Yeniköy Kurye

Yeniköy Acil Motorlu Kurye - 0555 278 2330

Yeniköy Kurye Hizmetleri

Yeniköy kurye Maslak, İstinye, Tarabya, Emirgan arasında ve tüm Sarıyer ilçesinde acil motorlu kurye hizmeti veren bir sistemdir. Sarıyer hızlı kurye için her semtimiz gene bu ilçe sınırlarında kalan bir bölgedir

Sarıyer acil kurye bölge içinde olmak üzere diğer alanlara da gidiyoruz. Tüm gün boyunca işlerini hakkı ile yapmaya çalışıyoruz. Fakat yol durumu ve şekli güzergahı olduğundan ulaşım biraz sıkıntılı olmaktadır.

 

Yeniköy moto kurye servisi

Sarıyer motorlu kurye olarak etkin bir vazife ile buralardayız. Bölgede sağlam ve etkili eğitimlere vererek elemanların yetişmesini sağlıyoruz. Bu iş ile ilgili bazen aramızda yarışlar yapıyoruz diğer firmalar ile yarış.

Sarıyer hızlı moto kurye denince aklıma hep eski tarihi yerler aklıma gelirdi. Burasına neden bu ismi vermişler bilmiyorum ama demek ki sahil kısmının en sonra gelişen bölgelerinden biri olmalıdır.

 

Yeniköy motorlu kurye bölgesi

Yeniköy acil ilaç kurye ile şu anda tabi ki de zenginlerin gözde yerleşim alanları olup modern köy olmuştur. Sarıyer Kurye tesbit olarak burada bir çok yalı ve konak bulunmaktadır.

Sarıyer expres kurye hizmetini alan müşterilerimiz kesinlikle bizden memnun kalacaktır. Çünkü nereden nereye gideceğimiz zaman uğrak noktası olan tam ortada bir ilçemiz.

 

Sarıyer motorlu kurye amacı

Yeniköy moto kurye açıklıyor bir çok ünlü burada yaşar. Avrupa yakasında, Boğaz kısmında mükemmel bir yapıda olan bu ilçe gerçekten de doğa ile iç içe bulunan İstanbul şehrinin en güzide semtlerinden bir tanesi olmaktadır.

Yeniköy acil ve hızlı kurye hizmetimiz işe başladı. Bura yalılar bölgesi olarak bilinir. Bir çok ünlü insanın yalısı bu taraflarda bulunmaktadır. İstinye kurye buralarda çok başarılı. Başarımız kesinlikle ama kesinlikle tesadüf değildir. 

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE