Vip Moto Kurye

Vip Moto Kurye - 0555 278 23 30

Vip Moto Kurye

Vip moto kurye  teslim süresine bakıldığında en hızlı kurye çeşidi olarak dikkat çeker.  Genellikle;   vip hızlı kurye kullanan kargo şirketleri yaklaşık 20 ya da 30 dakika içinde kargo sizden alınarak toplam 1 saat içinde de karşı tarafa iletilir. 

Vip çok acil kurye herhangi bir kargo şirketiyle irtibata geçtiğiniz an itibariyle,  size en yakın motorlu kurye gelerek karşı tarafa iletilmek koşuyla gönderini adresinizden hızlı bir şekilde alır.

Vip motorlu kurye demek yarım saat içinde paketi teslim eden çok acil sistem demektir. İş yoğunluğunun fazla olduğu İstanbul’da motor kurye hizmetleri artmıştır. 

Vip moto kurye

Vip motor kurye aldıktan sonra kurye, uygun yolları kullanarak ve trafiğe takılmadan kargoyu sahibine teslim eder.  Acil olarak gönderi karşı tarafa iletmek istiyorsanız eğer sizde vip moto kurye kullanabilirsiniz. 

Vip acil kurye teslim süreleri İstanbul’da yol ve hava şartlarına göre 10 ile 60 dakika arası değiştiği görülür.  Bu kurye çeşidi kişiye özeldir.  Yani başka kargo almadan sadece sizin kargonuzu iletmekle mükelleftir.

Vip kurye çeşidinden,  ihtiyacı olan ve kargo şirketinde aboneliği olan herkes yararlanabilir. Bizim bu servisimiz sunduğumuz en acil ve en önemli çok acil kurye sistemimizdir. 

 

Vip moto kurye

Vip acil kurye burada belirlenecek olan sınır, motosikletli kurye çalışanının ve trafiğin güvenliğini tehlikeye atmayacak şekilde belirlenmektedir. hizmetleri gece ya da gündüz ayrımı olmadan kesintisiz olarak alınabilir.

Vip kurye gece taşınması hayati önem arz eden ilaç gibi şeyler için sabah saatleri beklenmeden anında teslimat sağlanabilir. Bu sayede kurye sorunu hızlı şekilde çözülmüş olur.

Vip moto kuryesi hizmeti ile insanlara yardım ediyoruz. Biz merkezi motorlu kurye şirketi olarak sizlere uygun fiyatla hızlı ve güvenilir bir hizmet vermek için çalışıyoruz. 

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: