En Çok Gittiğimiz Ve Hizmet Götürdüğümüz İlçelerin Başında Ümraniye Gelir

Ümraniye İlçesinde Fırtınayız

Ümraniye Kurye ile İlçede Uçak  Kargo Nasıl Gönderim Yapıyor?

Ümraniye Kurye yenilenmeye devam ediyor. Her geçen gün yükselen yüksek katlı binaları, Trabzon Park, Nezahat Gök yiğit Botanik Bahçesi, Gölet Parkı gibi yeşil alan ve dinlenme noktaları, iş merkezleri ile Ümraniye bugün Anadolu Yakasındaki en kalabalık, Avrupa Yakasındaki ise 4.kalabalık yerleşim alanını meydana getiriyor. Kalabalık nüfusuna paralel olarak hayatı kolaylaştırmaya yönelik taleplerin artış gösterdiği bu semtte İstanbul’un herkesçe malum trafiğinden etkilenmeden gönderim yapabilmenin yolu olarak Moto Servisi olanakları tercih ediliyor. Bizim ile İstanbul içerisindeki gönderi ihtiyaçlarının en geç birkaç saat içerisinde sonuçlandırılması mümkün olabiliyor. 

Gece demedik gündüz demedik. Yağmur demedik çamur demedik.

Böylece onlarda zor günlerinde yanlarında olanları iyi günlerinde bırakmadılar. Bizden ayrılmadılar ve kopmadılar. Bizde böyle olunca onların işlerini daha düzeyli ve daha itina ile yerine getirdik. Daha uzun mesafelerdeki şehirlere dahi gönderileri teslim ettik. Gitmeyiz demedik. Kimsenin işini asla yarıda bırakmadan kesinlikle işi tamamlamaktadır. İnsanlar artık hayatlarının bir çok alanında kurye kullanır hale geldiler. Çünkü bu kargaşa ve kaosun hakim olduğu bu şehirde her şey zorlaştı. Bir kişi veya bir firma eğer bir moto kurye firmasını tercih etmeyi düşünüyorsa muhtemelen işi çok aceledir. Yoksa kargo ile çalışır.  İşte tam bu nokta da hız konusunda endişeleri vardır. Bu yüzden bizleri saatlik olduğumuz için tercih ederler.

Ümraniye Kurye ilçenin büyük bir bölümüne kadar çalışmayı sürdürüyor.

Müşterilerimizin tüm  adreslerine görevli güvenilir kişilere gönderiyoruz.  Artık şehir dışına göndermek istedikleri paketleri teslim alıyoruz. Bu durumda akla gelen soru uçakla nasıl gönderiminin nasıl yapıldığı oluyor. Bu açıdan ne olursa olsun bizler burada bu işi yaparken uçaklar bizi beklemiyor. En az bir kaç dakika bekleme ile uçağı kaçırabiliriz. Ancak gönderiler her zaman İstanbul ile sınırlı olmadığından bu hizmetlerinde uçak kullanımı gündeme gelebiliyor. Ümraniye nüfusu her geçen gün daha fazla artan bir ilçedir. Son yapılan seçimlerden sonra bölgenin daha da büyüyeceği tahmin ediliyor. Küçüksu tarafındaki büyük gelişme göz ardı edilmeyecek kadar önemlidir. Ayrıca komşu ilçe Çekmeköy Kurye ilçesi ile ilgili çalışmalarımız da mevcuttur.

One Comment
    Avatar

    Moto Kurye

    Moto Kurye, Kurye, Motorlu Kurye, https://www.motorkurye.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE