Uçak Kargo Acil Kurye - 0555 278 23 30

Uçak kargo kurye servisi ne iş yapıyor?

Uçak kargo kurye ile kaliteli, güler yüzlü hizmetin ve kolay ulaşımın tek adresi biziz desek hiçte abartmış olmayız. İstanbul kuryenin tek amacı sizlerin memnun olmanızdır. 7 gün 24 saat sizler çağrı merkezimizi arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yaygın servis ağımız sayesinde gönderiniz hızlı kurye ile gelmesinin sevincini yaşayın.

 

Acil uçak kargo kurye ile aynı gün teslim

Uçak kargosu İstanbul’un tüm hizmetlerine hizmet götüren firmamız gönderini türünü ayırt etmeden gün içinde iletmeyi ilke edinmiştir. Biz sizden iş talebinizi aldıktan sonra 1 saat içinde size gelerek gönderi alır 3 saat içinde karşı tarafa iletiriz. Tabi ki,  burada ki en önemli nokta gönderiniz gideceği ilde hava alanı olmasıdır.

 

Uçak Kargo Kurye | 0555 278 23 30

 

Uçak kargosu hizmeti ne kadar hızlı

Uçak kargosu kuryesi;  7/24 saat hava alanı olan illerimize en hızlı,  güvenilir hizmetin sunulmasıdır.  Uçak kargoları kuryeler,  son zamanlarda hava alanlarının artmasıyla beraber giderek yaygınlaşmaya başlamıştır.  Özellikle;  kanser hastalığına ilaçların ya da ilik,  organ nakli gerekli olan hastalara bir an önce ulaştırılması gerekenler ulaşır.

 

Uçak kargo servisi nasıl hizmet veriyor?

Uçak kargosu acil olan evrak,  ilaç,  paket veya değerli eşyalarınızı en hızlı şekilde başka bir ile göndermek için ilk yapılacak iş kargo şirketini arayıp isteğinizi belirtmektir.  Onlar,  motorlu kuryeyle gelip sizin gönderini alarak sonrasında teslim edilecek ile ve adresine göre tarifeli ilk kalkacak uçağa kargonuz verilecektir.  Peki,  uçak kargosu kuryes nasıl işler? 

 

Uçak kargo sistemi ile neler yollanabilir?

Uçak kargosu önemli ihaleler için gereken evraklara kadar hepsi uçak kargoları kuryeden yararlanabilir. Son işlemse,  kargonun gönderildiği ildeki kargosu şirketi belirtilen adrese teslim eder.  İstanbul içinden tüm şehirlere uçak kargosu ile aynı günde adrese teslimat sağlıyoruz. Sizde şehirler arası acil işiniz çıktığında bizi arayın.

 

Moto kurye hizmeti

Cep – 0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Çok acil kurye teslimat süreleri :   60  –  90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu ile teslim süresi değişir

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE