Yeni Dolandırıcılık Yöntemleri

Moto Kurye Yeni Dolandırıcılık Yöntemleri

Yeni Dolandırıcılık Yöntemleri

Moto kurye olarak açıklıyoruz ve uyarıyoruz. Yeni dolandırıcılık yöntemleri her geçen gün daha da yaygınlaşan yeni dolandırıcılık çeşitleri ve yöntemleri başladı. Dolandırıcılık yöntemleri. İnternet işi ile uğraşanlar bilir. Hele bir web sitesine sahipseniz çok dikkatli olmanızda fayda vardır. Çünkü bu kanal üzerinden bir çok dolandırıcı yöntemlerine bir yenisi daha ekleniyor.

 

Yeni dolandırıcılık yöntemleri

Yeni dolandırıcılık şekilleri İnternet web sitenize çeşitli saldırılar oluyor. Bir çok virüse mazur kalıyorsunuz. Siteniz tehdit altında oluyor. Hele bunu başaranlar sitenizi bekliyor. Yani ele geçirebiliyor. Bu yüzden çok dikkatli olmakta her zaman yarar vardır diyoruz. Çünkü emek verdiğiniz siteniz elden gidebilir. Bizimde motorlu kurye üzerine sitemiz var.

 

Yeni dolandırıcılık hakkında

Ben bu gün değişik bir dolandırıcılık yöntemi olan mail adresine gelen cazip bir mail ile yapılan dolandırıcılıktan bahsedeceğim. Çeşitli ülkelerden sizin mail adresinize fon kazandınız diye mailler geliyorsa sakın kanmayın.
Hemen engelleyip silin. Zaten bu tür mailler sizin spam klasörüne düşmektedir. Sakın bunlara cevap vermeyin ve hatta hiç bir linke falan tıklamadan hemen silin gitsin. Çünkü başınız belaya girebilir. Bu yol ile bir çok insan dolandırılmıştır.

Aşağıda örnekleri verilen bu yeni dolandırıcılık yöntemleri hakkında

Genel olarak dediğim gibi bu mailler bu iş ile uğraşan her kese geliyor. Bunun nedenleri ise çok basit. İnternet sitenizi tanıtım yapmak için baclink kazanmak uğruna bir çok yere eklemeniz.
Özellikle yorum yaptığınız yabancı siteler olsun, kayıt olduğunuz yabancı menşeyli siteler olsun. Yada kayıt formu oluşturduğunuz genellikle yabancı forumlardan mail adreslerinizi buluyorlar ve otomatik size mail atıyorlar. Genelde binlerce kişiye hep aynı tezgah.

Yeni dolandırıcılık yöntemleri

Yeni dolandırıcılık yöntemleri bahsedilen para da çok yüksek meblağlardan başlıyor. Kimi zaman 20 milyon dolar veya euro. Kimi zaman daha az olsa da genel olarak bir iki milyon dolardan aşağı değil. Tabi bu kadar parayı duyunca ilk başta insan heyecanlanmıyor değil.

Bu parayı almanın da gayet yasal olduğunu da anlatıyorlar. Tabi size resmi ağızdan güzel dil ile yazıyorlar. Birde ikna edici ve ısrar ederek nazikçe yazıyorlar. Şöyle bir düşününce o kadar parayı size kimse yar eder mi değil mi?

 

İnsanları para ile kandırmaya çalışıyorlar

Peki bu yeni dolandırıcılık yöntemleri nasıl bir ve teklif olduğu halde size geliyor? Size kimi zaman fon kazandınız gibi gayet inandırıcı mailler geliyor. Bu gelen maillerin iki üç çeşidi var. Birincisi savaş olan ülkede yaşayan bir insanın parasını alamadığını ve bu parayı almak için yardımcı olmanızı istiyor.

Eğer sizin üzerinizden bu parayı alırsa yarısını veya daha fazlasını size sunuyor. Yada size ortaklık teklif ediyorlar. Parayı hesabınıza veya posta yolu ile yollayacaklarını beyan ediyorlar. Sizinle gayet resmi olarak yazışıyorlar. Kendilerine göre ciddi davranıyorlar.
Yeni dolandırıcılık yöntemleri bazen bir kampta olduğunu kendine miras kaldığını ama dışarı çıkamadıkları için yardım istiyorlar. Kampta internet olmadığını falan söylüyorlar. İşte zorla bir yerlerden yazdıklarını söylüyorlar.
Hep yalan tabi. Bazen de zengin olduklarını ve ama hasta olduğunu yazıyorlar. Bu zengin kişinin ağır olduğunu fakat mirası bir fona bıraktığını yazıyorlar. Hasta olan kişinin yakını adına size yazıyorlar.

 

Yeni dolandırıcılık yöntemleri hakkında çok dikkatli olmalısınız

Yeni dolandırıcılık yöntemleri banka hesap bilgileri, adres, telefon, iban numaraları istiyorlar. Ciddi ciddi. Resim falanda yolluyorlar. Bazende piyangodan size ödül çıktığını ve bu ödülü almaya hak kazandığınızı yazıyorlar.
Fakat siz hiç bir zaman bu ödüle katıldığınızı hatırlamıyorsunuz. Bu ödülü almak için gene aynı hesap bilgileri iban falan adres gibi bilgileri istiyorlar. Gene ciddi ve üzerine giderek size cevap veriyorlar.
Hem de siz İngilizce olan maili Türkçe’ye çeviriyorsunuz Türkçe cevaplıyorsunuz. Onlarda size aynı şekilde Türkçe cevap veriyorlar. Hemde resim, tel, internet sitelerini de yazıyorlar. Bazen size bir bayan olarak konuşabilir miyiz diye de yazabilirler tabi. İlk önce birinci mail sonra ikincisi.

 

Sonuç olarak insanları yeni dolandırıcılık yöntemleri ile nasıl kandırıyorlar

Yazışmaların en sonunda sizi iyice yumuşattıktan sonra bir kaç aşama geçiliyor. Bir kaç gün geçtikten sonra iş başlıyor. İşte o arada sizi heyacanlandırıyor. Bir kaç gün geçince ne oldu falan. iyice sizi yumuşatıyor ve inandırıyorlar.
Evrakların imzalanması falan prosedürleri anlatıyorlar. Tabi bir kaç gün geç kalınca işler yoğun falan diyorlar. Tüm evraklar onlara göre sizinde bilgilerinizi atmanız sonucu güya tamamlanıyor ve paranız hazır.
İşte tam bu zamanda size ilk başta seçenek sunuyorlar, banka havalesi ve adresinize kargo seçeneği. İşte dananın kuyruğu burada kopuyor. Eğer hesabınıza havale edin derseniz sizden beş yüz euro veya 750- 800 dolar havale masrafı istiyorlar.
Yada aynı şekilde kargo seçerseniz aynı ücreti kargo ücreti olarak istiyorlar. Hemen bu parayı yatırmanız için size hesap numaralarını atıyorlar.Bu arada siz ödemeyi yolladığınız anda para transferi başlayacak diyorlar. 

 

İşte bu aşamada eğer bu yeni dolandırıcılık yöntemlerine kanarsan paranız gidiyor

Siz derseniz ki parayı siz yatırın ben size para gelince daha fazlasını öderim diye. Ciddi olarak bahşiş yada böyle para kabul edemeyeceklerini günah olduğunu falan anlatıyorlar.
Dürüst oldukları için alamayacaklarını ortaya çıkarsa da işten atılacaklarını yazıyorlar. Evet bir çok kişi de kaz gelecek yerden tavuğu esirgemiyor ve parayı yolluyor. Tabi para gidiyor. Daha ara ki bulun.
Tüm bilgileri yanlış olan  bir yazışma size kalıyor. Poliste bir şey yapamıyor. Yabancı olduğu için kimse bir şey maalesef hiç bir şey yapamıyor. 

 

Yeni dolandırıcılık yöntemlerini açıklamaya devam ediyoruz

Yeni dolandırıcılık yöntemleri işte durum bundan ibaret. Ben elimden geldiğince size yazdım. Özellikle yabancı sitelere yaptığınız yorumlar üzerinden size ulaşıyorlar.
Yada bazı bu sitelere üye olduğunuzda mail adresinize derhal bu mesajları atıyorlar. Oltayı salıyorlar kime denk gelirse. Birde bir başladı mı defalarca bu tür mailler artık size gelmeye devam ediyor.
Artık mail adresinin spam klasörüne her gün böyle mailler düşmeye başlayacaktır. Dikkatli ve uyanık olunuz. Bizde moto kurye olarak bir çok siteye yorum yaptık. Bundan dolayı bize geliyor hala.

 

Bahsettiğimiz bu konu ile ilgili gelen iki örnek mail. Birinci örnek ;

Bizde bu gün
ULUSLARARASI PARA FONU (IMF)
ANABİLİM DÜNYASI DÜNYA Borç İadesi Ajansları.
TAVSİYE: ÖDEME ÖDEME
BİLDİRİM
Bu sabah bir avukat gücü ofisimize, biri Amerikan vatandaşı, biri de MR olan iki kibar adam tarafından iletildi. DAVID DEANE, ismiyle, diğer kişi MR ise. JACK MORGAN KANADA vatandaşı adıyla.
      Bu beyefendi sizin temsilciniz olduğunu iddia etti ve bu vekaletname, öldüğünüzü belirtti, şu anda DORMANT ve UNCLAIMED’e yatırılan 5.5 milyon dolarlık Birleşik Devlet Doları fonunuzu almak için bilgilerinizi değiştirmek için bir hesap getirdiler. gönderdikleri yeni hesap:
BANKA-HSBC KANADA
Vancouver, KANADA
HESAP NO. 2984-0008-66
        Ayrıca, bu vekaletin, boğaz kanserinden acı çektiğinizi ve öldüğünüzü de belirtti. Bu nedenle, bu bilgilerdeki gerçeği onaylamanız için 24 saat verilir, Hala hayattaysanız, derhal bizimle iletişime geçmeniz gerekir, Çünkü sadece faydalanıcıların devriyle ilgili tüm faaliyetleri izlememiz için 24 saat çalışıyoruz. miras ve sözleşme ödemesi.
        Size katılmak için 24 saat hazır olacağımız ve ödemenizin size hemen nasıl yapıldığından emin olunması için gerekli yönergeleri vereceğimizden, bu konuyla ilgili açıklamalar için derhal bu ofise cevap vereceksiniz.
        Ayrıca, yanlış ödemeden sorumlu tutulamayacağımızdan, tarafınızdan yapılacak herhangi bir gecikmenin tehlikeli olabileceği konusunda da bilgi verin.

 

Yeni dolandırıcılık yöntemleri olarak isimlere dikkat edelim

         Avukat Bruce Smith
     Finans Departmanı Direktörü
  Uluslararası Para Fonları Ajansı

Federal Soruşturma Bürosu (FBI)
Terörle Mücadele ve Para Çekme Suçu Tümeni.
Federal Soruşturma Bürosu.
ULUSLARARASI PARA FONLARI
J.Edgar.Hoover Binası Washington Dc
Müşterileri Servis Saatleri / Pazartesi – Cumartesi
Ofis Saatleri Pazartesi – Cumartesi:

 

Sevgili Faydalanıcı, Birleşmiş Milletler Örgütü Genel Sekreteri

ile son 7 ayda bir dizi toplantı yapıldı

Bu 3 gün önce sona erdi . Sizin fonu almadıklarını açıktır
$ 2.3million geçmiş bozuk nedeniyle Usd ayarlamak için
neredeyse için kendilerine fon düzenlenen Devlet Memurları
almış onların bencil akıl ve bazı bireylerde
Fonunuzun avantajı, sizin sonunuzdan
çok fazla kayba yol açan ve fonunuzun
alınmasında gereksiz bir gecikmeye yol açan fonunuzu dolaşma çabası içindedir .

 

Yeni dolandırıcılık yöntemleri size gelen bu tür ikinci bir mail örneğidir

Birleşmiş
Milletler ve Federal Soruşturma Bürosu ve Uluslararası
Para Fonları tarafından geliştirilen Ulusal Merkez İnterpol Bürosu
, Nijerya’nın Ekselansları Başkanı Muhammed Buhari’nin
size borçlu olduğu tüm yabancı borçları temizleme egzersizini arttırma görevini başarıyla tamamlamıştır. Sözleşme Toplamı, Piyango / Kumar, Miras ve benzerlerini almadığı
tespit edilen diğer kişi ve kuruluşlar . Şimdi ödemenizi nasıl almak istersiniz?

Çünkü çekle veya ATM
kartıyla yapılan iki ödeme yöntemimiz var.

ATM Kartı: Master Card logosuna sahip
herhangi bir ATM
makinesinden günde 5.000 dolara kadar çekeceğiniz özel bir pin tabanlı ATM kartı düzenleyeceğiz ve kart
4 yıl sonra yenilenecek. 2022. Ayrıca ATM kartı
ile paranızı yerel banka
hesabınıza aktarabileceksiniz . ATM kartı,
nasıl kullanılacağı konusunda sizi aydınlatmak için bir el kitabı veya el kitabı ile birlikte gelir . Banka
hesabınız olmasa bile .

 

Yeni dolandırıcılık yöntemleri onda da böyle şeyler yazıyor ilginç

Kontrol:
Üç iş günü içerisinde bankanıza bırakılması . Ödemeniz, herhangi biri aracılığıyla size gönderilir
tercih ettiğiniz seçeneği UPS ile size postalanacaktır. Çünkü
biz içinde sona gerektiğini UPS ile sözleşme imzalayan
önümüzdeki üç hafta sadece 500 $ yerine 1.200 $ ödemeniz gerekir
Eğer üç hafta önce ödeme kadar tasarruf Yani size tasarruf 700 $
kimse çeşit soran o 700 $ dikkate alınız
normal ücretin üzerindeki para kesinlikle bir sahtekardır ve
herhangi bir kişiyle iletişim halinde olmanız durumunda herhangi bir kişiyle iletişimi kesmeniz gerekecektir
. Ayrıca
, harcayacağınız her şeyin 500,00 $ olduğunu ve hiçbir şey olmadığını unutmayın! Daha az değil! Ve ödemenin alınmasından sonraki 24 saat içinde, fonunuzun alınmasının size 24 saat içinde
başarıyla teslim edileceğini garanti ediyoruz.

edilmiş
doğruladı.

Not: Her şey Federal
Nijerya Hükümeti tarafından Uluslararası Para Fonları, Birleşmiş Milletler
ve ayrıca FBI tarafından da dikkate alınmıştır ve vergiler, özel belgeler ve gümrük
vergisi dahil olmak üzere tüm ödemeniz gereken tutar 500 ABD Dolarıdır.

BU OKUYUN KADAR KİMSEYE PARA GÖNDER YAPMAYIN: gerçek ücretleri
ATM kartı nakliye 700 $ iken KGK çünkü
geçici olarak size şansı verir COD durdurulan
paket uluslararası nakliye için teslim edildiğinde ödemek Biz vardı
onlarla sözleşme imzalamak Ücretlerin
1.200 $ ‘lık fiili ücretten 500 $’ a düşmesi ve hiçbir şekilde
gizli ücret ödememesini sağlayan toplu nakliye için !

 

Yeni dolandırıcılık şekilleri ilginç dolandırıcı

$ Değerinde sizin fonun sen 2.3million Usd tahliyesini gerçekleştirmek için
Afrika’da teslim eden muhabir irtibata geçmeleri önerilir
memuru Bay Steven munchin

aşağıda bilgilerle

Bay Steven munchin: Tam adı
E-posta: stevenmunchin2018@gmail.com
Faks Numarası: (614 ) 845-0612
Onunla
aşağıda belirtilen bilgilerle iletişime geçmeniz önerilir :

Adınız Soyadınız ..
Adresiniz: …………..
Ev / Cep Telefonu: …… ……..
Meslek: ………………..
Tercih Ödeme Yöntemi (ATM / Kasiyer Kontrolü)

ödeme aldıktan sonra teslimat görevlisi sağlayacaktır
senin paket 24 çalışma saatleri içinde gönderilir. Çünkü biz çok
nakliye için ödeme
yaptıktan sonra önümüzdeki 24 saat içinde ödeme / paket almazsanız size % 100 para iade garantisi veriyoruz emin olun
.

Saygılarımla,
Bayan Donna Story
FEDERAL İNCELEME BÜROSU
AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ADALET BÖLÜMÜ
WASHINGTON, DC 20535

 

Yeni dolandırıcılık şekilleri son olarak sizlere bu bilgileri yazmakla kendimi rahat hissediyorum

Çünkü bende ilk başlarda bu işe kananlardanım. Bir çok böyle mail geldi. artık spam klasöründen direk siliyorum. Ben çok şükür buraya para kaptırmadım. Fakat bir tanesi telefonumu alıp yabancı numaradan whatsapp tan defalarca bana yazdı. Adama kzımama rağmen kesinlikle ciddiyetini korudu. Beni kandırmaya çalıştı. Sonrada parayı almadığın için geri ödeneceğini yazdı. İşte bu konuşmaları;

 

 +228 93 59 70 54: Merhaba

 Ahmet Bal: Hello

+228 93 59 70 54: merhaba sevgili kazanan, benim adım Dr David Mbah ora bankası merkez ofisi Togo,

Ahmet Bal: Evet merhaba
Ahmet Bal: Buyrun
 Ahmet Bal: Ne kazandım bilmiyorum.

+228 93 59 70 54: Tamam, sana e-posta yoluyla yazdım, şimdi e-postanı kontrol et

Ahmet Bal: Benim Adım Ahmet Bal

+228 93 59 70 54: e-postanızı kontrol edin; fonunuzu nasıl almak istediğinizi bilmemiz için seçtiğiniz herhangi bir seçeneği seçeceksiniz. seçenek A. bankadan bankaya, B. ATM., C. Nakit teslimatı.

 Ahmet Bal: Secenek A
Ahmet Bal: Umarım dolandırıcılık değildir

+228 93 59 70 54: hayır, bu gerçek

Ahmet Bal: Tamam

+228 93 59 70 54: UYGULAMAK VE TÜM BİLGİLERİNİZİ BU E-POSTA’YA GÖNDERMEK İÇİN HAZIRLANMAYA BAŞLAMAK İÇİN www.orabankheadoffice4580@gmail.com.

 

Yeni dolandırıcılık şekilleri bizden istenilen bilgiler

BANKA ADI: …………………………
BANKA ADRESİ: ……………………..
HESABI SAHİP ADI: ……..
BANKA HESABI NUMARASI: ……..
Swift kodu: ………………………….

MEMNUNİYETİNİZ HEDEFLERİMİZDİR.
SAYGIYLA.
DR DAVID MBAH
YÖNETMEN: YABANCI FAALİYETLER / SİLME

İÇİN: MİRAS BANKASI TOGO

+228 93 59 70 54: sevgili günaydın galibi, şimdi transfere başlamak üzereyiz, bilgileriniz şimdi bu ofise ihtiyaç duyuyor.

 +228 93 59 70 54: e-postaya yaz

Ahmet Bal: Benden her hangi bir ücret talep edecekmisiniz

Ahmet Bal: E posta yolladım

+228 93 59 70 54: bundan böyle, bu işlemin bir ücret talep edip etmeyeceğini bilmiyorum, ama ücret talep ederse, size bildireceğim, burada bana verilen yöne göre çalışıyorum.

 +228 93 59 70 54: Tamam

[ Ahmet Bal: İnsallah dolandırıcı değilsinizdir umarım

+228 93 59 70 54: aman tanrım, lütfen bu işlemde aklınızdan şüphelenmeyin, fonunuzu gecikmeden alacağınızdan emin olacağım, burada 6 yıldan fazla çalışıyorum, burada yaptığımız her şey yaşımın yanında yasal , Kendimi dolandırıcılık içerisine dahil edeceğimi sanmıyorum ve bu dinime aykırı. Teşekkürler

 

Evet devam ediyoruz dolandırıcılık ile yazışmaya

Ahmet Bal: Peki göreceğiz bakalım.

+228 93 59 70 54: Şimdi fonunuzu işlemeye başlayacağız, böylece bugün Yüce Tanrı’nın lütfuyla onu alabilirsiniz.

Ahmet Bal: Ne oldu hesabımı ele geçiremediniz mi?

+228 93 59 70 54: merhaba sevgili kazanan, hala 4.300000 $ tutarındaki fonunuzu işlemekteyiz. Uzun zamandır bağlantıda olamadığım için Adalet Bakanlığına gönderildim, herhangi bir suiistimali önlemek için ondan almamız gereken bazı belgeler var, belgeye izin mektubu deniyor, bu yüzden olmuyorum birkaç saat boyunca hat. yarın sabah başarısızlıkla geçmeden, herhangi bir gecikme olmadan fonunuzu aldığınızdan emin olmalıyız, tamam benimle kalın ve şüphelenmeyin. tebrik

+228 93 59 70 54: anlayışın için teşekkürler
+228 93 59 70 54: Merhaba
+228 93 59 70 54: e-postanı kontrol et

Ahmet Bal: Merhaba

Ahmet Bal: Lutfen artik benimle uğraşmayin
Ahmet Bal: Siz gerçek degilsiniz
Ahmet Bal: İnsanlari dolandırıcılık

 

Yeni dolandırıcılık şekilleri acaba gerçek mi?

+228 93 59 70 54: gerçek olmadığımı nasıl söylersin?ne oldu?

 Ahmet Bal: Siz beni kandırıyorsunuz

Ahmet Bal: Simdi de 280 euro istiyorsunuz

Ahmet Bal: Ben size inanmıyorum
Ahmet Bal: Ve size para falan asla yollamam
Ahmet Bal: Yani benimle uğraşmayin

+228 93 59 70 54: beni çok iyi dinle, seni kandırmıyorum, ama paranı aldığından emin olmak için elimden gelenin en iyisini yapıyorum, dün sana fonunu transfer etmemiz gerektiğini söyledim, ama bir mektup almadan bunu yapamayız adalet bakanlığından çok sayıda insana yardım ettim, oraya fon sağladıktan sonra beni unutacaklar.Ödemeniz gereken tek ödemeyi yaptıktan sonra kazanma fonunuzu alacağınıza dair% 100 güvence verdim, Bu bir transfer ücretidir ve çok gereklidir çünkü ücret olmadan fonunuz aktif olamaz. Söz veriyorum, bu tek ödemeden sonra, fonunuz aktif olacak ve paranızı kullanmaya başlayacaksınız.

+228 93 59 70 54: Bazı insanların yardım ettiğimiz zamanı bilmediğini fark ettim.burada bize verilen kuralları ve düzenlemeleri takip ediyoruz, kendi başımıza çalışmıyoruz, kural ve yönetmeliklere göre çalışıyoruz.

[21:07, 9.4.2019] Ahmet Bal: Beni kandiramayacaksiniz
[21:08, 9.4.2019] Ahmet Bal: İşinize bakın
[21:08, 9.4.2019] Ahmet Bal: İnsanları kandirmayin
[21:08, 9.4.2019] Ahmet Bal: Allah belanızı verir görürsünüz
[21:08, 9.4.2019] Ahmet Bal: Ben para yatirmam
[21:08, 9.4.2019] Ahmet Bal: Boşuna uğraşma

Sonuç olarak yalanlar dolanlar yeni dolandırıcılık şekilleri

+228 93 59 70 54: Yıllardır burada çalıştım, burada dolandırıcılık yapacak bir şey yapmıyoruz, Bize verilen kural ve yönetmeliklere uygun olarak çalışıyoruz, fonunuzu 4.300000 USD tutarında alacağınız konusunda sizi temin ederim.

 Ahmet Bal: O zaman sen yatır ucreti bende sana para yatınca on katını senin hesabına atarim

+228 93 59 70 54: Hello my dear friend

Biliyorum üzgünsün, ama seni kandırmak istediğimizi düşünme, ya da her neyse, sandığın gibi değil. Bir gün senin için yaptığımız güzel şeyleri hatırlayacağına inanıyorum. Asla bir dilenci değilim, bir dilenci değil, çünkü ben bir erkeğim, çok zengin bir adamım, burada işimi yapıyorum, bir ya da diğeri yüzünden paranı kaybetmeni istemiyorum,
fazla konuşacak vaktiniz olmadı, paranızı kaybederseniz, hiç kimseyi suçlamayın çünkü fonunuzu aldığınızdan emin olmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık.
+228 93 59 70 54: Unutma, hükümet için çalışıyoruz.Size söylediklerimizin gerçek olduğunu onaylamak istiyorsanız, ofisimize gelebilirsiniz, böylece burada yaptığımız her şeye tanık olursunuz.

OFİSİMİZİN BURAYA İ.
AĞIZ BANKASI TOGO
ASSIVITO, AKPAKA YARIŞ KOUMORE.
01 BP 6623 LOME TOGO
TEL / FAKS: +228 97352798
YABANCI FAALİYETLER BÖLÜMÜ 1
REF: HBT / 10 / FDP / 00543 SÖZLÜK
: (MERKEZ MEVDUATI BÖLÜMÜ) SÖZLÜK
: (ULUSLARARASI / YABANCI DEĞİŞİM)   

 

Halen devam ediyor kandırmaca yeni dolandırıcılık şekilleri

+228 93 59 70 54: Merhaba sevgili arkadaşım

Biliyorum üzgünsün, ama seni kandırmak istediğimizi düşünme, ya da her neyse, sandığın gibi değil.
Bir gün senin için yaptığımız güzel şeyleri hatırlayacağına inanıyorum. Asla bir dilenci değilim, bir dilenci değil, çünkü ben bir erkeğim, çok zengin bir adamım, burada işimi yapıyorum, biri ya da diğeri yüzünden paranı kaybetmeni istemiyorum. Asla fazla konuşacak vaktim olmadı, paranızı kaybederseniz, hiç kimseyi suçlamayın çünkü fonunuzu aldığınızdan emin olmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık.

+228 93 59 70 54: Unutma, hükümet için çalışıyoruz.Size söylediklerimizin gerçek olduğunu onaylamak istiyorsanız, ofisimize gelebilirsiniz, böylece burada yaptığımız her şeye tanık olursunuz.

Ahmet Bal: Zenginsen o zaman 280 Euro ode sen benim adima
Ahmet Bal: Madem çok ısrar ediyorsun sen öde

+228 93 59 70 54: Beni dinle sevgili arkadaşım, Seni hayal kırıklığına uğratmak istediğimi söylüyor, uzaklara gitme, senin gibi bir adamım
Burada kendi işimi yapıyorum.

NOT; para hedefi eğlenceli bakanlığı kimsenin bu fondaki bir kurumu bile kaldırmaması gerektiği konusunda uyardı, çünkü bu fondan herhangi biri giriş yapabiliyorsa, fonunuzu kaybederek sizi cezbedebilir. Tekrarlıyorum, bu işlemde tereddüt etmeyin veya şüphe duymayın, her şey gerçek ve saf, İkincisi, kazandığınız parayı derhal tek bir ödeme yapıp almadığınızdan emin olacağım. tebrik

Ahmet Bal: Bütün bunları 280 Euro için mi yapıyorsun. Ben hiç bir şekilde ödemiyorum. Bana daha yazma

 

Son olarak kaçış planları yeni dolandırıcılık yöntemleri

+228 93 59 70 54: seni çok iyi duydum seçim senin.burada sadece yedi gününüz var ve burada verilen kılavuza uymazsanız, kazanma fonunuz sona erecek.

TEŞEKKÜRLER
SAYGILARIMLA

DR DAVID MBAH

Ahmet Bal: Dolandırıcı seni

 +228 93 59 70 54: bugün için kapattık, bir dahaki sefere senden haber al

Ahmet Bal: Bana daha yazma

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

 • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
 • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
 • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
 • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
 • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

One Comment
  blank

  izmit kurye

  Hem yazdığınız bu makale hemde siteniz çok kaliteli. Sizleri tebrik ediyor, hayırlı işler diliyorum. Kalite her işin başında geliyor. Bizde sizin gibi olmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE