleştirilebilmektedir. 

İnsanlar bu ilçeye varmak için genelde bu otobüsleri tercih ederler

Aynı zamanda yerel olarak buraya bir çok minibüs seferleri vardır. Ayrıca İETT’ye bağlı halk otobüsleri de yer almaktadır. Bunların yanı sıra önceleri hizmet vermekte olan Devlet Demir Yollarına bağlı banliyö trenleri burada hala hizmete giremedi. İnşallah daha sonra hizmete açılır diliyoruz. İlk İhtiyacınız doğrultusunda teslimat süreci özel olarak belirlenmektedir. Böylece gün içi teslimatlar daha uygun fiyata gelmektedir. Tuzla Kurye olarak bizler ise motosikletlermiz ile kolayca buraya varıyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE