Kandilli Motorlu Kurye

Kandilli Motorlu Kurye

Üsküdar Kandilli Motorlu Kurye Bölgesinde Bulunan Firmamız

Kandilli bölgesinde Kandilli Motorlu Kurye hizmeti başladı. Ayrıca motosikletlere dahil olmak üzere değişik vergiler geliyor ve bir senede motosiklet fiyatları ilk yüzde elli ve bazı modellerde yüzde yüz fiyatı artmış durumda. Çalıştığımızın yarısından çoğu vergiye falan gidiyor. Motosiklet alırken onlarca vergi, motorun muayenesi vergi, altı aydan altı aya vergi, motora binerken benzinin hepsi vergi, köprü den geç vergi, İstanbul içinde otoban vergi, üçüncü köprü ve yol vergi her şey vergi.

Kandilli Üsküdar ilçesi sınırları içinde kalan bir yerdir

Artık dayanacak fazla bir gücümüz kalmadı. Onlara kızmayın ve onlara güzel nazik davranın. Onlar bu hayatın kahramanlarıdır. Onlara saygı duyalım. Onlar düşündüğünüz zaman tüm işlerimizde hayatın içindeler artık. Biri hayat biri para kaybetmek. İkisi de gerekli. Bu yüzden sizlere daha kaliteli hizmet veriyoruz. Gayet tecrübeli ve düzenli çalışmak en güzelidir. Ne olursa olsun ilçemizin kurye sorunlarını yerine getirmeye gayret edip 7/24 her kese çok özel kurye olarak çalışıyoruz 

Üsküdar ilçesinde bu zamana kadar bir çok acil motorlu kurye gönderileri oldu

Biride çıkıp ta neden diye sormuyor. Neden olacak sizin yüzünüzden, ülkeyi yönetenlerin yüzünden. Medya, internet yüzünden. İçki, kumar, fuhuş, uyuşturucu yüzünden ve bunların çok serbest olması yüzünden bütün bu olanlar. Uyuşturucu oradan okullara hatta ilkokullara kadar inmişken, insanlar sokak ortasında zina yaparken, fuhuş serbest olmuşken, her şey sokakta serbest iken, artık insanlar yolunu şaşırmış hep şaşırıyorlar. Biz bu yolda bir çok şeyi beraber başardık.

Kandilli Motorlu Kurye Özel Çalışma Alanları Ve Hizmetlerine Devam Ediyor

Vaniköy semtinde ve Yalıköy bölgesinde de varız. Fakat Çoğu kurye bu işin başı gene bencillik ve görgüsüzlük ve cahilliğe dayanıyor.Bunun altında yatan sebep ise tamamen gene devlet ile ilgilidir. Devlet ehliyet verirken tamamen işin para yönüne bakmakta fakat gerisine de hiç bir şekilde kimseye karışmamaktadır. insanın parasını çalmak, malını çalmak ile trafikte haksız yere önüne kırmak, yolunu çalmak, karşı tarafı riske düşürecek hatalarda bulunmak aynı olduğu halde böyle düşünmüyorlar. Kandilli motorlu kurye yardımsever bir şirkettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE