Zincirlikuyu Motorlu Kurye

Zincirlikuyu Motorlu Kurye

Zincirlikuyu motorlu kurye firma prensip olarak ilk baştan tüm müşterilerimize kazasız ve belasız hayırlı günler olmasını ve bereketli işler diliyoruz. Biz böyle bir ortamda tüm gün boyunca gece ve gündüz hizmet veriyoruz.

Zincirlikuyu moto kurye ile semt bölgesinde hizmet almak için lütfen bizleri arayınız. Aradığınız firmayı boşuna aramayın çünkü bizler pek yakınınızdayız. Burası İstanbul İli Avrupa yakasındadır.

 

Zincirlikuyu motorlu kurye

Zincirlikuyu kurye semtimiz gerçekten de merkezi ve ön planda olan bir semttir. Biz sabah ile akşam,buralarda bulunan tüm işletme ve holdinglere hizmetimiz başlamıştır. Hizmetimiz. 2015 yılından itibaren tam olarak kendi  bünyesinde çalışmaktadır.

Zincirlikuyu kurye iş olarak çok iyi konumda bulunuyor. Trafik yoğunluğunun çok olduğu bölgedir. Çünkü tüm kesişim noktaları buradan geçip başka yerlere bağlanmaktadır. Bundan dolayı durum olarak çok yoğundur. Semtimiz gelişmesi olması gerekir. 

Zincirlikuyu motorlu kurye

Zincirlikuyu acil kurye işletme olarak ilaç ve arabalı paket taşıma hizmetine son gaz devam etmektedir.  Buralar İstanbul’un en kalabalık olduğu bölgelerin başındadır. İstanbul Avrupa yakasında İstanbul İlinin en merkezdeki bölgelerinden birisi.

Zincirlikuyu hızlı kurye burası yüz ölçüm ve alan olarak çok küçük  bir alana sahiptir. Toprak büyüklüğünden dolayı gelişme olması gereken yerler arasındadır. Büyük dere Caddesi ve Barbaros Bulvarı başlangıcı olarak tam köprü girişindedir.

Beşiktaş motorlu kurye

Beşiktaş moto kurye olarak burada her ana caddesinde tam merkezi orta kesimde orta noktada olan bir yerdir. İstanbul merkeze yaklaşık çok az bir uzaklıkta kalmaktadır. Ama merkez olarak tabi nereyi seçtiğinize bağlı.

Beşiktaş kurye köprü girişlerini seçmiş bulunuyoruz. Çevresinde çevre yolu  bulunmaktadır. Ve tam alta metrobüs merkez istasyon yapıldığı için de burası çok kalabalık bir hal olmaktadır. Metrobüslerin son durağı ve kalkış yeridir burası. 

 

Zincirlikuyu motorlu kurye

Zincirlikuyu motorlu kurye azla fedakar olup çok büyük işler başarmıştır. İşlerimiz hızlı ve seri hizmetinin yanı sıra, ekonomik ve uygun taşımacılık yaparak müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Sistem çok iyi ve tıkır tıkır işlemektedir. 

Zincirlikuyu motorlu kurye artık tecrübe kazanmış kaliteli bir servistir. Son olarak tüm verdiğimiz bu çalışmaları içerisinde kesinlikle dürüstlüğü ve doğruluğu ön planda tutmuş ve kesinlikle tutamayacağı sözleri kesinlikle asla size vermemiştir. 

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: