Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu Kurye Olarak Burası Eski Etkinliğini Kaybeden Bir İlçe

Zeytinburnu Kurye işlerinde bu ilçe İstanbul içinde ulaşım bakımından biraz rahat yerlerden biridir. Çünkü hem hava alanı metrosuna bağlantısı vardır, hem Bağcılar – Kabataş tramvayına bağlantısı vardır. Bir de  metrobüs ana yoldan geçmektedir. Fakat biraz dış tarafta inildiği için merkeze uzak düşer. Birde üst tarafından E-5’i de barındırması trafik bakımından burası da ne yazık ki günün her saati sorun olmaya başlamıştır.Zeytinburnu, İstanbul’un bir bakıma özellikle tekstil konusunda ileridedir. Bu bakımından gelişmiş önemli ilçelerindendir.

Zeytinburnu Kuryesi, İlçenin Tarihi Nerelere Dayanmaktadır.

1958 yılında ilçe olmuştur. Fakat o yıllarda Marmara Denizi’ne kıyısı olması ile önem kazanmıştır. Birde aynı zamanda İstanbul ile Çatalca ve Trakya yarım adası iki bölgenin ve şehrin bağlantısını sağlamıştır. Böylece bir köprü kuran merkez haline gelmişti. Bizim anlattığımız bölge aslında İstanbul içinin orjinal yerleşim merkezi olarak bilinen yerler arasındadır. Gerçek eski İstanbul olarak bilinen bir yerdedir. Hemen sur içinin yanındadır. Yani surların dibinde olan bir ilçedir. Sonradan buralar çoğu yerde olduğu gibi gelişerek büyümüştür.

Zeytinburnu Hızlı Kurye Hangi Bölgelere Hizmet Veriyor?

Zeytinburnu Kurye, Maltepe, Çırçır, Seyitnizam, Kazlıçeşme, Cevizlibağ, Belgratkapı, Beştelsiz, Çırpıcı, Gökalp, Merkezefendi, Nuripaşa, Mevlanakapı, Topkapı, Silivrikapı, Sümer, Telsiz, Veliefendi, Yenidoğan, Yeşiltepe, Balıklı, Yedikule, Zeytinburnu Dikilitaş, belgelerine servisimiz devam ediyor.  Genel olarak baktığımızda bir ada görüntüsünü’de olan ilçeye Sahil yolundan Eminönü Yenikapı tarafından gidilebilinir. Ayrıca Çevreyolundan da ulaşım vardır.  En büyük Caddesi 58. Bulvar Caddesidir. Hem sahilde mahalleleri vardır. Hemde üst Çevre yolu tarafında vardır.

Zeytinburnu Ve Çevresine Verdiğimiz Çeşitli Çalışmalar

Zeytinburnu Kurye servisimiz beş ana dal üzerinde devam etmektedir. Normal olarak, Acil olarak, Vip yani özel olarak, Uçak Kargo hizmeti ve Arabalı taşıma hizmetlerimiz. Ayrıca Zeytinburnu Hizmeti olarak bu ilçe içinde bir kaç küçük bölümlere ayrılmış alt küçük birimlerimiz de vardır. Zeytinburnu Kurye sağlam hizmet. Birde burada hizmet verdiğimiz mahalleleri ayrı ayrı olarak zikretmekte fayda yarar olacağına inanıyorum. Bunlar şunlardır; Kazlıçeşme, Maltepe, Nuripaşa, Seyitnizam, Sümer, Veliefendi, Belgratkapı, Mevlanakapı, Cevizlibağ dır.

Zeytinburnu Ve Güngören İlçeleri Birbirlerine Yakın İki İlçedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE