Vip Kurye

Vip Kurye sistemi nedir? Ne iş yapar?

Vip Kurye servisi firmamızın çok özel bir hizmetidir. Yani kişiye özellikli bir servistir. Bizi arayn müşterimizin özel işlerini halledene kadar başka işe gitmez. Sadece o işe odaklanır. O iş bir gün boyunca sürse bile halletmeden başka işe asla gitmez. Vip çalışma sistemimiz müşterilerimizin çok ama çok acil işlerinde kullanılır. Çok acil işlerinizde özel eleman tahsis edilir. Müşterilerimizin çok acil işini halledene kadar arkadaş orada kalmaktadır. Bu işin fiyatı ise normal liste fiyatımızın dört katı fiyatı vardır. Fakat bir gün için kullanılacaksa daha farklı fiyat tarifesi vardır.

Bu hizmetimizdeki amacımız nedir?

Amacımız sadece müşteri memnuniyeti ve müşterilere hizmettir. Çünkü bir çok müşterimizin böyle önemli işleri oluyor. Yani tek seferde değil bir kaç adrese acil gidip gelmesi gerekiyor. Bundan dolayı bu sistemde elemanlar sadece çok acil görevlere de kullanılır. Özel müşterilere çok özel hizmeti vermek için hazırladığımız bir hizmetimizdir. Ayrıca her kes bu siztemi kullanabilir. Zengin fakir ayrımı yoktur bizde. Günlük veya saatlik eleman olarak ta kullanma olanağı vardır. Fiyat farkı için lütfen teklif alınız.

Motorlu Hizmetlerimiz Nelerdir?

Motorlu, yaya, arabalı, hizmetleri olarak İstanbul için böylece faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. İstanbul haricinde, Şehiriçi ve Şehirler arası  çalışma faaliyetlerine başlamıştır. Çalışmalarımız 2010 yılında başlamış olup, ilk başta İstanbul bölgesinde belirli semtlerde hizmete devam ediyor. Lakin her geçen gün faaliyet alanlarımıza yeni yeni bölgeler daha eklenmektedir. Bölgelerdeki faaliyetlerimiz arasında ilk baştaki önceliğimiz çabuk hizmetidir. İnsanların işlerini çok çabuk yerine getirmektir.

Vip Kurye Kuruluş Amaçlarımız Nelerdir?

Bizler ne kadar servislerinden, hizmetlerinden diğer firmalara nazaran daha fazla ücret alıyorsa da, ilk hedeflediğimiz nokta insanlara faydalı olmaktır. İnsanların zor durumlarında yardımlarına koşmak ve onlara elimizden geldiği kadar yardım etmektir. İlk başta Acil bir şeye ihtiyacı olan zor durumdaki müşterilerimiz bizleri aradıkları zaman gece yarısı da olsa, müsait olmayan durumda da olsak, müsait olmasak ta o müşterimize yardım etmek bizim boynumuzun borcu olmuştur. Vip acil kurye ile inanılmazı başarıyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE