Kurye

İstanbul ve Şehirlerarası Hizmetleri Yüzde Yüz Başladı

Biz her yere moto kurye olarak gidiyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı ev olarak çalışmak için getiriyoruz. Kuryeci servisi, insanların ihtiyaç duyduklarında her zaman kullanabilecekleri çok pratik ve hızlı ve sağlam bir hizmettir. İhtiyacınız olan herhangi bir ilacı eczanelerden satın alabilir ve istediğiniz adrese teslim edebilirsiniz. Sistemimiz gündüz çalışıyor. Mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz. En çok çektiğimiz yollar trafikte olan yollar olmasına rağmen, güvenlik, alışveriş merkezlerinin ve meydanların önünde duruyor. Firma ile zamanın ötesinde bir hizmet veriyoruz.

Sunduğumuz bu güzel hizmet sizin için kolaylık ve rahatlık

Acil Kuryeci her zaman kaybetmeden ve ne olacağını düşünmeden ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Gündüzleri yoğun trafikte en kolay servis biziz. Şirketimiz deneyimli kadrosu ve güven çalışanları ile hizmet vermektedir. Sadece İstanbul bölgesine hizmet veren bir organizasyondur. İstanbul dışında ilaç hizmeti vermiyoruz. Özel bir servise ihtiyacınız olduğunda daima arayın. Çalışmak aslında iyi bir durum. Özellikle insanlara faydalıysanız çalışmak daha iyi bir duygudur. Kuryeci firmaları bir çok işte en önde çalışıyorlar. Acil servis hizmetine devam ediyoruz.

Kurye olarak piyasada çalışırken çok üzücü olaydan geçiyoruz

Sistem olarak bir çok durumda yaşadığımız olaylar ve hiç unutamayacağımız şeyler yaşıyoruz. Bunlar bizim için çok önemlidir. Bir gün İstinye’de çalışıyordum. Motorunuzu hızlı kullanmayın, yasak yok, burada yasak yok. Biz çılgınız. Sonunda kardeşimi alamayacağımı söyledim, motoru ara kaldırıma park ettim. Zaten oradaki kalabalık, adam içeri girmiyor, diye bağırdım birisini söyleyemedim, adam hiçbir şey söyleyemedi. Beni iki dakika bile almadı. Millet, hala ne düştü. Güvenlik hemen önünüzde geliyor, radyo havada. Sence binaya sahipler.

Maslak Ayazağa Bölgesi’nde Kurye Çalışmaları Daha Çok Çıkıyor

Firma olarak park ettiğimiz zaman hemen güvenlik elamanları bize çıkışıyor. Çünkü bizi kendilerinden daha aşağı görüyorlar. Bu alanda, yani Maslak bölgesi çevresine komşu olan Ayazağa Köyü aşağıya iner, Cendere yukarı doğru, üst kısımda Derbent, Atatürk Oto Sanayi Sitesi, Maslak 1453 bölgesi, İstinye, Poligon, Pınar Mahallesi, İstinye Park AVM ve Levent 4. ve Kağıthane üst kısmında yer almaktadır. Özellikle alışveriş merkezlerini görmek için bir paket almak, kaldırıma müdahale edememekle birlikte, kaldırıma rağmen park etmek yasaktır.

  • Normal Moto Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Moto Teslimat Süreleri : 90 – 120 dakika arası

 

Kurye - 0555 278 23 30

Arayın – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE