Vadi İstanbul Kurye

Vadi İstanbul Kurye

Vadi İstanbul kurye ile vadi İstanbul avm bütün altyapısını falan Sarıyer ilçesine bağlıdır. Fakat o kadar site ve plaza yapılmasına rağmen yol geniş olacağına rağmen daraltılıp büyük binalara katıldı. Yazıklar olsun diyoruz.

İstanbul acil kurye nasıl olursa olsun biz buralardayız. Her ne olursa olsun sizin yanınızda olarak var olduk. Firmamız tarafından sunulan  Vadi İstanbul kurye personellerimiz Kağıthane ve Sarıyer ilçesinin içinde çalışıyor.

 

Vadi İstanbul kurye

Ayazağa vadi kuryesi bölge herhangi bir noktadan gönderi teslim aldıktan sonra belirtilen süre içerisinde adresine ulaşımı sağlıyoruz. Ayazağa İstanbul kurye için öncelikle hangi yolu kullanarak daha hızlı ulaşım sağlayacağını belirliyor. 

İstanbul moto kurye olma yolunda her zaman bir adım daha ileri gidiyor. İstanbul, Mef Üniversitesi ve Beykent üniversitesi içinden de hizmet veriyoruz. Bu nedenle firmamız en iyi, en hızlı ve en acil olarak hizmet vermektedir.

 

Ayazağa Motorlu Kurye

Ayazağa moto kurye

Vadi İstanbul kuryesi İstanbul Sarıyer ilçesi sınırlarına Ayazağa bölgesinde bir üniversite. Aslında tam olarak Ayazağa ile Maslak arasında kalan bir bölgede tam ortada kalmaktadır.

Ayazağa vadi kurye ile Maslak üstünden Ayazağa yönüne doğru aşağıya inerken 1 km aşağıda yolun sol tarafında kalan bir mekandır. Aşağıdan yukarı doğru çıkarken hemen sağda.

 

Vadi İstanbul kurye

Ayazağa ve Maslak semtine gelmeden hemen sağ tarafınızda kalacak olan bina içinde yer alır. Burada git gide daha fazla nüfus artmasına rağmen yollar daha da daralıyor. Zenginlerden alamıyorlar.

Acil motorlu kurye olarak biz firma olarak burada bulunan Beykent üniversitesi kurye ve Mef üniversitesi kurye işe başladı. Ayrıca VoLswagen arena ve Uniq kurye olarak ta çalışıyoruz.

 

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Acil Moto Kurye Teslimat Süreleri :  60 – 90 dakika arası
  • Kar, yağmur, olumsuz şartlar trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

MOTO KURYE-0555 086 44 10

MOTO KURYE HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN – 0555 086 44 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: