Kurye Nedir? - 0555 278 2330

Kurye hizmeti ne iş yapar?

Kurye ile İstanbul ve Şehirlerarası kuryesi hizmetleri yüzde yüz başladı. Biz her yere moto kuryesi olarak gidiyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı ev olarak çalışmak için getiriyoruz. Kuryeci servisi, insanların ihtiyaç duyduklarında her zaman.

Kuryem kullanabilecekleri çok pratik ve hızlı ve sağlam bir hizmettir. İhtiyacınız olan herhangi bir ilacı eczanelerden satın alabilir ve istediğiniz adrese teslim edebilirsiniz. Sistemimiz gündüz çalışıyor. Mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz.

 

Kurye ücretleri ne kadar?

Kuryeci en çok çektiğimiz yollar trafikte olan yollar olmasına rağmen, güvenlik, alışveriş merkezlerinin ve meydanların önünde duruyor. Firma ile zamanın ötesinde bir hizmet veriyoruz. 

Kuryeci her zaman kaybetmeden ve ne olacağını düşünmeden ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Gündüzleri yoğun trafikte en kolay servis biziz. Şirketimiz deneyimli kadrosu ve güven çalışanları ile hizmet vermektedir.

 

Uçak kuryesi nasıl çalışır?

Kuryeci sadece İstanbul bölgesine hizmet veren bir organizasyondur. İstanbul dışında ilaç hizmeti vermiyoruz. Özel bir servise ihtiyacınız olduğunda daima arayın. Çalışmak aslında iyi bir durum. Özellikle insanlara faydalı çalışmak daha iyi bir duygudur.

Kuryeci firmaları bir çok işte en önde çalışıyorlar. Acil servis hizmetine devam ediyoruz. Firma olarak piyasada çalışırken çok üzücü olaydan geçiyoruz. Motorlu servis ile sunduğumuz bu güzel hizmet sizin için kolaylık ve rahatlık olmaktadır.

 

Kuryeci maaşları ne kadar?

Kuryesi bunlar bizim için çok önemlidir. Bir gün İstinye’de çalışıyordum. Motorunuzu hızlı kullanmayın, yasak yok, burada yasak yok. Biz çılgınız. Sonunda kardeşimi alamayacağımı söyledim, motoru ara kaldırıma park ettim.

Kuryeci zaten oradaki kalabalık, adam içeri girmiyor, diye bağırdım birisini söyleyemedim, adam hiçbir şey söyleyemedi. Beni iki dakika bile almadı. Millet, hala ne düştü. Güvenlik hemen önünüzde geliyor, radyo havada. Sence binaya sahipler.

 

Kurye kimdir? Neler yapar?

Kuryem Sarıyer Maslak Ayazağa bölgesinde kurye çalışması daha çok zaman olmaktadır. Çünkü bizi kendilerinden daha aşağı görüyorlar. Bu alanda, yani Maslak bölgesi çevresine komşu olan Ayazağa Köyü aşağıya iner.

Kuryesi Cendere yukarı doğru, üst kısımda Derbent, Atatürk Oto Sanayi Sitesi, Maslak 1453 bölgesi, İstinye, Poligon, Pınar Mahallesi, İstinye Park avm ve Levent 4. ve Kağıthane üst kısmında yer almaktadır.

 

Kurye nedir? nasıl çalışır?

Kuryeci özellikle alışveriş merkezlerini görmek için bir paket almak, kaldırıma müdahale edememekle birlikte, kaldırıma rağmen park etmek yasaktır. Fakat biz çoğu zaman mecbur kalırız.

Kuryeci firma olarak park ettiğimiz zaman hemen güvenlik elamanları bize çıkışıyor. Sistem olarak bir çok durumda yaşadığımız olaylar ve hiç unutamayacağımız şeyler yaşıyoruz.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kuryesi teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO-KURYE-0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE