Zeytinburnu Ve Güngören İlçeleri Birbirlerine Yakın İki İlçedir

Zeytinburnu İlçesinde Tam Gaz Hizmet

Zeytinburnu Kurye Olarak Burası Eski Etkinliğini Kaybeden Bir İlçe

Zeytinburnu Kurye işlerinde bu ilçe İstanbul içinde ulaşım bakımından biraz rahat yerlerden biridir. Çünkü hem hava alanı metrosuna bağlantısı vardır, hem Bağcılar – Kabataş tramvayına bağlantısı vardır. Bir de  metrobüs ana yoldan geçmektedir. Fakat biraz dış tarafta inildiği için merkeze uzak düşer.

Birde üst tarafından E-5’i de barındırması trafik bakımından burası da ne yazık ki günün her saati sorun olmaya başlamıştır.Zeytinburnu, İstanbul’un bir bakıma özellikle tekstil konusunda ileridedir. Bu bakımından gelişmiş önemli ilçelerindendir.

Bu ilçede bulunan bir çok tekstil kuruluşu vardır. Ama diğer alanlarda faaliyet değil daha çok deri üzerine fazla gösteren özel kuruluş mevcuttur. Zeytinburnu içinde bu firmalara daha özel bir servis hizmetleri sağlıyoruz. 

İlçeye Araç ile Ulaşım Nasıl  Sağlanmaktadır

Bu İlçemiz, Marmara denizi sahili ile E-5 arasında tam olarak kalmaktadır. Bu da ilçeye iki farklı yönden araçla ulaşım imkanı sağlar. Buraya ister E-5’ten ana cadde üzerinden Ambarlar Zeytinburnu Cevizlibağ sapağından girebilirsiniz.

İsterseniz Güngören Merter sapağından da girebilirsiniz. Fakat başka bir yol ise Kenedy Caddesi sahil yolundan hem Bakırköy istikametinden hemde Yenikapı tarafından rahatça gelebilirsiniz. Biz şahsen motosiklet ile her taraftan girebiliyoruz.

Ama ilçe mahalle sokak ve yapı olarak en karmaşık olan ilçelerin başında gelir. Bizim fazla sevmediğimiz çalışma olarak tabi yerlerdendir. Bunca karmaşıklık içinde bizler trafikte hızlı giderken ama hiç bir araca ve insana rahatsızlık vermeden çalışma yapıyoruz.

Zeytinburnu Kurye, İlçenin Tarihi Nerelere Dayanmaktadır.

1958 yılında ilçe olmuştur. Fakat o yıllarda Marmara Denizi’ne kıyısı olması ile önem kazanmıştır. Birde aynı zamanda İstanbul ile Çatalca ve Trakya yarım adası iki bölgenin ve şehrin bağlantısını sağlamıştır. Böylece bir köprü kuran merkez haline gelmişti.

Bizim anlattığımız bölge aslında İstanbul içinin orjinal yerleşim merkezi olarak bilinen yerler arasındadır. Gerçek eski İstanbul olarak bilinen bir yerdedir. Hemen sur içinin yanındadır. Yani surların dibinde olan bir ilçedir. Sonradan buralar çoğu yerde olduğu gibi gelişerek büyümüştür.

En sonunda da E-5 kara yolunun dibine yanına kadar uzanmıştır. Ayrıca burası Atatürk Hava limanı da yakındır. Fatih ilçesi, Eyüp İlçesi, Bayrampaşa İlçesi, Bakırköy ve Güngören ilçelerine çok yakın ve komşu bulunmaktadır. Hiçbir zaman kibir ve büyüklüğe kapılmadan hizmet veriyoruz.

Zeytinburnu Kurye Hangi Bölgelere Hizmet Veriyor?

Zeytinburnu Kurye, Maltepe, Çırçır, Seyitnizam, Kazlıçeşme, Cevizlibağ, Belgratkapı, Beştelsiz, Çırpıcı, Gökalp, Merkezefendi, Nuripaşa, Mevlanakapı, Topkapı, Silivrikapı, Sümer, Telsiz, Veliefendi, Yenidoğan, Yeşiltepe, Balıklı, Yedikule, Zeytinburnu Dikilitaş, belgelerine servisimiz devam ediyor.

Genel olarak baktığımızda bir ada görüntüsünü’de olan ilçeye Sahil yolundan Eminönü Yenikapı tarafından gidilebilinir. Ayrıca Çevreyolundan da ulaşım vardır.  En büyük Caddesi 58. Bulvar Caddesidir. Hem sahilde mahalleleri vardır. Hemde üst Çevre yolu tarafında vardır.

Asla pişman olmayacaksınız. Bu sistemi diğer firmalar içerisinde bulamayacağınız aşikardır. Değerli arkadaşlar size tavsiyem bu işi yapıyorsanız insanlara ilk önce güven aşılamalısınız.Bu sistemin ne olduğunu öğrenmek için bizimle çalışmaya başlayınca anlayacak ve göreceksiniz

Zeytinburnu Ve Çevresine Verdiğimiz Çeşitli Çalışmalar Çalışmalarımız

Zeytinburnu Kurye servisimiz beş ana dal üzerinde devam etmektedir. Normal olarak, Acil olarak, Vip yani özel olarak, Uçak Kargo hizmeti ve Arabalı taşıma hizmetlerimiz. Ayrıca Zeytinburnu Hizmeti olarak bu ilçe içinde bir kaç küçük bölümlere ayrılmış alt küçük birimlerimiz de vardır.

Zeytinburnu Kurye sağlam hizmet. Birde burada hizmet verdiğimiz mahalleleri ayrı ayrı olarak zikretmekte fayda yarar olacağına inanıyorum. Bunlar şunlardır; Kazlıçeşme, Maltepe, Nuripaşa, Seyitnizam, Sümer, Veliefendi, Belgratkapı, Mevlanakapı, Cevizlibağ dır.

Bu hizmetlerimiz sizler için var olmakta ve sizin daha iyi rahat etmeniz ve işlerinizin daha erken olması için kurulmuş sistemleridir. Genelde tekstil ve dericilerin yoğun olduğu bir bölgedir. Meşhur dericiler buradadır. Ama eski güçlerinde değiller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE