Vip Moto Kurye - 0555 278 23 30

Vip kurye hizmetleri en hızlı servis

Vip kurye servisi firmamızın çok özel bir hizmetidir. Yani kişiye özellikli bir servistir. Bizi arayın müşterimizin özel işlerini halledene kadar başka işe gitmez. Sadece o işe odaklanır. O iş bir gün boyunca sürse bile halletmeden başka işe asla gitmez.

Vip kuryesi çalışma sistemimiz müşterilerimizin çok ama çok acil işlerinde kullanılır. Çok acil moto kurye işlerinizde özel eleman tahsis edilir. En acil ve en hızlı verilen sistemdir. Müşterilerimizin çok acil işini halledene kadar arkadaş orada kalmaktadır.

 

Vip moto kurye servisi ile her yere 

Vip motorlu kuryesi bu işin fiyatı ise normal liste fiyatımızın dört katı fiyatı vardır. Fakat bir gün için kullanılacaksa daha farklı fiyat tarifesi vardır. Bu hizmetimizde amacımız nedir? 20  dakika içinde teslimat sağlamaktır.

Vip kuryesi sistemi nedir? ne iş yapar? Amacımız sadece müşteri memnuniyeti ve müşterilere hizmettir. Çünkü bir çok müşterimizin böyle önemli işleri oluyor. Yani tek seferde değil bir kaç adrese acil gidip gelmesi gerekiyor.

 

Çok acil motorlu kurye için arayın

Acil kurye bundan dolayı bu sistemde elemanlar sadece çok acil görevlere de kullanılır. Özel müşterilere çok özel hizmeti vermek için uzun zaman hazırladığımız bir hizmetimizdir. Ayrıca her kes bu sistemi kullanabilir.

Hızlı kurye zengin fakir ayrımı yoktur bizde. Günlük veya saatlik eleman olarak ta kullanma olanağı vardır. Fiyat farkı için lütfen teklif alınız.  Acil kurye bir şeye ihtiyacı olan zor durumdaki müşterilerimiz bizleri arayın.

 

Vip motorlu kurye hizmetlerimiz nelerdir?

Vip moto kurye, yaya, arabalı, hizmetleri olarak İstanbul için böylece faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. İstanbul haricinde, şehiriçi ve şehirler arası moto kurye çalışma faaliyetlerine başlamıştır.

Acil kurye çalışmalarımız 2010 yılında başlamış olup, ilk başta İstanbul bölgesinde belirli semtlerde hizmete devam ediyor. Lakin her geçen gün faaliyet alanlarımıza yeni yeni bölgeler daha eklenmektedir.

 

Express vip kurye ile en çabuk ve hemen

Express kurye hizmeti ile bölgelerdeki faaliyetlerimiz arasında ilk baştaki önceliğimiz çabuk hizmetidir. İnsanların işlerini çok çabuk yerine getirmektir. Bu sektör içinde bulunan en önemli servis budur.

Express kurye kuruluş amaçlarımız nelerdir? Bizler ne kadar servislerinden, hizmetlerinden diğer firmalara nazaran daha fazla ücret alıyorsa da, ilk hedeflediğimiz nokta insanlara faydalı olmaktır.

 

Vip motorlu kurye işlerinize çok iyi gelir

Çok acil kurye sistemi insanların zor durumlarında yardımlarına koşmak ve onlara elimizden geldiği kadar yardım etmektir. İlk başta  aradıkları zaman gece yarısı da olsa, müsait olmayan durumda da olsak geliriz.

Çok acil ve çok hızlı kurye sitemi içinde ne olursa olsun bizler müsait olmasak ta o müşterimize yardım etmek bizim boynumuzun borcu olmuştur. acil kurye ile buralarda bizler inanılmazı başarıyoruz.

 

Moto kurye hizmeti

Cep – 0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Çok acil kurye teslimat süreleri :   60  –  90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu ile teslim süresi değişir

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE