Tuzla Moto Kurye

Tuzla Acil Motorlu Organize Kurye - 0555 278 2330

Tuzla Moto Kurye Hizmeti

Tuzla moto kurye ile Tuzla ilçemizde ki siz değerli müşterilerimize her daim hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız. Tuzla kurye hem bireysel hem kurumsal hizmet sunar. Çünkü biz kaliteye ve güvene önem veren başarılı bir firmayız.

Tuzla motor kurye gün içinde ve mesai saatleri sonrasında evrak,  paket,  koli,  pasaport,  zarf,  kimlik,  anahtar gibi önemli olan ve bire bir elden teslim edilmesi gereken gönderileri şirketimizin ekip ve ekipmanlarıyla teslimatı sağlanır. 

 

Tuzla moto kurye servisi

Tuzla motorlu kurye İstanbul’un en güneyinde ki Tuzla’da ki şehir dışı ve içi dosya,  paket vb. gönderiler için moto kuryelerimizi tercih edebilirsiniz.  Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Tuzla kurye sizin müşterimiz tarafından iş emri oluşturulduktan sonra harekete geçer.  Ve teslimat sonrasına kadar operasyonu en iyi şekilde yürütmeyi kendine görev edinmiştir. 

 

Tuzla acil moto kurye çalışması

Tuzla acil kurye tecrübeli personellerimiz sizi yönlendirerek gönderileri sizin seçtiğiniz aciliyet durumuna göre verilen sürelerde teslim alınır. Tuzla kurye size en iyi hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Tuzla hızlı kurye bölgenin potansiyelini çok iyi çözümlemiştir. Sanayi ve iş bakımından yüksek bir ticaret hacmine sahip bu bölge bizim için önemli bir yer tutar. Bundan dolayı buraya çok önem veriyoruz.

 

Tuzla uçak kargo kurye

Tuzla uçak kargo kurye olarak bu ilçede özellikle sanayi bölgelerinin olduğu yerde büyük işler başarıyoruz. Tuzla organize sanayi bölgesi hem bizim için hemde insanlar için iş imkanı olarak değerli bir yere sahiptir.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE