Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu kurye olarak burası çok eski fakat günümüzde etkinliğini kaybeden bir İlçedir. Zeytinburnu, İstanbul’un bir bakıma özellikle tekstil konusunda ileridedir. Bu bakımından gelişmiş önemli ilçelerindendir.

Zeytinburnu kurye işlerinde bu ilçe İstanbul içinde ulaşım bakımından biraz rahat yerlerden biridir. Çünkü hem hava alanı metrosuna bağlantısı vardır, hem Bağcılar ile Kabataş tramvayına bağlantısı vardır.

Zeytinburnu kurye

Acil kurye metrobüs ana yoldan geçmektedir. Fakat biraz dış tarafta inildiği için merkeze uzak düşer. Birde üst tarafından E-5’i de barındırması trafik bakımından burası da ne yazık ki günün her saati sorun olmaya başlamıştır.

Zeytinburnu kuryesi, bu ilçenin tarihi nerelere dayanmaktadır. Zeytinburnu ve Güngören ilçeleri birbirlerine çok yakın iki ilçedir.  1958 yılında ilçe olmuştur. Fakat o yıllarda Marmara Denizi’ne kıyısı olması ile önem kazanmıştır.

 

Merter motorlu kurye

Merter motorlu kurye birde aynı zamanda İstanbul ile Çatalca ve Trakya yarım adası iki bölgenin ve şehrin bağlantısını sağlamıştır. Böylece bir köprü kuran merkez haline gelmişti. En büyük Caddesi 58. Bulvar Caddesidir. 

Merter kurye bizim anlattığımız bölge aslında İstanbul içinin orjinal yerleşim merkezi olarak bilinen yerler arasındadır. Gerçek eski İstanbul olarak bilinen bir yerdedir. Hemen sur içinin yanındadır.

Zeytinburnu kurye

Zeytinburnu kurye yani surların dibinde olan bir ilçedir. Sonradan buralar çoğu yerde olduğu gibi gelişerek büyümüştür. Zeytinburnu ve çevresine verdiğimiz çeşitli bir çok servis ve iş çalışmalar. 

Zeytinburnu hızlı kurye hangi bölgelere hizmet veriyor? Ayrıca Zeytinburnu hizmeti olarak bu ilçe içinde bir kaç küçük bölümlere ayrılmış alt küçük birimlerimiz de vardır.

 

Güngören motorlu kurye

Zeytinburnu kurye, Maltepe, Çırçır, Seyitnizam, Kazlıçeşme, Cevizlibağ, Belgratkapı, Beştelsiz, Çırpıcı, Gökalp, Merkezefendi, Nuripaşa, Mevlanakapı, Topkapı, Silivrikapı, Sümer, Telsiz, Veliefendi, Yenidoğan, Yeşiltepe, Balıklı, Yedikule, Zeytinburnu Dikilitaş.

Motorlu kurye servisi tüm belgelerine servisimiz devam ediyor.  Genel olarak baktığımızda bir ada görüntüsünü’de olan ilçeye Sahil yolundan Eminönü Yenikapı tarafından gidilebilinir. Ayrıca Çevreyolundan da ulaşım vardır. 

 

Zeytinburnu moto kuryesi servisimiz beş ana dal üzerinde devam etmektedir. Normal olarak, Acil olarak, Vip yani özel olarak, Uçak Kargo hizmeti ve Arabalı taşıma hizmetlerimiz. Hem sahilde mahalleleri vardır. Hemde üst Çevre yolu tarafında vardır.

Zeytinburnu kurye sağlam hizmet. Birde burada hizmet verdiğimiz mahalleleri ayrı ayrı olarak zikretmekte fayda yarar olacağına inanıyorum. Bunlar şunlardır; Kazlıçeşme, Maltepe, Nuripaşa, Seyitnizam, Sümer, Veliefendi, Belgratkapı, Mevlanakapı, Cevizlibağ dır.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: