Kuzguncuk Motorlu Kurye

Kuzguncuk Motorlu Kurye

Kuzguncuk Motorlu Kurye harika işler çıkarmaya devam ediyor

Kuzguncuk Motorlu Kurye olarak başladığımız bu yolda özellikle bu bölgelerde varız. Kuzguncuk, İcadiye ve Nakkaştepe bölgelerine hakim çalışıyoruz. Merhaba sevgili Beylerbeyi sakinleri ve firma sahipleri. Sizi de aramızda görmek isteriz. İstanbul’da Üsküdar ilçesinin bir semtidir. Küçüksu Caddesinin başladığı yerde Kasır vardır. Bizler işte buradan başlayarak, Küçüksu, Kandilli, Vaniköy, Kuleli, Çengelköy, Beylerbeyi, İcadiye, Kuzguncuk, Paşalimanı, Üsküdar Merkez, Kız Kulesi, Selimiye, Harem bölgesine kadar devam etmektedir.

Kuzguncuk, İcadiye ve Nakkaştepe semtleri çok yakın yerler

Burası İstanbul da Anadolu yakası tarafında kalmaktadır. Sahil kısmında boğaz tarafının son noktasındadır. Bura Şehrin en güzel ilçe semt ve mekanlarındandır. İstanbul un en güzel ilçelerinin ilk ve en başında Beylerbeyi gelmektedir. Çok uzunca mesafe Boğaza sınırı vardır. Sahil kısmına yani İstanbul Boğazına sınırı olan en uzun ilçelerinden. Sahil boyunca uzanan deniz kıyısı harikadır. Yani bilenler için söylüyorum Üsküdar sınırı sahilden, yaklaşık olarak Fatih Sultan Mehmet Köprüsünün dayanır. Bu kadar yakın yerler arasında her kese koşuyoruz.

Hizmet verdiğimiz yakın semtlerden bazılarını söylemek lazım

Hizmet verdiğimiz bütün iş alanlarımız ve iş olan bölgelerimiz içerisindeki mahalleler şunlardır. Bütün yer isimlerini yazamasak ta bazıları, Çengelköy, Beylerbeyi, Küplüce Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Altunizade, Kısıklı, Çamlıca, Ümraniye Bosna Caddesi, Vaniköy Mahallesi, Vaniköy Konakları, Kandilli Mahallesi Kandilli Rasathanesi bulunmaktadır. Ama burası daha çok sahil şeridi boyunca uzanan kısım daha kalabalıktır. En son buradaki Küçüksü denilen bölge sınırdır. İşte buralarda aerık biz varız. 

Kuzguncuk Motorlu Kurye ile yakından tanışan kazanıyor

Yukarıdan yani üst taraftan Altunizade, Bulgurlu, Kısıklı, Çamlıca, Ünalan, Ümraniye sınırına kadar devam eder. Dediğimiz gibi ön tarafı İstanbul boğazı, Harem tarafından ve Çamlıca ve Göztepe Çevre yolu E-5 bölgesinden Kadıköy İlçesine, Anadolu hisarı ve Küçük su tarafı bölgesinden Beykoz ilçesine, Çengelköy Bosna yolunda Ümraniye ilçesine komşudur. Geçmişini bilmeyen geçmişten ders alamaz. Buradaki taşımacılık ve çalışmalarımız çok eskilere dayanmaktadır. Böyle devam edip uzayan bir yakın alanlar. İcadiye ve Nakkaştepe Kurye aynı görevde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE