Vip Moto Kurye - 0555 278 23 30

Vip Kurye Hizmetleri

Vip kurye servisi firmamızın çok özel bir hizmetidir. Yani kişiye özellikli bir servistir. Bizi arayın müşterimizin özel işlerini halledene kadar başka işe gitmez. Sadece o işe odaklanır. O iş bir gün boyunca sürse bile halletmeden başka işe asla gitmez.

Vip kuryesi çalışma sistemimiz müşterilerimizin çok ama çok acil işlerinde kullanılır. Çok acil moto kurye işlerinizde özel eleman tahsis edilir. Müşterilerimizin çok acil işini halledene kadar arkadaş orada kalmaktadır.

 

Vip moto kurye servisi

Vip motorlu kuryesi bu işin fiyatı ise normal liste fiyatımızın dört katı fiyatı vardır. Fakat bir gün için kullanılacaksa daha farklı fiyat tarifesi vardır. Bu hizmetimizdeki amacımız nedir?

Vip kuryesi sistemi nedir? ne iş yapar? Amacımız sadece müşteri memnuniyeti ve müşterilere hizmettir. Çünkü bir çok müşterimizin böyle önemli işleri oluyor. Yani tek seferde değil bir kaç adrese acil gidip gelmesi gerekiyor.

 

Çok acil motorlu kurye

Acil kurye bundan dolayı bu sistemde elemanlar sadece çok acil görevlere de kullanılır. Özel müşterilere çok özel hizmeti vermek için uzun zaman hazırladığımız bir hizmetimizdir. Ayrıca her kes bu sistemi kullanabilir.

Hızlı kurye zengin fakir ayrımı yoktur bizde. Günlük veya saatlik eleman olarak ta kullanma olanağı vardır. Fiyat farkı için lütfen teklif alınız.  Acil kurye bir şeye ihtiyacı olan zor durumdaki müşterilerimiz bizleri arayın.

 

Vip motorlu kurye hizmetlerimiz nelerdir?

Vip moto kurye, yaya, arabalı, hizmetleri olarak İstanbul için böylece faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. İstanbul haricinde, Şehiriçi ve Şehirler arası  çalışma faaliyetlerine başlamıştır.

Acil kurye çalışmalarımız 2010 yılında başlamış olup, ilk başta İstanbul bölgesinde belirli semtlerde hizmete devam ediyor. Lakin her geçen gün faaliyet alanlarımıza yeni yeni bölgeler daha eklenmektedir.

 

Express vip kurye

Express kurye hizmeti ile bölgelerdeki faaliyetlerimiz arasında ilk baştaki önceliğimiz çabuk hizmetidir. İnsanların işlerini çok çabuk yerine getirmektir.

Express kurye kuruluş amaçlarımız nelerdir? Bizler ne kadar servislerinden, hizmetlerinden diğer firmalara nazaran daha fazla ücret alıyorsa da, ilk hedeflediğimiz nokta insanlara faydalı olmaktır.

 

Vip motorlu kurye

Çok acil kurye sistemi insanların zor durumlarında yardımlarına koşmak ve onlara elimizden geldiği kadar yardım etmektir. İlk başta  aradıkları zaman gece yarısı da olsa, müsait olmayan durumda da olsak geliriz.

Çok acil ve çok hızlı kurye sitemi içinde ne olursa olsun bizler müsait olmasak ta o müşterimize yardım etmek bizim boynumuzun borcu olmuştur. acil kurye ile inanılmazı başarıyoruz.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE