Ümraniye Moto Kurye

Ümraniye Acil Motorlu Kurye - 0555 278 2330

Ümraniye Moto Kurye Servisi

Ümraniye moto kurye,  gönderilerini firmamıza yaptığınız iş emri doğrultusunda işleyerek teslimat öncesi ve sonrasında operasyon merkezi sorumlu personellerden tarafından takibi yapılır. 

 

Ümraniye kurye siz değerli müşterilerimizin firmamıza yapmış olduğunuz acil kurye ve normal kurye gönderileri oluşturduğunuz iş emrine göre kayıt altına alınarak o anki aciliyet durumuna göre tarafınıza ya da gönderileri alırız.

 

Ümraniye acil kurye müşterilerimizin olduğu bulunduğu lokasyona en yakın yerlere motorlu kurye personellerimiz yönlendirilerek evraklarınız alınır ve eksiksiz şekilde tarafınıza teslimi sağlanır.

 

Ümraniye moto kurye ile hizmetinizdeyiz

Ümraniye moto kurye ile hizmetinizdeyiz

 

Ümraniye motorlu kurye

Ümraniye kurye olarak,  İstanbul’un 39 ilçesinde ve 789 mahallesinde aktif olarak 7/24 saat kesintisiz şekilde hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız.  Firmamız bünyesinde bulunan siz değerli müşterimizin yapması gereken sadece iletişim telefonlarından bizlere ulaşarak ya da web sitemiz üzerinden iş emri oluşturmanız gerekir.  

 

Ümraniye moto kurye

Ümraniye kurye,  yılların tecrübesiyle siz değerli değerli müşterilerimize doğru hizmet vermekten büyük onur ve mutluluk duyar. Yılların tecrübeli çalışanları olarak bu sektörde ilkleri yaşatıyoruz. İlk bu mesleğe başlayan elamanlarımız bizimle hala çalışmaya devam ediyor. İlk açılan firma içinde çalışanlar gene bizim ile çalışıyorlar.

 

Ümraniye moto kurye

Ümraniye hızlı kurye hizmeti bu ilçede ilk açıldığından itibaren varlığını gösteriyor. Yaptığımız tüm incelemelerde burada bu işe başlayan ilk firma olduğumuzu gösteriyor. Bu işimizi çok çabuk bir şekilde yapmamızdan kaynaklanıyor. Bir de bir problem olduğu zaman bu problemi en kısa zamanda çözdüğümüz için bizi seviyorlar.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE