Uçak Kargo Kurye

Uçak Kargo Acil Kurye - 0555 278 23 30

Uçak Kargo Kurye Hizmetlerimiz

Uçak kargo kurye;  7/24 saat hava alanı olan illerimize en hızlı,  güvenilir hizmetin sunulmasıdır.  Uçak kargo kuryeler,  son zamanlarda hava alanlarının artmasıyla beraber giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. 

Uçak kargo özellikle;  kanser hastalığına ilaçların ya da ilik,  organ nakli gerekli olan hastalara bir an önce ulaştırılması gerekenler,  önemli ihaleler için gereken evraklara kadar hepsi uçak kargo kuryeden yararlanabilir.

 

Peki, uçak kargo kurye nasıl işler? 

Acil olan evrak,  ilaç,  paket veya değerli eşyalarınızı en hızlı şekilde başka bir ile göndermek için ilk yapılacak iş kargo şirketini arayıp isteğinizi belirtmektir.  Onlar,  motorlu kuryeyle gelip sizin gönderini alırlar.

Motorlu kuryeler artık sonrasında teslim edilecek ile ve adresine göre tarifeli ilk kalkacak uçağa kargonuz verilecektir.  Son işlemse,  kargonun gönderildiği ildeki kargo şirketi belirtilen adrese teslim eder. 

 

Uçak kargo hizmeti çalışmaları

Uçak kargo hizmeti tabi ki,  burada ki en önemli nokta gönderiniz gideceği ilde hava alanı olmasıdır. Bizden Türkiye içinde tüm hava alanı bulunan şehirlere istediğiniz kargo veya kurye evrak, paket ve eşyanızı yollayın.

Uçak kargo kurye ile biz bu konuda tecrübe kazanmış deneyimli ekibimiz ile birlikte sizlere güzel çalışmalar sunuyoruz. Aşağı yukarı her türlü desteği sağlıyoruz. Sizin böyle işleriniz olduğunda bizden fiyat almayı sakın unutmayın.

 

Acil uçak kargo kurye hizmetleri

Acil uçak kargo ile sakın şaşırmayın dünya küçük. Acil uçak kargo ile bütün şehirlere aynı gün teslimat sağlanır. Evet yollayacağınız eşyayı aynı gün içinde ister adrese teslim yapıyoruz.

Acil kurye ile isterseniz de hava alanına sizin isminize yolluyoruz. Sizde istediğiniz zaman isminizi söyleyip paketi teslim alıyorsunuz. Bizim işimiz sizi sevindirmek. Aynı gün uçak kargo kurye hizmeti sağlıyoruz.

 

Uçak Kargo Kurye

 

Moto Kurye Hizmeti

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

 • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
 • Express Motorlu Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslimat
 • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
 • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
 • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

One Comment
  blank

  Uçak Kargo

  Uçak Kargo hizmeti yeni yapılan İstanbul havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanlarının mevcut konumları itibariyle motorlu kuryelerin destek sağlaması gereken bir hizmet haline geldi.

  https://motokurye.com.tr/tr/ucak-kargo/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE